Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
to ten chromik z aukcji jest niby lepszy od tego na metry
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
zrób tak jak kolega Dibo radził albo zakup sobie po prostu chrom na metry...bo to jest dokładnie to samo tylko że już docięte odpowiednio do konkretnego modelu...no i wieksza część kasy zostanie w portfelu...Było sporo już na temat tych listew wiec jak chcesz zaczerpnąć wiekszych wiadomośći to opcja szukaj i łykaj wiedzę na ten temat
-
[ALL] Czy wyświetlacz temperatury z A4 pasuje do A3 ?
Pasi Plug & Play
-
[All B5] Wymiana dolnej listwy w przednich drzwiach od pasażera
dobre fotostory i opisik również na pewno sie przyda co do tylnych listew 8D0853964 to jedna strona kosztuje w ASO - 82.39 zł
-
[B5 AFN] Elektryczne sterowanie lusterkami
jak zdemontowac szklo znajdziesz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html pewnie wyskoczył Ci zaczep albo jest ułamany ten który zaznaczyłem strzałką na focie.Odpowiada on za sterowanie prawo - lewo na dole jest drugi zaczep steruje góra - dół.Zdemontuj szkło i zobacz co jest grane
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hawaj Długo schła Ci fura po przemalowaniu auta na czarrnuuszka
-
[B5 ADP] Jak rozebrać wentylator dmuchawy ?
opcja szukaj wszystko Ci powie mam nadzieje ze sie przyda http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32218.0.html;highlight=wymieni%C4%87+wentylator+klimatyzacji
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja zawsze staram sie parkować tyłem wiadomo od kogo miałeś wkręty
-
[B5 ADR] Moja A4
na żywca tradedii nie ma :gwizdanie: ale nie ma to jak ori
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
eee pewnie hostessy się pytały o Ciebie Chcą Ci auto umyć łooo Jezusie zapomniałem to chyba nie będe mył auta aż do wojewódzkiego spota
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Chełm a co znowu Ci zderzak opadł :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Moja A4
opis jakiś byś zarzucił i co planuesz w niej zrobić no i auto trzeba koniecznie strzelić w pysk aby opadło blizej ziemi
-
Spociki Chełmskie
nie rób więcej takich żarcików jak mrogal wstawi manuala na forum to chętnie w wolnym czasie wyrezam Ci spryski :gwizdanie:
-
Spociki Chełmskie
popieram Cię mrogal a lusterka tez rafalkowi chcą przestać grzać
-
Spociki Chełmskie
zależy które ale ja sobie wypraszam Twoją wypowiedz :bicz3:
-
Spociki Chełmskie
ale kotlet :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
To jest dopiero turbodoładowanie
-
[B5 ABC] Zmiana kratek w zderzaku
niestety ale nie zobacz sobie tą kratke która jest z przed lifta a tą z aukcji...widać ze jedna jest bardziej zaokrąglona
-
[B5 ABC] Zmiana kratek w zderzaku
zgadzam sie z kolegą powyżej za 350 zeta mozna już kupić komplet ori halo wraz z kratkami a wygląd o niebo lepszy
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
http://moto.allegro.pl/item629979014_siatka_tuningowa_100_x_25_cm_zielona_od_ss.html możesz sobie spokojnie przerobić grila i bedzie wyglądal jak z RS'y [br]Dopisany: 09 Maj 2009, 15:01_________________________________________________http://moto.gratka.pl/tresc/hit-przepiekny-oryg-grill-atrapa-audi-8074815.html dobre ceny jak na taki grill
-
Spoty LRY - odwołane
bez kanału sobie powinieneś spokojnie poradzić
-
Spoty LRY - odwołane
armistead jeśli lubisz majsterkować przy swoim aucie to bez problemu wymienisz sam spręzyny bedziesz tylko porzebował sciskacza do spręzyn
-
Montaż tempomatu A4 B5
na pewno jest taka możliwośc tylko nie wiem jak z podłączeniem ,czy poszczególne kolory przewodów będą sie zgadzać ale myśle ze nie powinieneś mieć problemów
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/16200/Uwaga_na_pole_magnetyczn [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 23:32_________________________________________________odcinek1. 2. 3. 4. 5.
-
[ALL B5] Rozłączenie tylnich halogenów z przednimi w lampach Bosch
Witam Chciałbym przedstawić krótki opis dla właścicieli autek którzy posiadają halo w lampach Bosch.U mnie halogeny (myślę ze u niektórych jest tak samo) działały tak że załączał się indywidualne sam przód,natomiast po włączeniu tylnich halogenów automatycznie załączał się przód.Wklejam mały opisik i fotostory jak rozłączyć aby można było włączać indywidualnie przednie i tylnie halogeny.Z góry dziękuje koledze mrogal który był u mnie i mierzył poszczególne przewody aby móc swobodnie włączyć się do przycisku w swoich halogenach które zamontował w kratkach.Skorzystałem z jego wizyty i zabrałem się za rozłączenie standardowych halo w lampach Potrzebne narzędzia: -śruboktęt płaski -małe kombinerki -nóż 1.przystępujemy do zdemontowania osłonki tylnych halogenów podważając śrubokrętem 2.Następnie wyciągamy resztę włącznika używając kombinerek.Łapiemy za dolną część włącznika i pociągamy lekko do siebie aż troszkę się wysunie,następnie łapiemy za górną część i wyciągamy całkowicie włącznik 3.Ukazują się nam kabelki wchodzące do włącznika.Musimy się pozbyć napięcia na kabelku biało-żółtym , pin nr.4( Można odciąć go i końcówki zaizolować taśmą izolacyjną,lecz ja zrobiłem to w inny sposó 4.Dostajemy się do środka włącznika podważając nożem lub śrubokrętem małe zatrzaski 5.Jak już mamy rozmontowany włącznik możemy teraz odgiąć styk w pinie nr.4 w celu pozbawienia przepływu napięcia(zrobiłem tak gdyż uważam iż ta opcja jest wygodniejsza niż niż ucięcie kabelka,zawsze w każdej chwili można powrócić do poprzedniego stanu działania włącznika ) Składamy wszystko do kupy w odwrotnej kolejności i cieszymy się osobnym sterowaniem tylnich i przednich halogenów Ten zabieg wykorzystałem gdyż w nieokreślonym czasie planuję montaż halogenów w kratkach zderzaka