Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Dźwięk silnika - filmik
Rzeczywiście dziwnie motor Ci chodzi, moze cos jest nie tak z popychaczami zaworowymi, inaczej nazywanymi szklankami
-
[B5 AFN] Pytanie-jak wymienić napinacz paska wielorowkowego
podobny temat juz był może cosik pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36389.0.html;highlight=jak+wymieni%C4%87+napinacz+paska+wielorowkowego
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka
W Twoim roczniku grzanie lusterek jest po kluczyku.Dopiero po II lifcie były grzane po właczeniu tylnej szyby...z tego co mi wiadomo...Musisz wykonac taki zabieg jaki jest opisany w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html wtedy grzanie bedziesz miał po załaczeniu tylnej szyby i bedziesz mogł sobie swobodnie sterowac kiedy chcesz załaczyc lustra a kiedy nie
-
[ALL B5] Czym zmyć klej po znaczku ?
Jest on zamocowany na taka tasme gombeczkowa samoprzylepna.Podrzej suszarką albo nagrzewnica dobrze emblemat (jak dobrze podgrzejesz to powinien sam zejsc) albo wez jakąś zyłke i przecinaj tą taśme.Jak juz zdejmiesz to zostaną Ci slady które mozesz zmyć jakis rozpuszczalnikiem lub zwykła benzyną.Na koniec przetrzec pastą polerska i gotowe kolega Madas podał link gdzie taki temat juz był przerabiany => http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31805.0.html;highlight=zmy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
endriuu wielkie dzieki piny zakupiłem w sklepie elektronicznym.Koszt jednej sztuki to zaledwie 10 gr
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
witam dzis zakupiłem piny do wtyczek.Chciałbym wiedzieć czy takie sa odpowiednie i czy przekrój kabelka nie jest za cienki
-
[B5 AFN] Skrzypienie przednie prawe koło
podjedz na stacje to może za pare groszy Ci sprawdza gruntowniej samochod zawieche itp.
-
[B5 AFN] Skrzypienie przednie prawe koło
jak najbardziej Ci sprawdza i to za pare zł.Znajomy był na stacji kontroli ostatnio to mu sprawdzili zawieche i amory za 20 zeta nie wiem jak cena bedzie sie przedstawiac w Twojej miejscowości.Blizej Cieplejszych dni i ja sie wybieram na gruntowniejszy przegląd
-
[B5 AFN] Skrzypienie przednie prawe koło
najlepiej trzeba by wjechać na jakis kanał.Jakiś łomik w reke czepiasz tak aby opór był na wachacz,sprawdzasz kazdy po kolei i zobaczycz ktoremu co tam dolega...Ja bynajmniej tak co jakis czas sobie sprawdzam zawieszenie
-
[B5 AFN] Standard A4 B5 1,9TDi
nie ma sprawy pozdrawiam niechaj kólka zawsze Ci sie kręcą
-
[B5 AFN] Standard A4 B5 1,9TDi
ładna czerwona bestia bedziesz musiał po prostu zdjąc wkład lusterka i sprawdzic czy masz zamontowane maty grzewcze i czy napiecie na kabelkach jest,jesli występuje to masz maty spalone.A grzanie w Twoim roczniku załacza Ci sie pewnie po kluczyku co przy wymiane mat jesli bedziesz planował przerobisz sobie na załaczenie razem z tylną szybą.W tych wątkach zbajdziesz wszystko na ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html oraz http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
w Chełmie cena jak na razie sie trzyma dobrze 3,56
-
Strefa Śmiechu
tu możesz odnalezc tego więcej http://golyeismeshnye.ru/ru/videos/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czarne B6 Avant z klubową wlepą na warszawskich numerach WU 55x63 z wlepą klubową widziany w LC któz to taki,przyznac sie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ładna Furka i plany zacne duzo miałes roboty przy zmiance tylnich lampek
-
[B5 AHU] Nie działa klimatyzacja - pomocy
Z tego co wyczytałem na naszym forum to nie,ale kiedy urwałem rurke aluminiowa od kompresora i nie było czynnika jak nabijałem klime to mi sie załaczał, wiec nie wiem jak to jest do konca
-
[B5 ADR] Klocki firmy A.B.S. ?
To może bym sie zgłosił do Ciebie po te klocki,i odrazu na ich wymiane na Tylna os cena pewnie tez bedzie podobna ??
-
Spotkania na drodze
czarne B6 Avant z klubową wlepą na warszawskich numerach WU 55663 widziane 14.03 ok godz 17 w Chełmie na bazylanach przyznać sie kto to
-
[B5 ADR] Klocki firmy A.B.S. ?
chciałem cos na allegro zakupić bo troche taniej wychodzi niz w sklepie.Ale chyba podjadę do sklepu i wydam pare złoty wiecej i po kłopocie będzie
-
[B5 ADR] Klocki firmy A.B.S. ?
również chcę zakupic jakies klocki ale po linkach wyzej widze ze sa z czujnikami zuzycia a ja u siebie chyba jeszcze nie posiadam z czujnikami...i czy tarcze mam wentylowane
-
[B5 AHU] Nie działa zegarek
jesli wszystko wczesniej było z poduszka ok i kontrolka gasła to zostaje tylko podpiąc vaga skasować bład i po problemie
-
[B5 ADR] Coś stuka w prawym kole
moze łożysko albo przegub jus sie wykonczył przy skręconach kołach stuka Ci czy tak terkocze...
-
[B5 1Z] Czy wymienić komplet wahaczy czy tylko 3 zużyte ?
jeśli masz troche chęci i pojecia aby coś wymienić samemu w aucie to wymień tylko te które juz odmówiły posłuszeństwa.Jeśli zdecydujesz sie na cały komplet zawieszenia to kupuj pożądne i nie te z allegro w cene 500 - 600 zł bo to tandeta...po paru tys km potrafia dawać znaki zużycia...
-
[B5 AHU] Nie działa zegarek
działał Ci wcześniej poprawnie?? może uszkodziła Ci sie spręzynka warto by rozkręcić bardziej licznik i sprawdzic co jest grane
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Na początku zmień sobie kierunki boczne na białe mały mod i nie drogi a autko bedzie odrazu wyglądac inaczej Nich niunia bacznie na drogach sie spisuje :th: