Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Jakie plany na stage 2? Zazdraszczam grila Co do "michy w dol", to polecam... bo jak pare razy przypalujesz, to syf raz dwa zatka smoka przy pompie oleju i problem bedzie... Przerabialem to u siebie
-
[B5 AGB] by Steri
chyba zaliczyla bukake
-
Audi S4 B5 by grabiec
piknie :]
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zbiorniczek z olx, ktos pozbywal sie nowki... marki Vika (pewnie jemu nie przypasowal) takie oznaczenia: Z tego co sie orientowalem, to literka na koncu oznacza ksztalt wtyczki. Do tego pasujacy korek z Topranu taki o: Oczywiscie sam korek nowy, do starego zbiornika nie pasuje Nie wiedziec czemu A taki efekt uzyskalem : Autko odmlodnialo o jakies 5 lat Teraz oslony VR5 szukam
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Powiedz Panie jak z komfortem na takim kole? Ujdzie, czy juz plomby wypadaja?
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Do K04, nie musisz kolektora wymieniać. Inny kolektor jest dla TD04.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Jak będę miał drugą maskę w kolor bez odprysków, to zdejmę Poza tym, ja nie idę za modą :] Robię coś w aucie bo mi się podoba, a nie bo jest na to moda Dotarł nowy zbiorniczek płynu chłodzącego W weekend podmianka - odmładzanie pod maską
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Też polecam, jak kolega wyżej pisał, pomaluj na czarno ramki wokół zegarków, będzie lepiej... Obczaj u mnie jak wygląda
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Na felgi na zimę, to masa lakieru do paznokci pójdzie
-
1999' B5 Avant, 1.9 Tdi 90 km
Ten plastik powinien być tak włożony, żeby siatka była do góry. Otworki są po to, żeby przy zamykaniu klapy, powietrze uciekało, tam na dole gdzieś jest otwór przy nadkolu. On jest tam po to, żeby odgrodzić część gdzie możesz coś upchnąć, od nadkola i głębszej dziury. U siebie musiałem to wywalić, bo wsadzałem suba, który włazi w ten boczek całkiem.
-
Audi początek
co tu się wyrabia?!
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
tam było(moze jest jeszcze) solidne audio na Herzach to chyba raczej średnia półka, ale może ilość grała tutaj znaczącą rolę
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Zazdroszczę 2din A czemu radyjko zostało?
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
wolę wersję na kobiecych paznokciach
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
mnie możesz dopisać do listy na gałkę jakby co O ile będzie to taki znaczek jak na kierownicy
-
Audi A4 1.8T RWD 340km/470nm by Antek306
Na SR widziałem, że graty sprzedajesz? To ostatni setup, modzisz coś grubszego, czy zmiana bazy?
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
pomerdało mi się, myślałem o przodzie, że za dużo chyba chcesz dać...
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
czekam z niecierpliwością, najbardziej tego 20mm z tyłu, bo czuję, że może być za dużo
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Na tym foto jest dystans 20mm z tyłu i bez dystansu z przodu tak ?
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
po pół roku ciszy, to pewnie grubo się dzieje fajowa A3
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
Dużo ludzi nie docenia tych felg... ich jedynym minusem jest moim zdaniem ET. Bo ciężko dystansem coś ugrać... zwłaszcza z przodu. Poza tym to już same plusy niebanalny wygląd - przyciągają wzrok; wytrzymałe - idealnie na nasze drogi w Polsce; przede wszystkim łatwe do czyszczenia Można na nich naciągi robić bo to już 8,5" szerokości; Marzą mi się FLATY w 19"
-
a4 2.8 quattro US
rezać zawsze jest co :] może jakieś RECARO ? 2 din?
-
[b5 '98] zielonka
Pomysł z mieszkiem całkiem ciekawy. Docelowo, jak się kaska znajdzie, to i tak pewnie skóra wygra:D Mogę się założyć :]
-
[B5 A4 afn] Ad3kwatny SEDAN TDI
Mi ta felga jakoś nie pasuje do tego auta, ale to tylko moja opinia :] Widać, że autko zadbane
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Czyli z dystansami, miałem raczej dobre info Czemu przód całkiem zdejmujesz? Aż tyle wystaje? To niestety bolączka FLATów, że mają wysokie ET i ciężko dystansem powalczyć, bo centrowania brak poniżej 10mm. Zadowolony jesteś z roboty kolegi od lamp?