Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartollo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartollo

  1. Zrób logi od 1500O-4000obr/min (o ile nie odetnie) bo te są robione za wysoko i nie widać co sie dzieje od dołu. I na przyszłość logi najlepiej robić pojedynczo (każdą grupę osobno )
  2. Nie lepiej jest zrobić licznik ? Skoro twierdzisz ze licznik ok to moze są impulsator w skrzyni padł. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  3. Bartollo odpowiedział(a) na losiu24 temat w 1.9TDI
    Sterownik zapisze błąd gdy vnt staje lub jeśli jest nieszczelność w dolocie. Poprzez wyłaczenie zapłonu sterownik wychodzi z trybu awaryjnego do nowego przekroczenia cisnienia doładowania bądź jesli zakres wyjdzie poza pomiar map sensora (bład 518 i 575 przy bardzo dużym przeładowaniu). Trzeba zacząć od podłaczenia Vaga i logi 011Bs i obserwacja sztangi + 011 dynamicznie. edit sorry sterownik w 96r nie ogarnia 011BS wiec zostaje tylko dynamiczne 011.
  4. Zgadujcie dalej. A wystarczy zrobić logi i by sie wyjaśniło wiele. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  5. Bartollo odpowiedział(a) na AdrianoAmigo temat w Audi A4 B5
    Bład dotyczy czujnika kąta skrętu ( w taśmie airbag) spróbuj przeprowadzić na nowo adaptacje
  6. Ja mam samą puchę środę wypruty i nie ma gwizdania. Troszke bardziej śmierdzą spaliny bo egr też wyleciał Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  7. Bartollo odpowiedział(a) na maniek1983 temat w 1.9TDI
    Plyn z olejem idealnie sie miesza. W malych ilościach plynu w oleju nie ujrzysz,jak pójdzie wieksza ilość to dopiero zaczyna olej zmieniać kolor na kolor kawy z mlekiem. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  8. Probówka 12V Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  9. W 1z zaworki nie są zamienne. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  10. Jaka geometria w 1Z tam nie ma zmiennej geometri łopatek Na telefonie nie widzę o jaki kod silnika sie rozchodzi myslalem ze to AFN. Sorki ale fakt faktem logi przydało by sie zrobić
  11. Jrsli po odpuszczeniu gazu i przyciśnieciu zbiera się to obstawiam n75. Albo geometria sie zacina. Najlepiej było by zrobić logi dynamiczne. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  12. Bartollo odpowiedział(a) na maniek1983 temat w 1.9TDI
    Lejące wtryski powodowały by czarną zasłonę dymną. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  13. Bartollo odpowiedział(a) na maniek1983 temat w 1.9TDI
    Zrób próbę olejową. Jak dużo ciśnienie wzrośnie to pierścienie zdechły. Ale z drugiej strony jak by pierścienie zdechły miałbyś duże przedmuchy do skrzyni korbowej. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  14. Bartollo odpowiedział(a) na Sob3k temat w Audi A4 B5
    Przed wymiana na inny (99% ze padl pająk) rozbierz swój wyczyść wszystkie blaszki i styki i powinien chodzić. U mnie pomogło. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  15. Ja zmieniłem samą pompke nie wymieniając zbiornika, bez czujnika plynu pompka ma 2 piny z czujnikiem plynu 3 reset kasuje aktualnie wyświetlaną funkcje (czas jazdy średnie spalanie,srednia prędkość)
  16. Zapnij vaga i zrób logi. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  17. Podjedź do mechanika niech zrobi logi dynamiczne i będzie wiadomo czy w ogóle turbo chodzi. A pozatym moze padla przepływka (kumpel tak mial zero mocy w całym zakresie obrotów ) luz wirnika mozna określić po ściągnięciu węża którym turbo zasysa powietrze. Jak ma duży luz to padaka jak maly to rozbierasz i czyścisz vtg. Ale aby określić brak mocy potrzeba logów. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  18. Bartollo odpowiedział(a) na edward.6 temat w 1.9TDI
    Nie temperature oleju, tylko cieczy chłodzącej. Zajrzyj jeszcze raz do kodów... w b5 po lifcie można sprawdzić oba wskazania.W przedlifcie tylko olej pod kanałem 51 Wysłane z mojego GT-I9100 W przedliftach na 51 jest temp cieczy chłodzącej.
  19. Bartollo odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w 1.6
    Przez OBD jedynie w poliftach bo maja immo w liczniku. A w przedliftach niestety nie da rady. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  20. Bartollo odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w 1.6
    W przedlifcie immo jest poza licznikiem wiec albo wydobywanie z EEPROM lub do kogoś kto ma programator i odczyta bezpośrednio ze scalaka. Innej opcji nie znam. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  21. Na nacie trafiłem na info ze są 10 i 13 w zależności jakie radio siedziało i ile głośników jest na pokładzie. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  22. Ja miałem Nokie 130 przymocowane do boczków drzwi na ich miejsce wsadziłem odseparowane Hertze 165mm na dystansach i szczeże bez wygłuszenia nie grało to dobrze. Po wygłuszeniu drzwi matami STP (chyba) jest miodzio Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  23. Jak w przedlifcie są 130mm bynajmniej u mnie Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  24. Sprawdź czujnik temp komputerem tzn porównaj jaką temperaturę po nocy podaje na ECU a jaka na zegary. U mnie na 51 pokazuje tamp płynu chłodzącego 81* C na klimatronicu = 90 na zegarze. Po wymianie licznika na fis tez wskazówka stala w okolicy 80*C (przed wymianą zegarów było ok) wymieniłem czujnik z niebieskiego bodajże na żółty i teraz stoi na 90*C Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.
  25. Zaciśnij powrót oleju do zbiorniczka na chwile na odpalonym silniku i po chwili zwolnij zacisk jak pompa zawyje tzn ze pompa ok. Jedli będzie cisza to umarła pompa. Jak będzie pompa wyć to zrób kilka takich akcji z zaciskaniem przewodu moze sie zawór w pompie zawiesił. U znajomka to pomogło. Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.