Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Przód wygląda jak w seryjnym 1ba. Możesz podać jakie masz oznaczenia amorków i sprężyn z przodu?
  2. Skoro obroty rosną, a prędkość nie bardzo to ewidentny przykład ślizgającego się sprzęgła i masz to na 1 i 2 biegu. Spróbuj ruszyć z 2 na zaciągniętym ręcznym. Jeśli nie zgaśnie to sprzęgło śmietnik. Ewentualnie na tym 2 biegu przy 30km/h wciśnij gaz do oporu i jeśli w pewnym momencie nagle wzrosną obroty, a prędkość nie to też wiadomo, że się ślizga. Rozpoznać ślizgające się sprzęgło to raczej nie filozofia
  3. Zaprawka uszkodzonego miejsca i w 200zł się zamknie robota.
  4. U siebie w b6 ori amory miałem sachsy czerwone o oznaczeniu 558 299 , które zostały zastąpione przez 558 297 i jako nowe kupisz już tylko z takim oznaczeniem. Co do sprężyn to nie pomogę ale są niższe od 1ba chyba o 20 - 30mm, gdzieś jest cały temat o tym Czy w b7 są zupełnie inne oznaczenia i czymś więcej się to różni to nie wiem. Z przodu też powinno wchodzić na 2-3 palce, zależy kto jakie ma
  5. Zmień mechanika i niech ten audi się nie tyka
  6. Kupujesz kabel za 50zł, ściągasz z forum program za free i nie jesteś od nikogo uzależniony Reduktor masz zapewne ten słabszy na 150 KM i wtryskiwacze też pewnie nie wyrabiają jak auto po programie. Powinien Ci założyć ac r01 (czerwony) do 250 kuni i wtryskiwacze pojedyncze ac w03 lub barracudy 130. Wszystko zasilane na fi8 i by jeździło. Po programie masz pewnie około 190 kuni, bo więcej to ciężko uzyskać bez większej dłubaniny w bfb
  7. Na hamownie możesz jechać ale zrobienie i ocena podstawowych logów dynamicznych na pewno więcej Ci powiedzą o kondycji samochodu i ewentualnych niedomaganiach Zrób parami 2+33, 3+20 i 115+118, wrzuć na forum do oceny. A jakie masz to lpg założone, podzespoły itp. ?
  8. Jeśli już to 1.1 bara może mieć. Zrób log dynamiczny 2+33 i 115+118 na PB i się zobaczy jakie doładowanie i mniej więcej moc po przepływie
  9. przem8 odpowiedział(a) na bodzenty temat w 1.8T
    Najlepiej to podpiąć manometr pod listwę i sprawdzić czy trzyma 4 bary podczas jazdy
  10. przem8 odpowiedział(a) na Drespes temat w 1.6
    Może to zwykła para wodna, zwłaszcza w jesienną pogodę Ile oleju ubywa? Sprawdzałeś wycieki? Te silniki lubią sobie łyknąć trochę oliwy
  11. Turbo ok, przepływ trochę słaby i duże spalanie stukowe. Dzieje się coś z autem? Wymieniałeś świece, cewki?
  12. A ja bym zaczął od sprawdzenia ciśnienia oleju na gorącym silniku i wyczyścił smok olejowy. Kupiłeś pewnie samochód co jeździł na LL i kupa nagaru się zebrała. No chyba, że to uczyniłeś to zwracam honor
  13. Zrób komplet logów dynamicznych, bo wróżbitą nikt tu nie jest :P
  14. Sprawdź jeszcze kable i cewke zaplonowa. Nie masz błędu od wypadania zapłonu?
  15. Wymienił filterki od gazu? Ten olej to zapewne wina uszczelki pod pokrywą zaworów
  16. przem8 odpowiedział(a) na Mar90p temat w 1.8T
    Możliwe, że błąd pochodzi od napinacza łańcucha rozrządu, ustawienie rozrządu do sprawdzenia.
  17. Te odgłosy i stuki masz na zimnym i ciepłym? Wszystkie te objawy pasują do napinacza/łańcuszka rozrządu. Sprawdź ciśnienie oleju, zdejmij pokrywę zaworów i sprawdź czy są ślady od łańcuszka i czy napinacz ugina się przy próbie wciśnięcia. Jeśli nie czyściłeś smoka to lepiej to uczynić, nawet profilaktycznie
  18. przem8 odpowiedział(a) na Piotr1987 temat w 1.8T
    Gdzie Ty kupujesz uszczelki pokrywy zaworów po 15zł? Chyba używane Tyle kosztuje uszczelka pod napinacz, a pod pokrywę zaworów to średnio trzeba zapłacić 50-60 zł.
  19. przem8 odpowiedział(a) na Chudy155a temat w 1.8T
    Jeśli wciska się w taki sposób to nie jest sprawny
  20. Tak o febi
  21. Z zamienników można polecić autolog, febi i swag. Te marki przewijają się wśród użytkowników. Byle nie pseudo ori z alledrogo Kiedyś montowałem maxgear za 420zł i hula do tej pory ale na drugi raz dołożyłbym do czegoś lepszego
  22. Może spróbuj ciepłą wodą z ludwikiem albo środkiem typu APC w mocniejszym stężeniu, a później wilgotną szmatką żeby smug nie było.
  23. Zrób jeszcze 003+025, 002+013.
  24. Jeśli jeździsz na krótkich odcinkach to ta maź jest normalna na bagnecie, w odmie i ewentualnie korku wlewu oleju ale jakakolwiek maź na korku zbiorniczka wyrównawczego jest niedopuszczalna.
  25. przem8 odpowiedział(a) na Piotr1987 temat w 1.8T
    Nie, tylko uszczelka pod napinaczem do wymiany i przy okazji od pokrywy zaworów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.