Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Może zrób logi dynamiczne 2+33, 3+20. Jakby była wina cewek to powinno pokazać błąd od wypadania zapłonu. Sprawdź jeszcze czujnik temp.
  2. przem8 odpowiedział(a) na Paweł 1985 temat w 1.8T
    Lpg można by podregulować, bo trochę przyubogo od 4,2-5 tys/obr.
  3. Najpierw odczytaj błąd i go zapisz, zrób zdjęcie, cokolwiek żeby było dokładnie wiadomo o co chodzi, a potem sprawdź tą grupę 93 w blokach pomiarowych. Jeśli wartości będą prawidłowe to pewnie wina czujnika bądź okablowania
  4. Poprawne wartości w tej grupie powinny się mieścić w przedziale -3/+6. Od +/-15 wywala błąd
  5. Da się ale jak rozrząd na pasku będzie dobrze złożony to nie oznacza, że tak samo jest na łańcuszku między wałkami, a to istotne. Skoro zadajesz takie pytania to raczej i tak sam tego nie zrobisz. Udaj się do mechanika co ma dostęp do vaga i będzie najszybciej.
  6. Prędzej źle ustawiony rozrząd. Jak masz możliwość to podejrzyj vagiem gr. 93.
  7. przem8 odpowiedział(a) na szpakuziom temat w 1.8T
    Nie odnosiłem się do Ciebie tylko do użytkownika Unf.
  8. przem8 odpowiedział(a) na krystian p temat w 1.8T
    Sprawdzenia czy pompa działa i jakie daje ciśnienie podczas odpalania, czy jest iskra na świecach, ustawienie rozrządu. W ostateczności spróbuj awaryjnie odpalić na gazie skoro na paliwie nie chce zagadać.
  9. przem8 odpowiedział(a) na krystian p temat w 1.8T
    Podepnij vaga może są jakieś błędy. Jak nie nie, to dopiero będziesz szukać "winnego". Trzeba sobie życie ułatwiać.
  10. Turbo raczej ok, trochę uboga mieszanka. Jak będziesz powtarzać logi to dorzuć jeszcze 3+20.
  11. przem8 odpowiedział(a) na szpakuziom temat w 1.8T
    Gdzie kupujesz to febi po 70zł? Ja w wakacje płaciłem niewiele ponad 30zł za króciec febiego w zwykłym sklepie motoryzacyjnym
  12. A nie lepiej wyciąć uszkodzony fragment i wspawać kawałek nowej rury?
  13. przem8 odpowiedział(a) na audiss temat w 1.8T
    To szukaj winy po stronie rozrządu jak wcześniej było ok, do mechanika na reklamacje
  14. przem8 odpowiedział(a) na Gajorro temat w Audi A4 B6/B7
    Możliwe, że króciec z tyłu silnika. Często pęka.
  15. przem8 odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B7
    Rurki c5w 36mm
  16. Sprawdź szczelność dolotu, jak szczelne to przepływomierz raczej do wymiany. Turbo ok. Po wszystkim zapewne gaz do porządnego wystrojenia. Na lpg niebezpiecznie duże spalanie stukowe, na pb lepiej.
  17. Tak jak pisałem wcześniej. Przepływ dla serii wynosi 120-130, a u Ciebie jest wywalony w kosmos. Ogarnij przepływkę i dopiero zrób jeszcze raz logi.
  18. przem8 odpowiedział(a) na Krysteek96 temat w 1.8T
    Dzieje się tak na pb i lpg?
  19. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17746/P1338/004920
  20. To musisz zainwestować w przepływkę bosch o odpowiednich numerach do tego silnika, bo to nie będzie jeździć jak trzeba.
  21. Kolego logi dynamiczne to się robi do odcinki, a przynajmniej do 6tys. Do poprawki. Masz tam ori przepływomierz od tego modelu?, bo jakieś kosmiczne wartości pokazuje jak na serię.
  22. przem8 odpowiedział(a) na maddict temat w 1.8T
    i cały układ odmy do czyszczenia przy okazji. Pewnie samochód jeździ na krótkich odcinkach. Sprawdź czy rzeczywiście auto trzyma 90stopni, bo może termostat padł i tym bardziej masz niedogrzany silnik.
  23. przem8 odpowiedział(a) na aiwer temat w 1.8T
    Wychodzi na to, że turbo
  24. Super ciche to one nie są. Po 12tys. nie widać żeby coś bieżnika ubyło. Może te wyprodukowane u ruskich się szybciej zużywają
  25. przem8 odpowiedział(a) na mrozek90 temat w 1.8T
    Jeśli chcesz przełożyć sam silnik to nie ma znaczenia czy to słupek z oznaczeniem bfb czy bex, bo są takie same (w bex są seryjnie większe wtryskiwacze i chyba będziesz musiał je zaadaptować u tunera jeśli zostaniesz przy ecu z bfb). Pytanie, co chcesz osiągnąć? Bo jeśli ze swojego wozidła chcesz zrobić bexa, to musisz przełożyć jeszcze z niego ecu, dołożyć drugi intercooler (ewentualnie wsadzić fmic) i turbo (w bex jest k03s, a nie k03). Jak masz lpg to pytanie czy na pewno obsłuży taką moc i nie będziesz musiał znowu dokładać. 190, a 163 KM to jednak różnica ale bex musi jeździć na pb98 więc też do rozważenia jeśli chodzi Ci o same koszty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.