Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Co nie wlejesz to na tym będzie jeździć. Ten piec wszystko przepali. Jeśli silnik przepala olej to kata wkoncu zapcha i to nieważne pao czy hc.
  2. Do wszystkich 1.8t idą takie same napinacze, nieważne czy z fazatorem czy bez.
  3. Febi daje radę, przynajmniej kiedyś.
  4. przem8 odpowiedział(a) na AmpereQ temat w 1.8T
    Seria to nie jest. Gaz tragedia, do regulacji. Jeśli na benzynie również trafia się takie przerywanie to mozliwe, że głowica mówi papa. Z resztą jak dlugo było jezdzone z tak wyregulowaną instalacją to nic dziwnego. Moc to pewnie okolo 180-190 kuni.
  5. Widziałem tam różne wartości i ja nie zauważyłem różnicy jeśli mieściło się w tych widełkach, a nawet jak było lekko poza tolerancją. Różnica jest przy przestawionym rozrządzie o ząbek czyli przy wartościach około 14 w górę.
  6. Wymieniałem dwa takie czujnik położenia wałka i działały bez problemu. Piszę tylko i wyłącznie ze swojego doświadczenia.
  7. O borsehung słyszałem ale tu Bosch idzie na pierwszy montaż. Z tego czujnika jeszcze delphi się nadaje i jest tani.
  8. Mieści się w normie więc jest ok. Miałem kiedyś przygode z tym czujnikiem z meyle, bo z dnia na dzień pokazywało -14. Zanim doszedłem, że to wina czujnika to trochę krwi napsuło.
  9. Ciekawe jakim cudem? Na pewno da się to odczuć... Załóż jeszcze stożek, magnetyzery i przybędzie kolejne 10% mocy 😂
  10. Może przestaw sobie jednostki, bo to km/l. Na postoju chwilowe spalanie powinno oscylować w 0,7-0,8 l
  11. Zrób loga z jazdy przy bucie w podlodze, a nie zdjecia wklejasz.
  12. A jaką masz różnice ciśnień na postoju i podczas pełnego obciążenia? To wypalanie to po jeździe w trasie czy w mieście?
  13. To, że pranie nie pomogło. Prócz tego mogą lać wtryski, masz niespeawny egr i multum innych rzeczy w tych cudownych dieslach.
  14. Jeśli cewki pływają w oleju to masz do wymiany uszczelke pod pokrywą zaworów. Chyba, że przy wlewaniu oleju zostało to zalane. Oddaj auto do mechanika, a nie wymieniacza.
  15. To jest błąd od systemu sai i przeplywomierz nie ma z tym nic wspólnego. Najprawdopodobniej niedomaga juz sama pompa od tego układu albo jest nieszczelnosc w systemie sai. Najlepiej to wykodowac, bo jest to zbędne.
  16. Na tej hybrydzie pewnie zrobisz 250 kuni, nie więcej więc wystarczą wtryskiwacze z s3 albo bosch 440. Przeplywka 3 cale potrzebna do mocy powyzej 300.
  17. Może masz jakąś nieszczelnosc, która objawia się błędem po dluzszej jezdzie. W tych logach jest wszystko w normie jak na avj.
  18. Od kiedy to wydech w dieslu mocy dodaje? 😂 Chcesz mocy to softa trzeba zrobić, a zmienić dźwięk to najlepiej przelot w dieslu.
  19. Logi są ok. Jest lpg?
  20. Napisałem jaka jest procedura, a wiary w to nie mieszam. Niemozliwe, ze tyle filtrów było wadliwych.
  21. Skoro kupowałeś filtry w aso i buczaly to w ramach reklamacji zostawiasz u nich samochód na diagnozę i wtedy określają czy to wina filtra czy np. pompy paliwa. Tak mi mówił gość z aso gdzie chciałem zareklamowac kupiony filtr i takie mają odgórne procedury.
  22. Może hałasować combi zawór albo luźny wkład katalizatora. U mnie był to kat przy takich dźwiękach.
  23. Zmierz po wszystkim ciśnienie oleju na mocno rozgrzanym silniku - obroty jałowe i następnie przy 2 i 3 tys.
  24. Jak był zawalony smok to napinacz miał prawo hałasować. Poza tym jeśli było tak dlugo jezdzone to napinaczowi to nie służyło, a ja jeszcze nie słyszałem żeby komus ten zaworek się uszkodził. Do zdjecia podstawy filtra oleju nie trzeba ściągać kolektora.
  25. Ngk pfr7q.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.