Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelosinski83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelosinski83

  1. Krótki filmik zrealizowany przez ośrodek, gdzie się rehabilitujemy. Udostępniajcie !!! ? https://www.facebook.com/UzdrowiskoKonstancinZdroj/videos/vb.472327059543498/2276176929312772
  2. no raczej nie jest to dziwne... możesz na szbko zjechać kątówką centrowanie na piaście na 10mm i Ci zrobią te 13
  3. sobimex 17mm specjalnie robione pod audi z głębszym wycięciem pod kołnierz piasty - kupowałem na alledrogo i siadły jak marzenie.
  4. pawelosinski83 odpowiedział(a) na M0ZART temat w 4.2
    kanał 93 jeśli ucieka o podobną wartość z obydwu stron to ślizg środkowego łańcuhca, jeśli ucieka z jednej to za pewne ślizg lewej strony (najczęściej pada), jeśli obydwa, to będzie podobnie jak u Ciebie: jedna strona ucieka mniej, druga więcej. Ale jeśli ktoś kiedyś już robił rozrzą to mógł kiepsko go ustawić i też to jest przyczyną takich wartości. Różnica między nimiw sumie nie jest wielka (7 i 4), samo 4 jest spoko, ale 7 to już podejrzane, zwłaszcza jeśli są jakieś kłopoty z pracą silnika. To o czym mówisz, że wartości zadane i odczytane są ok - to diagnoza wariatorów, jakby były uwalone to by tutaj pokrycia nie było. (kanały 91 i 92) Pokaż jeszcze jak wygląda 91 i 92 na wolnych obrotach. Kąty powinny trzymać się jak najbliżej 12 stopni. Sprawdź kompresję jeszcze.
  5. jakiego Kryśka? ? bo chyba też bym chciał...
  6. pawelosinski83 odpowiedział(a) na M0ZART temat w 4.2
    Na pewno masz uwalony rozrząd; pękniety ślizg lewej strony i możliwe, że środkowy też. Do tego niewielkie wypadania zapłonów - cewki lub świece lub zapchane prekaty lub problemy z rozrządem.
  7. no to lipa, bo planuję MCE z B7 i biledy... a na jakiej wersji MCE i jakim kodowaniu? wali błąd od razu po zapłonie czy dopiero po włączeniu świateł?
  8. a kto mówi o cenie ? ale jeśli już mam odpowiedzieć to np. wygłuszenie drzwi i zestaw separowany na przód. Nawet jakaś mała firmowa dwukanałówka powinna się w cenie zmieścić... Żeby nie było - sam mam BOSE I z całą pewnością mogę stwierdzić, że patroszenie wnętrza żeby to dołożyć nie jest tego warte.
  9. eeeeej no BOSE dobrego dźwięku też nie da... bez sensu się w to pchać... Skąd masz takie ładne nowe talerzyki? ASO czy jakiś aftermarket?
  10. Tarcza powinna być 4H061601K a nie 8K0615601C gdyż ponieważ bo ta z S4 ma od środka większą średnicę powierzchni ciernej (225mm) i 1-2mm klocka będą w powierzu. 4H0 ma 219mm i cały klocek przylega.
  11. oki, dzięki, poszarpię mocniej ? bałem się że bardizej połąmię ? widizałem na fotkach zatrzaski gdize są, ale nie byłem pewien czy trzeba je podważać jakoś od tyłu czy jednak wylezie... Dzieki ?
  12. Robiłem to samo na weekend - montaż lusterek i dociąganie podświetlenia... niestety nie obyło się bez rozpinania sprężyny, zabawa z potórnym składaniem przednia... Jakbym to zobaczył wcześniej kierwa no ? Nie wpadłem na trytkę, jakimiś drutami próbowałem hehehe Ale za to mam kabelki w ori gumowej osłonce razem z innymi ?
  13. Siemka ? Pany, czy trzeba zdejmować zderzak, żeby wytargać z niego środkową kratkę/grill? Konketnie S4 B6 - jeśli ma to znaczenie... Jeśli nie to jak to zrobić, żeby czegoś nie pouszkadzać?
  14. Jak się dowiesz to daj znać ?
  15. pawelosinski83 opublikował(a) temat w 2.0T
    Siema, Czy ktoś coś słyszał albo wie w temacie SWAP'a 2.0 TFSI do budy B6?
  16. jeszcze nie wie co zrobił, za kilka miechów będzie płakał
  17. ło kierwa ale sucz
  18. Żarówka sama w sobie ma bardzo mały wpływ na "hotspot", to odbłyśnik jest za to odpowiedzialny - on "rozsyła" światło w dane miejsca. Dopóki żarówka LED nie będzie miała żródła światła w kształcie żarnika żarówki halogenowej, którą chcesz tym ledem zastąpić - hot spota z żadnej z nich nie uświadczysz. Zawsze będzie jasna plama przed autem i zero zasięgu w porównaniu do sprawnego reflektora halogenowego. Każdy pojazd, który ma być dopuszczony do ruchu musi przejść badania oświetlenia. Koles pier... farmazony. Koniec i kropka.
  19. Pany, pytanko... Mam w S4 B6 MCE high, wyłącznik auto + CLH. czy potrzebuję wymieniać wyłącznik na "D" z B7, czy nie?? Bo zgłupiałem czytając wielokrotnie pierwszy post ? Wychodzi, że nie, ale chciałbym się upewnić, bo jak już zacznę robić to muszę skończyć, auto nie może stać...
  20. moze będę miał za jakiś czas, bo kupiłem lusterko kompletne z uchwytem a zamierzam wymienić szybę na wersję B7 (odprysk) więc jak się uda przepchnąć w ubezpieczalni to będę miał ten mój uchwyt... napisz na PW za kilkanaście dni. pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.