Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Klima nabita, nie działa-wisi niebieska kostka
podłacz wiatrak na krótko moze juz stracił swoja zywotnośc.poszukaj gdzies moze jest wtyczka do tej kostki.Ale to niebieska kostka na pewno czy zielona
-
[ALL B5] Lusterko zewnętrzne zachodzi wodą
zachodzi wodą tzn dokładnie to wytłumacz.Mozesz je uszczelnić do okoła jakimś silikonem albo kupic nowy wkład.koszt jakies 30 zł w górę
-
[ALL B5] Sprężyny 1BE a seryjne amortyzatory
nic im sie nie stanie Choc mogą szybciej stracic swoją sprawnośc ale 1BE to nie duze obnizenie auta
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy
w tym tylnym wachaczu tak zwanym bananem mozna wymienic samą tuleje.Koszt dobrej tulei to jakieś 50 zł.Bez prasy niestety jej nie wyciśniesz
-
[ALL B5] Swap mocnych hamulców z systemu Lucas 280mm na 312mm ATE
git majonez musze oblukać jakie mam u siebie zaciski bo jarzma juz mam pod 312
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
lepiej tego nie mozna było ując
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ostro jedziesz z modami
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
nie da rady,zobacz jak siedzi ori kolektor w AFN i zobacz ze ten ma wylot w inną stronę [br]Dopisany: 22 Maj 2010, 11:20_________________________________________________tu masz ładny kolektor http://www.allegro.pl/item1037773999_kolektor_ssacy_sharan_galaxy_alhambra.html
-
[B5 AFN] Uszczelka w drzwiach
uwazaj abyś zadnych plastików nie połamał pare minut i masz zdjęta i zamontowana uszczelke
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
ten kolektor nie podejdzie
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ale troche lipa jedno małe drugie duze
-
Nimbus Grau Perl Effekt
fajniej wyglądał by na Twoich felgach :gwizdanie:
-
[B5 AJM] AJM + turbo AWX + kat out po wizycie u Witka
ładnie Ci nawet teraz wyszło trzeba było BRD pchać
-
[B5 AFN] Ciężko pali na zimnym
moze paliwo cofa Ci sie do zbiornika trza by zaworek zwrotny załozyc
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
dobry zestaw to jesli zakupisz ori scyzoryk za 50 - 70 zł wychaczysz takie cudo(jak dobrze i cierpliwie poszkasz) + taki alarmik jak podałem wyzej (z wkladka która mozna przełozyc do ori pilota) i bedzie malina.Bo te chińskie scyzoryki to jakos słyszałem ze nie są najlepszej jakosci, po kilku miesiacah uzytkowania pojawiaja sie problemy wiec jak planujesz zakupic taki alarm to mozesz na taki zestaw sie porwać.Albo zakup zwykły pilot. Ciekaw jestem jak reszta uzytkowników sie na ten scyzoryk wypowie.JAk sie spisuje i jak długo
-
Immobilizer
ale nie ma zabezpieczenia :gwizdanie: dobry złodziejaszek poradzi sobie z kazdym zabezpieczeniem auta
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
jak nie masz domakania szyb z kluczyka to zakupienie dodatkowo sterownika domykania szyb Ci nic nie da. Ciekaw jestem jak te piloty z tych zestawów sie sprawuja Ja planuje zakupić sobie ori kluczyk - pilot + taki oto zestawik http://can24alarms.com/alarm-a30-p-1.html
-
[B5 AKN] Migają kontrolki od absu i esp skrzynia jest w trybie awaryjnym!
akumulator rasczej nie ma nic do rzeczy :gwizdanie:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
nie 99-01
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
danke podziekowania dla mrogal'a za pomoc moje zaslepki również sporo odbiegaja od mojego koloru auta ale to chwilunek kiedy bedzie i sie przemaluje a kiere jaką pchasz ?? trojramienna z multi
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
miodzio wyszlo, duzo sie nawkurwiales z pasownaiem :polew: , dobrze przylegaja zaslepki? u mnie tez miodzio wyszło a z pasowaniem to ni mielismy kłopotów.Praca na pełnym luzie szła Tak zderzaczek przedstawia sie u mnie ze spryskami jutro mysle cykne fotkę jak bedzie na aucie to wyglądac
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
:polew: widać zestaw spiewajacy bardzo konkretny :polew:
-
[B5 AJM] Problem z silniczkiem spryskiwaczy swiateł
bardzo mozliwe ze padł Ci bezpiecznik sprawdz bezpiecznik i zobaczy czy popmka jest prawilnie podłaczona http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html
-
[ALL B5] Nie wyświetla mi temperatury zewnętrznej powietrza
moze wyświetlacz sie juz wysypał i trzeba drugi
-
[ALL B5] Wymiana foteli
Tak.Jesli masz składana kanapę wkładasz równiez skaładana