Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. Rzeczywiście dziwnie motor Ci chodzi, moze cos jest nie tak z popychaczami zaworowymi, inaczej nazywanymi szklankami
  2. podobny temat juz był może cosik pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36389.0.html;highlight=jak+wymieni%C4%87+napinacz+paska+wielorowkowego
  3. W Twoim roczniku grzanie lusterek jest po kluczyku.Dopiero po II lifcie były grzane po właczeniu tylnej szyby...z tego co mi wiadomo...Musisz wykonac taki zabieg jaki jest opisany w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html wtedy grzanie bedziesz miał po załaczeniu tylnej szyby i bedziesz mogł sobie swobodnie sterowac kiedy chcesz załaczyc lustra a kiedy nie
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jest on zamocowany na taka tasme gombeczkowa samoprzylepna.Podrzej suszarką albo nagrzewnica dobrze emblemat (jak dobrze podgrzejesz to powinien sam zejsc) albo wez jakąś zyłke i przecinaj tą taśme.Jak juz zdejmiesz to zostaną Ci slady które mozesz zmyć jakis rozpuszczalnikiem lub zwykła benzyną.Na koniec przetrzec pastą polerska i gotowe kolega Madas podał link gdzie taki temat juz był przerabiany => http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31805.0.html;highlight=zmy
  5. endriuu wielkie dzieki piny zakupiłem w sklepie elektronicznym.Koszt jednej sztuki to zaledwie 10 gr
  6. witam dzis zakupiłem piny do wtyczek.Chciałbym wiedzieć czy takie sa odpowiednie i czy przekrój kabelka nie jest za cienki
  7. podjedz na stacje to może za pare groszy Ci sprawdza gruntowniej samochod zawieche itp.
  8. jak najbardziej Ci sprawdza i to za pare zł.Znajomy był na stacji kontroli ostatnio to mu sprawdzili zawieche i amory za 20 zeta nie wiem jak cena bedzie sie przedstawiac w Twojej miejscowości.Blizej Cieplejszych dni i ja sie wybieram na gruntowniejszy przegląd
  9. najlepiej trzeba by wjechać na jakis kanał.Jakiś łomik w reke czepiasz tak aby opór był na wachacz,sprawdzasz kazdy po kolei i zobaczycz ktoremu co tam dolega...Ja bynajmniej tak co jakis czas sobie sprawdzam zawieszenie
  10. nie ma sprawy pozdrawiam niechaj kólka zawsze Ci sie kręcą
  11. ładna czerwona bestia bedziesz musiał po prostu zdjąc wkład lusterka i sprawdzic czy masz zamontowane maty grzewcze i czy napiecie na kabelkach jest,jesli występuje to masz maty spalone.A grzanie w Twoim roczniku załacza Ci sie pewnie po kluczyku co przy wymiane mat jesli bedziesz planował przerobisz sobie na załaczenie razem z tylną szybą.W tych wątkach zbajdziesz wszystko na ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html oraz http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html
  12. w Chełmie cena jak na razie sie trzyma dobrze 3,56
  13. tu możesz odnalezc tego więcej http://golyeismeshnye.ru/ru/videos/
  14. czarne B6 Avant z klubową wlepą na warszawskich numerach WU 55x63 z wlepą klubową widziany w LC któz to taki,przyznac sie
  15. ładna Furka i plany zacne duzo miałes roboty przy zmiance tylnich lampek
  16. Z tego co wyczytałem na naszym forum to nie,ale kiedy urwałem rurke aluminiowa od kompresora i nie było czynnika jak nabijałem klime to mi sie załaczał, wiec nie wiem jak to jest do konca
  17. To może bym sie zgłosił do Ciebie po te klocki,i odrazu na ich wymiane na Tylna os cena pewnie tez bedzie podobna ??
  18. czarne B6 Avant z klubową wlepą na warszawskich numerach WU 55663 widziane 14.03 ok godz 17 w Chełmie na bazylanach przyznać sie kto to
  19. chciałem cos na allegro zakupić bo troche taniej wychodzi niz w sklepie.Ale chyba podjadę do sklepu i wydam pare złoty wiecej i po kłopocie będzie
  20. również chcę zakupic jakies klocki ale po linkach wyzej widze ze sa z czujnikami zuzycia a ja u siebie chyba jeszcze nie posiadam z czujnikami...i czy tarcze mam wentylowane
  21. jesli wszystko wczesniej było z poduszka ok i kontrolka gasła to zostaje tylko podpiąc vaga skasować bład i po problemie
  22. moze łożysko albo przegub jus sie wykonczył przy skręconach kołach stuka Ci czy tak terkocze...
  23. jeśli masz troche chęci i pojecia aby coś wymienić samemu w aucie to wymień tylko te które juz odmówiły posłuszeństwa.Jeśli zdecydujesz sie na cały komplet zawieszenia to kupuj pożądne i nie te z allegro w cene 500 - 600 zł bo to tandeta...po paru tys km potrafia dawać znaki zużycia...
  24. działał Ci wcześniej poprawnie?? może uszkodziła Ci sie spręzynka warto by rozkręcić bardziej licznik i sprawdzic co jest grane
  25. Na początku zmień sobie kierunki boczne na białe mały mod i nie drogi a autko bedzie odrazu wyglądac inaczej Nich niunia bacznie na drogach sie spisuje :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.