Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Podmieniałem przepływomierz, ten sam efekt, ten sam przepływ
  2. Tamtej zimy wyciągałem Passata z rowu, pod śniegiem miałem lód i poszedł bez najmniejszego problemu, naprawdę coś fajnego.
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na bladek192 temat w 1.8T
    W katalogu do tego silnika masz NGK PFR6Q
  4. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Sebastian09 temat w 1.8T
    Jak turbo czerwone a nie jedzie to sprawdz co z wkładem katalizatora bo było juz kilka tematów i okazało się że wkład zapchał tłumnik.
  5. Trzeba rozbierać kokpit albo ciąć w tamtym miejscu.
  6. Przepływka mierzy ilośc wpadanego powietrza i na tej podstawie sterownik określa ile turbo ma napompować. Może masz jakiś program o którym nie wiesz.
  7. Kup uzywkę Boscha o tych samych nr, a na razie mozesz go odpiąć. Ja jezdzilem kiedyś tak z pół roku i jakies 5 tyś km
  8. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Chociosz temat w 1.8
    Jak ma to dobrze mierzyć i dlugo pochodzic to tylko nowy Bosch
  9. Jeszcze Gracjana
  10. --Rafcio-- odpowiedział(a) na TomaszPanda temat w Audi A4 B5
    Pewnie z nagrzewnicy cieknie i nadmuch przez kratki wypycha ci taką mgięłkę na szyby.
  11. musimy się kiedyś spotkać, bo muszę przepływkę na chwilę podmienić. Chyba pod lampami tylnymi te listwy musisz pomalować. Ogólnie w dobrym kierunku idziesz, będzie piękna sztuka.
  12. U mnie biegnie tutaj wąż do zaworka n80 odpowietrzającego zbiornik, jest on na obudowie filtra powietrza.
  13. Ja na 205/55/16 1Be czuje ostre nierówności i mnie to czasami juz irytuję, na przyszłość więcej jak 17 nie pcham.
  14. Kupiłem od gościa przez neta, sprzedawał graty bo obróciło mu panewkę.
  15. To o czym piszesz jest sprawne, wiązka do n75 jak i przewody ciśnieniowe są sprawne, nie zapchane. Widać że komputer nim steruje ale jest oszukiwany dziwnym wskazaniem przepływki, którą będę musiał z kim podmienić albo kolejny raz kupić.
  16. Ok tak zrobię, dzięki .
  17. Sprawdzałem wszystko, małe węże też, zawór węglowy też przepuszcza tylko pod napięciem.
  18. Wszystko sprawdzone,wstawione nowe opaski,nawet osobno IC sprawdzałem i jest szczelny , tylko Tip miał dziurę chyba przez opaskę, myślałem, że to będzie to bo dziura była dość duża, no ale nic sie nie zmieniło. Przepływ jest taki sam, czy wtyczka do n75 jest podpięta czy odłączona. . Kiedyś siedział u mnie jakiś zamiennik przepływki to przepływy były w okolicy 120g/s ale jak to zamiennik, po odłączeniu aku zaczął szarpać,gasnąc. Ta przepływka co teraz mam jest ori Boscha z numerami jak w Etce, kupiłem ją od gościa co mu panewkę obróciło. Jest w ogóle możliwość żeby zawyżała? Te korekty długoterminowe 2.3% na plusie są w normie?
  19. --Rafcio-- opublikował(a) temat w 1.8T
    B5 1.8T AEB Seria, ręce mi już opadają. Auto nie jedzie bo przepływ jak w logach i komp tnie doładowanie (rozpędza się jak wolnossące 1.8 przez cały zakres obrotów). Wymieniłem już praktycznie wszystko, nowa sonda, przepływomierz Bosch,dv, n75 nowy,klapka w turbo na miejscu,sztanga pracuję swobodnie,grucha turbiny szczelna,przewody drożne,zawory odmy sprawne,sprawdzałem szczelność to wyszła na kołnierzu TIP-a przy turbo, więc TIP wymieniony. Nic to nie pomogło. W aucie nie wymienione tylko świece (są jakieś zwykłe, nie platynowe) i filtr paliwa. Tutaj logi http://vaglog.com/log-002_007_025_gO44O0O.html
  20. --Rafcio-- odpowiedział(a) na kamilm123 temat w 1.8T
    Ten czarny grzybek w TIP działa tak, że na wolnych obrotach zasysa z odmy w dolot a przy przyspieszaniu kiedy turbina ssie, zasysa membranę w grzybku i zamyka go. Ten pod kolektorem zaworek na wolnych tak samo ma ssać opary a przy przyspieszaniu ma sie zamykac.
  21. Już prawie wygląda jak ten z Hanover
  22. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Criss90 temat w Audi A4 B5
    Dodaj w dziale KUPIĘ i ktoś Ci używkę sprzeda.
  23. Ale za***ista

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.