Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. Tylko pewnie miałeś fabrycznie zapakowane 1BE nie nie było 1ba
  2. jeżdżę już chyba ze dwa lata na springach i ori amorkach i jest
  3. niekiepską poduche usypało
  4. Jestem na etapie szukania aparatu, wcześniej miałem Canona S2IS i FujiFilm S2500HD Chciałbym coś o podobnych gabarytach, aparat do użytku raczej amatorskiego (użycie czasem jakiegoś filtra, jakaś fotka ze statywu) Budżet niestety ograniczony max 600-700zł Nowy odpada (wiadomo że za tą cenę nic nie kupię) a w używanych może coś się znajdzie w miarę fajnego (może nawet coś na czym dałoby się podszkolić w ustawieniach manualnych) Wiem że jest tu kilka osób co zna się na takich "zabawkach" i byłbym wdzięczny za porady
  5. ori? skąd masz? no nie ori, uniwersalny moduł pierdółka a na mieście jak i na trasie przydatna http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html fajny duperel ten moduł - może by się skusił furka
  6. ja pierdziu...
  7. jeżdżę na na springach WEITEC i ori amorkach już jakiś czas i nie narzekam (na wiosnę wpadnie gwint wtedy będę miał porównanie "na własnej skórze" )
  8. jak byś wiedział coś więcej w tym temacie daj znać
  9. no u mnie właśnie tak jest
  10. + do tego czarny środek
  11. też mi się wydaje że ta opcja będzie najlepsza - chyba każdy by się wkurzył jak by co chwila wieczorem przychodził ktoś z prośbą o przestawienie samochodu, a nasyłać na sąsiada policję czy straż miejską to tak średnio (tym bardziej że tak jak medik pisze że nie tarasuje mu całkiem wjazdu tylko utrudnia) a odholowanie na środek ulicy czy tym bardziej rysowanie komuś auta to raczej kiepski pomysł
  12. obieg zamknięty można użyć tylko przy włączonej klimatyzacji? bo u mnie tak jest
  13. ja dzisiaj z ciekawości patrzyłem u siebie i jest tak - kanał 51 ok (temp. rośnie do 90 i tak trzyma), kanał 49 chyba lipa (cały czas pokazuje 125) kłopotów z rozruchem nie mam, tylko jest jakoś dziwnie opóźniona reakcja pedału gazu ( jak go puszcze podczas jazdy to jeszcze przez chwile tak jak by sam trzymał a później raptownie puszcza i w.kurwia bo jest takie nagłe szarpnięcie), i często obroty "na luzie" utrzymują się na wyższym poziomie (jakieś 1100rpm) na vag-u błędów brak przyczyny szukać w czujniku?
  14. z tym to i ja nie mogę się doczekać
  15. dzięki, wiosną będzie śliczniejszy jeszcze?
  16. fajny avancik a te rekarosy...
  17. Marcinie będę potrzebował do swojego autka olejek Motul półsyntetyk + filtry MANN (oleju, powietrza, kabinowy)
  18. a kiedy jest najwięcej problemów z odpaleniem - jak rano jedziesz do pracy czy jak z niej wracasz? po pierwszym odpaleniu motorownia się rozrusza, olej przemiesza, alternator trochę podładuje aku. i już w południe czy popołudniu lepiej odpalić auto
  19. przy takich mrozach sprawność aku. spada do 30-40% ja mam dwu letnią centre future 72AH i po kilku dniach postoju w garażu też pika przy takiej temp. warto od czasu do czasu aku. podłączyć do prądu - zwłaszcza jak się jeździ na krótkich odcinkach
  20. :oklaski:
  21. to nie polonez czy fiacior - ma być 90st.C i już stawiam na termostat
  22. następnym razem dawaj znać wcześniej
  23. miałem zwykła czteroramienną, teraz też mam czteroramienną tylko w skórze, a ta musi chwile poczekać-wolałem ją obszyć bo wiem że zostanie na jakiś czas u mnie
  24. pablo a Ty nie masz takiej kiery?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.