Treść opublikowana przez misiek95
-
[B6 AVF] Plastikowa rurka bagnetu oleju .
Ja zalecam ostrożność- nową też można złamać. Dobrze jest podgrzać dół opalarką, żeby sie zrobił miękki. Wchodzi jak złoto, bez siłowania
-
B7 Avant AWX Quattro
Krecilem wałem i robiłem te zamknięte
-
B7 Avant AWX Quattro
Zalalem rozpuszczalnikiem, podpaliłem a później sprężone powietrze
-
B7 Avant AWX Quattro
Od przekładki minął miesiąc, auto jeździ ogarnąłem pare pierdół. Grubsze rzeczy muszą czekać. Hebel 312 został mi po b5 to sobie włożyłem. Malowanie zacisków musi poczekać Wypalanie z sadzy z kolektora i czyszczenie kanałów w głowicy. Naprawiłem kabelki w przelotce, przewód spryskiwacza i na końcu serwis wycieraczki
-
Czujnik ciśnienia oleju 1.9 TDI AJM
mam taką używke jak byś chciał
-
Poduszka Skrzyni biegow TWARDOSC ?? KTOS WIE ??
Ja jestem po swapie i takie informacje jak dobierz sobie po VIN nic mi nie dają. Taką mam wlozoną jak wrzuciłem zdjęcia. To prawidłowa dla 1.9 manual 5b? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Poduszka Skrzyni biegow TWARDOSC ?? KTOS WIE ??
- Poduszka Skrzyni biegow TWARDOSC ?? KTOS WIE ??
Czyli to jest zielona?- Błąd 17965 A4 B6 AWX i utrata mocy
Map sensor podmień z kimś. Miałem taki przypadek, objawy dokładnie te same. Pokazywał śmieci i auto jechało albo nie jechało- Zmiana we wsadzie 1.9 AWX
jakiś awx avf po 04r? ktokolwiek- Poduszka Skrzyni biegow TWARDOSC ?? KTOS WIE ??
Tez chciał bym to ustalić. Dziś jadę do chłopaków w motoryzacyjnym może oni mi to ogarną w jakimś katalogu Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [B6/B7 TDI PD - 8V] Adaptery mocowań pompowtrysków
Ja widziałem ktoś w Polsce robił ale to jakiś wyspawany custom Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
Wszystkie na pompowtryskach mają klapę, a w poprzeczniakach też niektóre VP. Różnica jest duża przy gaszeniu. Komfort to jedno a zabezpieczenie przed rozbiegnięciem diesla to drugie- A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
a czemu chcesz egr wywalić całkiem? nie szkoda klapy gaszącej?- Jak sprawdzić przegub wewnętrzny w A4 B7?
Dzięki, poszło. Z tym że młotkiem gumowym to można sobie pukać i pukać- Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Żadnego problemu nie ma żeby złapać śruby i nakrętki kluczem. Bez znaczenia z której strony włoży się śruby- Czym wypełnić ubytki plastiku
No później możesz szlifować szpachlowac robić co ci się podoba. Szpachla jest do wyrównania powierzchni Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Co za różnica jak je ustawisz wstępnie jak później luzujesz i dokrecasz na kołach? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- [B7 BRB] Dziwne buczenie przy przyśpieszaniu
Jeżeli uderzyłeś spodem o krawężnik to może nie wydechem, a poduszką skrzyni biegów. Od tego bym zaczął szukanie problemu- Czym wypełnić ubytki plastiku
Jaki to materiał, wiesz? Jeżel tylko jest taka możliwość to pospawaj to. Takich rzeczy nie robi sie szpachlą- Ustawienie górnych wahaczy Audi A4
Sposób dobry ale nigdy nie wiesz czy ktoś kto wcześniej grzebał w zawieszeniu dokręcił wahacze tak jak powinny być. Zrób jak chłopaki radzą - dokręć na kołach- Jak sprawdzić przegub wewnętrzny w A4 B7?
Panowie czy ktoś z was wie jak rozmontować przegub wewnętrzny? W starszych autach zdejmowało się jednego segera i wszystko sie ładnie rozkładało a tutaj nie widze jak sie zabrać za wymiane, wygląda to tak jak by był zgrzany dekiel z tyłu na stałe- Tylna wycieraczka nie chce się wyłączyć
Odpowiem sobie sam: winowajca to oczywiście przelotka gumowa między budą a klapą tylną. Złamany przewodzik polutowany, przewód spryskiwacza też miał dość więc trzeba było dosztukować kawałek. Wycieraczka rozebrana oringi wymienione, wszystko przesmarowane uszczelnione. Mam nadzieje, że problem prędko nie powróci- Czy poduszki pod AFN są takie same w AJM/AWX ?
Mam teraz w awx poduszki z ajm. Są inne ale pasują zamiennie i spisują się dobrze Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka- waga - masa - koła a odczucia z jazdy
jakoś tam odczuje i samochód i kierowca ale to nie wielka różnica - Poduszka Skrzyni biegow TWARDOSC ?? KTOS WIE ??