Treść opublikowana przez Marc!n
-
zmieniacie juz opony na letnie
Ja też jeszcze chwilę na zimówkach pośmigam, klimat i tak nam zrobi niespodziwanke i dopier.. śniegu w kwietniu
-
dziwne bujaniem tylem
Załóż tylne koła na przód i odwrotnie. Sprawdź gumy na belce i amortyzator.
-
Pytanie o zawór powietrza wtórnego - Poszukiwany odpowiedni
Jak juz sie popsul to moze warto sie go calkiem pozbyc
-
Spasowanie elementów karoserii
Końcówkę wydechu wypoleruj tak jak piszesz, raz na jakiś czas trzeba będzie poprawić pastą żeby była igła Jak lampa drży to któryś z uchwytów jednak nie jest cały, lampa ma być przykręcona na 3 śrubach i przy grillu ma być zapięta w uchwyt. Możliwe, że w lampie się coś wypięło - zobaczysz jak ściągniesz dekielki. Zderzaki to kwestia odpowiedniej regulacji o ile "blacha" prosta. Ściąg zderzaki, wyczyść i popraw mocowanie ślizgów.
-
Mój zielony metalik świeżo po zakupie
Tak będe chciał wykręcić z niej więcej mocy przyciemnić szyby zrobić glebe i z czasem moze załoze quattro i dobre nagłośnienie powodzenia Może o emblemat tylko chodzi Fajny wypas Przy zegarach chyba ktoś grzebał bo od któregoś miesiąca 99r już szły "białe"
-
Felgi do b5-tki fwd od tt II
wejdą, kwestia odpowiedniego dystansu. Chyba tarq miał takie na sedanie chwilę, poszukaj jego tematu Opona to wiadomo.. jak najwęższa i jak najniższa
-
wymiana silnika na jaki?
Dokładnie, koszty utrzymania bez zmian a mocy więcej.
-
C5 Freak Biturbo+
Fajna, choć szkoda że avant Grunt, że napęd i silnik słuszny Poka środek.
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
Inna sprawa, że po programie auto kusi do bardziej agresywnej jazdy U mnie średnie niemal zawsze 13l, dynamiczna trasa 11l a niewielkie miasto i krótkie podjazdy 15l - wszystko oczywiście LPG. Z tą ekonomiczną jazdą nie ma co przesadzać, nie po się kupuje 1.8T by zamulać całą drogę w celu urwania 1-2l LPG. Jak nie dusisz silnika zbyt niskimi obrotami i rzadko wskazówka obrotomierza sięga czerwonego pola to lepiej się chyba nie da. Zrób program, wyreguluj porządnie lpg na AFR i zaakceptuj spalanie bo jak na takie osiągi to 30-35zł/100km to nie dużo
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Szkoda, że rotor jakoś dziwnie z rantem połączony.. wygląda na 15" Może na aucie będzie to ciekawiej wyglądać.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kamil na takich śmiga http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/a4-1-8t-aeb-soft-gregor-316779/
-
Najzwyklejsze 1,8 T :)
Ładny polift, jak zmienisz tylne światła będzie ładna seria Licznikiem się nie przejmuj bo wszystko można dorezać Ja mam ori białe podświetlenie a auto też 99r
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
A propo wtrysków do ANB bo już gdzieś o tym było 06A906031J (z silnika APX/APY 225km) wchodzą plug@play do ANB/APU 380cc @ 3 bar / 420cc @ 4 bar
-
Downpipe do A4 B6 1.8T BFB
Tutaj masz zakupy grupowe http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/grupowy-zakup-downpipe-tip-1-8t-265825/index10.html Kata oczywiście lepiej się pozbyć. Tulejka u mnie się nie sprawdziła więc nie polecam. Przy zakładaniu DP najlepiej w komplecie zrobić soft w którym tuner usunie drugą sondę.
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
Mam taką samą doniczkę Zgaduję, że to rozpórka
-
Pokrowce
Również nie polecam pokrowców, a jak nie lubisz materiałowej tapicerki bo się łatwo brudzi to zastanów się nad skórą. Czasem można trafić komplet w fajnym stanie za dobrą kasę, a po sprzedaży swoich kubłów część kasy się zwróci.
-
Pytanie o tylne siedzenia -sedan B5 lift
Wersja na grzaną skórę z nieskładanym oparciem jest bo ostatnio się na coś takiego natknąłem. Tylko może być ciężko znaleźć ale tu pomoże tylko systematyczne przeglądanie ogłoszeń.
-
1.8T+ ' by marys
Odpowiedz kolego laikowi dlaczego sprzęgło akurat od AWX. To chyba Passat B5 FL ? AWX to a4 b6 , sprzęgło jest mocniejsze i znosi więcej nj jak to w dieslu Dokładnie, skoro 1.9 TDI ma ok 300Nm w serii a po sofcie sprzęgło nadal daje radę, to w naszych benzyniakach też sobie poradzi. Jest P&P i niewiele więcej kosztuje. Tu masz sporo info http://sprawdz.auto.pl/modyfikacje-1-8t/ reszta rozsiana po forum
-
[B5 APS] by czorny
cały czas po głowie chodzi mi rs4 b5 sedan Też mi taka buda z głowy nie wychodzi
-
[B5 APS] by czorny
Mam dobrą drukarkę, drugich takich kołpaków a'la lorinser nie znajdziesz a pod spodem czarna nie zniszczalna Zrób coś pod maską i zamień v6 na v8
-
[B5 APS] by czorny
Spodziewam się filmiku jak już zmontujesz ten wynalazek, jak będzie pierdzieć więcej niż się spodziewałeś to pamiętaj, że jestem pierwszy w kolejce po to Serio zamienisz prosiaczki za czarną stal R15?
-
Odklejająca się podsufitka w avancie, pomysły?
Nowej jak nowej ale czarnej używki możesz powoli szukać, przy okazji malunek plastików lub wymiana. Podklejanie ma małe szanse, ze jakoś będzie wyglądać a trzymać tak jak ori to na pewno nie Ostatecznie można się pobawić w obicie innym materiałem (bo czarnym się raczej nie opłaca - lepiej kupić gotową).
-
Lampy do jazdy dziennej DRL Co Polecacie...
A chyba że, w takim razie ja nie skumałem Fakt 250 to o wiele za dużo jak na takie cuś. Jurek 30, jak masz ori to nie myślałeś nad bixem? (u mnie na pewno zawita tylko na razie mam inne priorytety)
-
Lampy do jazdy dziennej DRL Co Polecacie...
Domyślam się, że auto masz serie bo wszystko illegal. A ja będę miał inny rozmiar koła niż przewidział producent, chińskie hidy bez samopoziomu i sprysków, nie mam kata, wszystkie szyby przyciemnię na wiosnę, z wydechem też się coś pokombinuje i jest spoko. Ale może ja jestem jakiś dziwny bo lubię to auto i przyjemność jaką daje jazda. Reguły są po to żeby je łamać, przepisy można naginać. A za DRL w długich o ile się któryś misiu kolorowy kapnie, do paki nikt nie trafi (z tego co zauważyłem to octavia I ma chyba krótkie podobnie jak DRL na poliftowych VALEO). Dzięki drl oszczędzam palniki, alternator, akumulator, żarówki i paliwo. Każdy robi auto jak mu się podoba, nie twierdzę uparcie, że seria jest zła. Ale to nie zabytek czy nowe auto, że szkoda coś w nim grzebać, ot takie zwykłe wozidupsko za parę złociszy którego na zachodzie już nikt nie chce. Czasy się zmieniły, nie każdy "trzęsie się przed mundurkiem" zwłaszcza z tak gównianego powodu
-
nierowne scieranie klocków
Tarcze nowe? Jakiś tani zamiennik czy coś normalnego? Może i u siebie wymienię gumy odpowietrznika