Treść opublikowana przez _Solar_
-
Immobilizer
co za problemy i jakie błedy mozesz cośik wiecej powiedzieć
-
Immobilizer
Najlepiej jest odłaczyc aku bez problemów i zawsze bezpieczniej jak nie odłaczysz aku moze Ci wyskoczyć bład i bedziesz musiał jechac na VAGa bez zdejmowania poduszki i kiery nie dostaniesz sie do stacyjki
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
Mogłem sprawdzic jeszcze jaka predkosć pokazuje na klimatroniku wtedy by nie było 205
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
na pewno by poszedł bez problemu ja mą maszyna to 205 km/h leciałem z załadunkiem 4 osób i podrecznych bagaży dało by rade jeszcze wiecej bo gazu troszke było pod noga :> ale trasy juz było brak i autko już bardzo powoli sie rozpedzało AVG jest dobrym motorem i myśle że w serii tez dało by rade z niego tyle wyciągnąć
-
[B5 1Z] Brak efektu turbo
Tak weze wtedy powinny byc twarde jak sciśniesz waż reka a ktos doda gazu to zrobi sie twardy ,po prostu go rozeprze.Odepnij wążod turbo zaznaczony kółkiem i sprawdz czy sie kreci potem posprawdzaj po koleji wszystkie gumowe węze czy sa szczelne 1,2,3 najczęsciej pada ta guma zaznaczona nr 1 sprawdz jeszcze spod spodu zdrzaka metalowa rure czy też nie jest uszkodzona.Rozgrzej silnik do temp.roboczej posadz kogos do auta niech utrzymuje obroty silnika w granicach 2.5 do 3 tyś -wystarczy spokojnie i zacznij sprawdzac szczelnosc gumowych przewodów jesli to nie pomoże to nic innego jak tylko bo wrózyc to mozna z fusów a wszystko juz zostało opisane co mozna sprawdzic bez uzycia vaga Zdjecie przedstawia motorownię mojej starej padliny
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
haków to moze na całosci auta by nie pasiło zakładać ale jakies orurowanie :gwizdanie: kozacko by to wyglądało
-
[INNE] Pilne pytanie - POMOCY !!!!!
Na nowszy i lepszy model
-
[INNE] Pilne pytanie - POMOCY !!!!!
Żona – osoba przeważnie płci żeńskiej, mieszkająca razem z mężem i według pewnych źródeł notorycznie utrudniające mu życie Zużycie Następuje natychmiast po zawarciu związku i prowadzi do zaskakującej metamorfozy
-
[ALL B5] Glosniki tylne B5 Avant
było juz na forum chyba moze cos takiego bedzie Cie interesowało http://forums.audiworld.com/a6/msgs/771073.phtml
-
[ALL B5] Czy będą pasowały takie listwy boczne ?
będą pasować nie dygaj
-
[B5 AFN] Dziwne objawy ogrzewania ?
kanał 49 jest od temperatury płynu chłodzacego a 51 to sam nie wiem
-
[ALL B5] Nie włączająca się klimatyzacja poniżej 0 stopni?
nie chodzi o chlodzenie tylko o szybsze odparowanie szyb Ja tam nie mam problemu z odparowywaniem szyb zaopatrzyłem sie w specjalny srodek antyodparowujacy czy tam antyszronieniowy spryskałem szybki dobrze wtarlem srodek i jest szybki od srodka mi nie paruja produkt nie drogi ok.10 blach a cieszy
-
[B5 ADP] Dziwnie działające nawiewy
zabierz sie za to ciegno kolezka mial podobny przypadek tak jak Ty i wrzystko wrociło do porzadku po naprawie ciegna...nie powiem Ci jak to dokladnie zrobic bo niestety nie prerabiałem tego tematu nagrzewnice tez warto by przeczyscic
-
[B5 AFN] Dziwne objawy ogrzewania ?
zacznij najpierw od najprostrzych czynnosci przeczysc to okienko tak jak kolega adam_comp Ci radzi a ewentualnie potem wez sie za odpowietzanie.
-
[INNE] Pilne pytanie - POMOCY !!!!!
trzeba wymienić tarcze jak i żone
-
Strefa Śmiechu
http://www.keepbusy.net/play.php?id=news-reporter-owned-by-sled oraz coś dla zabawy dla osób o mocnych nerwach http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/strefa_smiechu-t24.0.html;new#new
-
[B5 ALZ] wymiana stacyjki - problem
po prostu trzeba go usunac i zastosowac emulator zeby autko normalnie chodziło
-
[ALL B5] Jak zmienić zerwaną linkę od mechanizmu szyby elektrycznej ?
samej linki nie da sie niestety wymienic trzeba kupic same szyny.Szukaj z jakiegoś rozbitka lun anglika
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dobry wieczorek
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
Autko super z hakiem wygląda troszke dziwnie ale wieksze jest bezpieczenstwo około miesiaca temu widziałem udział stłuczki golfika i a4 golfik miał z tyłu hak przymocowany a Audiczka nie wychamowala i zderzak połamała maskę pogięła oraz zgubiła pierścienie z grila a golfikowi zupelnie nic sie nie stało sam czasem żałuje ze nie mam haka a tak ma sie kilka rysek na zderzaku przez nieuwaznych kierowców
-
Spociki Chełmskie
oki napiszę do pewnej osoby zeby wykonała plakacik
-
[B5 ADR] Demontaz przedniej klamki oraz zamka - fotostory
myslę ze to powinno pomóc http://www.a4-klub.pl/smf/fotkiminiatuy-t55435.0.html
-
[B5 APT] Zanika wyświetlacz
zerknij do tego wątku moze cosik pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3521.0.html;highlight=naprawa+klimatronika
-
[ALL B5] akumulator do audi A4
Rowniez polecam aku Centry a co do tego o jakich wartosciach najlepszy bedzie aku to informacje znajdziesz we wlepie bagaznika po kodach
-
[ALL B5] Migająca deska i panel
nie wyadaje mi sie zeby slaby akumulator był przyczyna mrugajacych wskazników jeśli mial by slaby aku to i auto by gorzej palilo, jeśli odpala od strzała to powinien miec doby aku