Treść opublikowana przez Rafal_
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Tylko pewnie miałeś fabrycznie zapakowane 1BE nie nie było 1ba
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jeżdżę już chyba ze dwa lata na springach i ori amorkach i jest
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
niekiepską poduche usypało
-
jaki aparat za 600-700zł?
Jestem na etapie szukania aparatu, wcześniej miałem Canona S2IS i FujiFilm S2500HD Chciałbym coś o podobnych gabarytach, aparat do użytku raczej amatorskiego (użycie czasem jakiegoś filtra, jakaś fotka ze statywu) Budżet niestety ograniczony max 600-700zł Nowy odpada (wiadomo że za tą cenę nic nie kupię) a w używanych może coś się znajdzie w miarę fajnego (może nawet coś na czym dałoby się podszkolić w ustawieniach manualnych) Wiem że jest tu kilka osób co zna się na takich "zabawkach" i byłbym wdzięczny za porady
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ori? skąd masz? no nie ori, uniwersalny moduł pierdółka a na mieście jak i na trasie przydatna http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html fajny duperel ten moduł - może by się skusił furka
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ja pierdziu...
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
jeżdżę na na springach WEITEC i ori amorkach już jakiś czas i nie narzekam (na wiosnę wpadnie gwint wtedy będę miał porównanie "na własnej skórze" )
-
[ALL B5] Naprawa klapki obiegu zamkniętego
jak byś wiedział coś więcej w tym temacie daj znać
-
[ALL B5] Naprawa klapki obiegu zamkniętego
no u mnie właśnie tak jest
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
+ do tego czarny środek
-
Problem z zaparkowanym autem.
też mi się wydaje że ta opcja będzie najlepsza - chyba każdy by się wkurzył jak by co chwila wieczorem przychodził ktoś z prośbą o przestawienie samochodu, a nasyłać na sąsiada policję czy straż miejską to tak średnio (tym bardziej że tak jak medik pisze że nie tarasuje mu całkiem wjazdu tylko utrudnia) a odholowanie na środek ulicy czy tym bardziej rysowanie komuś auta to raczej kiepski pomysł
-
[ALL B5] Naprawa klapki obiegu zamkniętego
obieg zamknięty można użyć tylko przy włączonej klimatyzacji? bo u mnie tak jest
-
[B5 ADR] Wskazanie klimatronica kanał 51 i 49
ja dzisiaj z ciekawości patrzyłem u siebie i jest tak - kanał 51 ok (temp. rośnie do 90 i tak trzyma), kanał 49 chyba lipa (cały czas pokazuje 125) kłopotów z rozruchem nie mam, tylko jest jakoś dziwnie opóźniona reakcja pedału gazu ( jak go puszcze podczas jazdy to jeszcze przez chwile tak jak by sam trzymał a później raptownie puszcza i w.kurwia bo jest takie nagłe szarpnięcie), i często obroty "na luzie" utrzymują się na wyższym poziomie (jakieś 1100rpm) na vag-u błędów brak przyczyny szukać w czujniku?
-
Prośba o głos :)
- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
z tym to i ja nie mogę się doczekać- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
dzięki, wiosną będzie śliczniejszy jeszcze?- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
fajny avancik a te rekarosy...- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcinie będę potrzebował do swojego autka olejek Motul półsyntetyk + filtry MANN (oleju, powietrza, kabinowy)- [B5 ADP] Nie odpala za pierwszym razem na mrozie, kontrolka i 3x pisk
a kiedy jest najwięcej problemów z odpaleniem - jak rano jedziesz do pracy czy jak z niej wracasz? po pierwszym odpaleniu motorownia się rozrusza, olej przemiesza, alternator trochę podładuje aku. i już w południe czy popołudniu lepiej odpalić auto- [B5 ADP] Nie odpala za pierwszym razem na mrozie, kontrolka i 3x pisk
przy takich mrozach sprawność aku. spada do 30-40% ja mam dwu letnią centre future 72AH i po kilku dniach postoju w garażu też pika przy takiej temp. warto od czasu do czasu aku. podłączyć do prądu - zwłaszcza jak się jeździ na krótkich odcinkach- 6 urodziny klubu :)
:oklaski:- [B5 AJM] Temperatura silnika przy -15
to nie polonez czy fiacior - ma być 90st.C i już stawiam na termostat- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
następnym razem dawaj znać wcześniej- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
miałem zwykła czteroramienną, teraz też mam czteroramienną tylko w skórze, a ta musi chwile poczekać-wolałem ją obszyć bo wiem że zostanie na jakiś czas u mnie- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
pablo a Ty nie masz takiej kiery? - [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL