Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Korozja śrub pod maską - wymiana i zabezpieczenie
Co chcesz wiedzieć? To trzeba oczyścić na to epoxyd i w kolor
-
Auto samo skręca
magiel albo luzy w zawieszeniu
-
Dokładka zderzaka a4 b6
Tam trzeba te zatrzaski podważać i odciągać dokładkę, ściagnij zderzak to bedzie lepiej szlo i bedziesz widzial co i jak.
-
Brązowy płyn chłodniczy
Też miałem po zakupie jakiś brudny ten płyn ale zlanie starego, plukanie i zalanie nowego rozwiązało problem. Od dwóch lat trzyma kolor jak w butelce.
-
Dużo czy mało?
Żaden pobór oleju nie jest normalny ale przyjmuje się jakąś tam normę że 1L na 10000km jest ok
-
ALT problemy z odpalaniem
co do tej pory od kupna zrobiłeś w tym aucie? Rozrząd był robiony?
-
1.8T AVJ - czarne turbo strona gorąca
Dla mnie to tam jest za biało za ubogo w paliwo
-
Skrzypiące zawieszenie
ZESTAW WAHACZY PRZÓD AUDI A4 B8 za 1150 zł z Zielona Góra - Allegro.pl - (9208293075) ALLEGRO.PL Kup taniej ZESTAW WAHACZY PRZÓD AUDI A4 B8 z Zielona Góra na Allegro.pl, za 1150 zł w kategorii Układ zawieszenia - Wahacze i elementy. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9208293075... Ta marka jest dość chwalonym zamiennikiem
-
VW Tiguan MK1
Genialnie wyglądają auta w Twoich rękach.
-
Silnik strasznie głośno chodzi nie wiem co jest
Wpisz w wyszukiwarkę napinacz i łańcuch wałków rozrządu 1.8
-
Urwany przewód?
Mi on wygląda na zaślepiony, a z tego co widzę powinien byc podłączony pod tą plastikową gruszkę bo tam dosięga
-
Stuki w kolumnie?
Mam tak w b5 i kolega w passacie b5 i nic się nie dzieje więcej. Ale stawiam ze to listwa magla albo krzyżak
-
Cienie na lakierze
Wygląda jak prześwitujący podkład, może ktoś ściął lakier za bardzo
-
Skrzypiące zawieszenie
Możesz ze skrzypieniem jezdzić jakiś czas, nie powiem ci czy robić tylko same dolne bo nie znam stanu twoich wszystkich wahaczy, trzeba by się przyjrzeć wszystkim tulejom i posprawdzać luzy na sworzniach. Luzy na sworzniach bardzo ważna sprawa co chodzi o bezpieczeństwo.
-
Skrzypiące zawieszenie
Tuleje wahaczy zapewne dolnych
-
Jak długo pojedzie bez ładowania?
Sorry z pośpiechu napisałem, chcialem skasowac odpowiedz ale chyba sie nieda
-
Jak długo pojedzie bez ładowania?
- Jakie filtry polecacie?
Możesz sobie zalozyc i filtrona abys to zmienial co 10 tysiecy km. 1.8t ma problem tzw oil sludge i tam 10k km to max- Wyłączanie EGR w 1.9 TDI AFN, czy wystarczy srubka w wężyk?
Domyka się dobrze bo sprawdzałem ale jest jeszcze kwestia czy pod naporem ciśnienia w kolektorze się nie uchyla.- Wyłączanie EGR w 1.9 TDI AFN, czy wystarczy srubka w wężyk?
Pytanie jest takie czy mogę odpiąć tylko wężyk z egr i wkrecić tam śrubkę czy i tak muszę jeszcze jeszcze dawać blaszki? Odpięty wężyk to zamknięty zawór który nie wpuści spalin więc powinien być jakby zaślepiony.- Dymienie na biało
Gdzie tam jest przepustnica, pierwsze słyszę- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piotrek znany już z tego że robi inaczej jak wszyscy i jest przez to oryginalny.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Może będzie to kiedyś napędzane benzyną. Któż to wie.- Wymiana Turbiny...
Jak wstawiasz to samo turbo to nie trzeba nic zmieniac w komputerze, inaczej jak chce się wstawić coś większego lub wydajniejszego i robić większą moc, wtedy trzeba robic nową mapę.- Jakie przebiegi wytrzymują łożyska przednie z wyższej półki?
Macie jakieś doświadczenie po ilu tak średnio km padają lożyska przednie tych droższych marek? - Jakie filtry polecacie?