Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. To nie diesel i logi do odciny !!! Przepływka to nadaje się na śmietnik chyba, że masz pokaźne dziursko w dolocie
  2. Takiej głupoty to ja dawno nie słyszałem. Masz białą pianę na korku od zbiorniczka? Nie widać oczek oleju w płynie, mazi nie ma na bagnecie i korku wlewu oleju?
  3. Zamień cewkę miejscami i jeśli błąd przejdzie to masz winowajcę. Drugi błąd od termostatu chyba. Nie masz pełnej wersji vaga i stąd nie opisuje błędów. Ogarnij to, bo wszystko masz w dziale diagnostyka. Logi się wrzuca np. na vaglogi.pl i potem link wklejasz na forum.
  4. Słaba moc przez turbo, a szarpanie na lpg, bo ma pewnie za ubogo. Tych stuków to prawie nie masz...
  5. przem8 odpowiedział(a) na adijp9 temat w 3.0
    Pancerna, nawet oleju nie trzeba wymieniać Poniżej w tym dziale masz wszystko więc na huk kolejny temat?
  6. Jest w miarę ok, niewielkie przeładowanie, ale co do sprawności dv, a raczej tego wieśniacko prychającego blow'a to mam wątpliwości, bo nie upuszcza za specjalnie ciśnienia po odpuszczeniu gazu Jeśli tak jest rzeczywiście to turbo dostaje po d*pie.
  7. 4 bary pod obciążeniem
  8. Ciśnienie paliwa do sprawdzenia - wtryski pętlą i włóż ori przepływkę, bo raczej nie są zamienne między sobą.
  9. Jakiś chiński pewnie Możesz zrobić log 115+118 z odpiętą wtyczką od n75 i będzie widać czy to wina sztangi, a logi proponuje wrzucać na vaglogi.pl Przepływomierz masz ori od tego silnika, bo przepływ za duży jak na 150koni.
  10. Błędy na vagu jakieś są? Prócz tego logi by się przydały. Objaw podobny do padniętej cewki.
  11. 2+33, 3+20 i 115+118 ale skoro wpisałeś, że masz aeb to 2+7, 3+25 i 2+13. Chyba, że coś pomotałeś w profilu Turbo najpierw przeładowuje, potem nie trzyma ciśnienia. Może być też kwestia n75. Porób logi, będzie może więcej widać
  12. Na początek sprawdź zawór dv i zrób pozostałe logi dynamiczne.
  13. Tuga jest wydajna, w dobrej cenie i daje radę ale jak nie czyści się felg w miarę systematycznie to niestety ta chemia to za mało. U mnie na białych felgach z pozostałym, ciemnym osadem poradziłem sobie dopiero za pomocą pasty autosol do metalu. Schodziło elegancko po kilku ruchach fibrą. Glinka, kilkukrotne psikanie środkiem do felg oraz megs UC nie dawały rady. Teraz zakupiłem ADBL vampire 1l i będę dopiero testować w tym roku. Ponoć środek od adbl jest bardzo dobry do opon. Używam póki co jeszcze shity garage back 2 black, d*py nie urywa ale opona się świeci jak psu jajca
  14. Dużo przepłaciłeś za tą magiczną kombinację bex'a + z Q ? Wygląda bardzo przyzwoicie tak poza tym
  15. Przepływka powinna wskazywać w granicach 130-135 dla tych 163KM, a na gazie zwykle przepływ jest mniejszy. U mnie na lpg pokazuje ok. 10 mniej przepływu ale auto po programie.
  16. Tutaj pomoże raczej przeszycie na nowo. Wygląda to jakby było przecięte
  17. przem8 odpowiedział(a) na denveco temat w Audi A4 B5
    Producent podaje odpowiednie momenty dokręcania poszczególnych śrub i nigdy nic nie kręcisz na pałe, tylko jeśli już to z jakimś wyczuciem. Na youtubie masz filmiki z wymianą zawieszenia i są podane poszczególne momenty jak chcesz znać ich wartość oraz sposób montażu.
  18. przem8 odpowiedział(a) na marcinps temat w 2.0T
    Pompa oleju pada w tych silnikach, najlepiej założyć taką z 1.8t, możliwe też, że masz przytkany smok olejowy. Lepiej nie jeździj, zmierz ciśnienie oleju i najprawdopodobniej micha w dół... Może Ci wymienili napinacz bez uszczelki i teraz wali olejem
  19. Folie można stosować ale musi być grubości w granicach 2mm.
  20. dv najlepiej wymontować i sprawdzić. Po logu 115 można domniemywać uszkodzoną dv jeśli nie upuszcza szybko ciśnienia po puszczenia gazu lub widać jakieś niedomagania z doładowaniem.
  21. przem8 odpowiedział(a) na rav temat w Audi A4 B7
    Wyjmij reflektor i kombinuj.
  22. Może za dużo aplikujesz. To się powinno ładnie dotrzeć fibrą. Masz jakiś aplikator do tego? Spróbuj wymyć ipa jak nie idzie tego dotrzeć. Może jest za zimno na takie zabiegi?
  23. Nie wiem ale w vcds spokojnie i chodzi bez problemu na win7 64-bit. Na forum jest do ściągnięcia cała paczka
  24. Zrób logi dynamiczne i statyczne na benzynie 2+33 lub 2+7, bo nie wiem jak jest dokładnie w tym silniku. Z tych błędów to wszystko wskazuje na sondę lambda. Wypadanie zapłonów to pod lupę trzeba wziąć świece, kable, cewkę. Ten 17978 to coś z immo i może dlatego gaśnie zaraz po odpaleniu.
  25. Uniroyale do normalnej jazdy nadają się jak najbardziej ale jak ktoś lubi poszaleć i szybciej jechać w zakrętach to niech zainwestuje w coś innego. Na mokrym są dobre ale mam wrażenie, że im więcej km przejadą to gorzej kleją, chociaż bieżnika nie ubyło za bardzo przez 10tys. km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.