Treść opublikowana przez gregor10
-
Problem z LPG - chceck engine po dłuższym staniu w korkach - szarpanie brak mocy
Tomek daj znaka to Ci ogarnę temat na spocie w niedziele - może uda się wpaść
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
Pasują, jakby ktoś chciał mam do sprzedania dwa komplety wtrysków do 1.8T 1 kpl BEX 190km , 2 komplet 440cc do 350km. Oba sety plug and play w dobrej monecie, z listwą wtryskową i regulatorem cisnienia paliwa gratis. Pasują do AVJ BFB ANB BEX, A nawet podejdą do AEB/ AJL po małym modzie. INFO PW.
-
Proszę o analizę logów i błedów silnika
tak jak German piszę - turbo do wyjęcia i czyszczenia geometri potem logi od nowa.
-
logi do oceny przed programem :)
a sprawdziles pompe paliwa ?
-
Prosze o sprawdzenie logów po wymianie turba
Jest ok , bledu nie wyrzuci bo tragedi nie ma . zostaw tak jak jest.
-
Prosze o sprawdzenie logów po wymianie turba
Gruszka widać że świeża, Przeładowuje niewiele. Jeśli nie odcina doładowania przy przyśpieszaniu to może zostać. Jeśli przeładowuje to popuścić o 1 obrót i będzie ok.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Do 6000rpm nie ma zapętlenia, generalnie całość chodzi na granicy zapętlenia na wysokich obrotach , ale bez problemu się to zestroi jeśli ktoś ma głowę na karku, oczywiście bardziej eleganckim rozwiązaniem jest wrzucenie większych wtrysków.
-
A4 1.8T AEB+ Soft by Gregor
Sztanga wymagała regulacji , klapka straciła naciąg - kwestia regulacji. A Stuków brak na LPG Auto zapindala jak złe, wczoraj sprawdzaliśmy AEB-a z Kamilem i radzi sobie bestia PS. Słyszałem że Grzesiek wczoraj cisnął AGN-ieszkę ostro w drodze powrotnej , 1.8 20V N/A power
-
Logi do oceny 1.8T
Przepływomierz masz zużyty, jest do wymiany.
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
byłem , widziałem , a nawet macałem Szczególną uwagę przykuła mi kierka teraz już wiem dlaczego- pochodzi z b8 . Na fotach to jest pikuś , na żywo robi meeega robotę.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
waldiosa- tu są więksi znawcy , pewnie Ci zaraz jeszcze napiszą więcej informacji niż Ty sam posiadasz na temat własnego samochodu ciekawe co by powiedzieli gdyby zobaczyli napis k04-019 na turbawce i bebechy
-
brak mocy,analiza Logów
Od dołu najlepiej wymienić DV, zaglądniesz pod auto na kanale to odrazu będziesz wiedzieć jak to zrobić i instrukcja zbędna.
-
1.8T Prośba o ocenę logów
Może tak być, jednak najpierw podmień DV i zrób logi , do odcinki - 6800rpm na 3 biegu 2+33+115.
-
prosba o analize logi dynamiczne
tak jak GERMAN81 napisał wygląda na to że turbo nie pompuje. sprawdz doładowanie i szczelnosc dolotu.
-
Prosze o Analize logow 1.8 T
Bosch 0280218032 06a606461D będzie właściwa.
-
1.8T+ ' by marys
z 029 tak jak roman_tyk napisał można sporo ponad 200psów wyłuskać
-
Prosze o Analize logow 1.8 T
Przepływomierz zaniża. Masz mieć ze 125g/s. Tak więc do wymiany i logi do powtórki.
-
Prośba o ocenę logów
ma ładować max 0.9bara.
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
lpg 2800zl
-
Podwyższone spalanie, ocena logów.
34.38 2760 1.50 2.98 13.19 34.64 2960 1.55 3.06 14.72 34.90 3160 1.55 2.98 15.97 35.16 3320 1.60 3.15 17.22 35.42 3520 1.70 3.23 19.09 35.68 3760 1.80 3.31 21.94 35.94 4040 1.95 3.74 25.14 36.20 4360 2.15 4.00 29.72 36.46 4720 2.35 4.42 35.48 36.72 5160 2.75 5.27 45.56 36.98 5720 3.05 5.87 55.56 37.24 6280 3.40 6.63 68.06 37.50 6840 3.50 7.05 77.15 37.76 6760 2.35 4.67 57.29 38.02 6360 1.30 2.64 26.18
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
nieszczelnosc moze być
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
Na turbie k03-029 (bfb) okolice możliwe jest osiągnięcie srednio 15-20km więcej niż z k03-005 (AEB/AJL) tj 215 - 220ps.
-
Podwyższone spalanie, ocena logów.
logujemy 2+7 , 13+25. logi do poprawki. btw przeplywka glupoty pokazuje
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
2.8%
-
Brak mocy. Proszę o analizę błędów
gdzies jest jeszcze mala nieszczelnosc.