Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. było juz na forum nie raz.Opcja sie kłania tutaj masz kilka podobnych tematów a Reszty musisz sobie poszukac ewentualnie jak bys nie znalazł konkretnej odpowiedzi to pisz w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t62803.0.html;highlight=twardy+peda%C5%82+hamulca http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t40883.0.html;highlight=twardy+peda%C5%82+hamulca http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2595.0.html;highlight=twardy+peda%C5%82+hamulca http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t54477.0.html;highlight=twardy+peda%C5%82+hamulca
  2. Tez bym stawiał na docisk znajomy w golfie II miał podobny problem smierdziało mu sprzegło i w dodatku słabo ciągneło.Wymienił docisk i problem znikł...Ewentualnie tarcze jak pisze kolega Sqarek ale to bym stawiał na drugim miejscu
  3. mam na zarówkach musiał bym poszperac i zobaczyc ile sztuk mi zostało bo nie pamietam juz dokladnie ile ich mam
  4. albo może spróbuj podmienic te wyswietlacze temperatury u kogos innego kto tez ma taki wyswietlacz w zegarach.Byc moze ze w wyswietlaczu cos padło a czujniki są dobre
  5. *zlokalizuj czujnik *wyjmij wtyczke z czujnika,rozłaczając go *jesli czujnik jest 2 pinowy(z tego co pamietam to jest ) to tylko sprawdzasz rezystancję tych pinów,podłacz miernik i zobacz jaki jest opór
  6. O takim oleju raczej nie słyszałem ale wiem ze Petro Canada to największy kanadyjski koncern paliwowo-naftowy.
  7. Ja również jeszcze jestem [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 02:00_________________________________________________pora juz na mnie :gwizdanie: branoc wszystkim
  8. widac ze zostałem tutaj tylko ja
  9. Jak ktoś nie ma za bardzo pojecia to na pewno sie mu przyda szacun za wykonana robotę
  10. Ja bym na Twoim miejscu odpuścił bo to robi Sonar. No i te lampy wyglądają na bardzo dyskotekowe Rowniez bym Ci radził je odpuscic..widziałem gdzies juz gdzies u kogos takie lampki i nie za ciekawie sie prezentuja
  11. podjedz do ASO albo zadzwon i sie spytaj o cene a jak nie to na jakims szrocie z rozbitkami znajdziesz na pewno
  12. Wydaje mi się że raczej maglownica z ANGOLA :> nie podejdzie do "europejskiej" wersji tak Ci sie tylko wydaje Polak wszystko potrafi
  13. maja po prostu ludziska nocny dyzur na forum
  14. _Solar_ odpowiedział(a) na marhiw temat w Audi A4 B5
    A moze to jest po prostu czujnik ultradzwiekowy od auto alarmu
  15. warto by do tego zaglądnąć i cos z tym zrobic...zobaczyc czy nie ma jakiegos pęknięcia i uszczelnic.
  16. wystarczy pociagnac 2 kabelki ze slupka przedniego (tam gdzie otwierasz pokrywę silnika) ale daruj sobie te lusterka totalna kaszana.... Popieram kolege bedzie to totalna lipa
  17. tak to będą takie w garazu mi chyba zostało kilka takich wiec moge Ci odsprzedać chyba ze chcesz jakis inny kolorek niebieski albo rózowy :gwizdanie:
  18. Rowniez witam
  19. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://pro.corbis.com/images/42-18613481.jpg%3Fsize%3D67%26uid%3D%257B7BECDAF5-4A93-477C-A06F-806744895018%257D&imgrefurl=http://pro.corbis.com/search/Enlargement.aspx%3FCID%3Disg%26mediauid%3D%257B7BECDAF5-4A93-477C-A06F-806744895018%257D&usg=__TX_7AeczeAlJ0MV16-4k9OFZwBQ=&h=480&w=478&sz=70&hl=pl&start=37&um=1&tbnid=cHwohTZayxykrM:&tbnh=129&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3DInfiniti%2B1990%26start%3D36%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN :>
  20. Nie ma sprawy :th: bez kanału to bardzo ciezko bedzie wymienic poduszki
  21. Dobrz poszukaj mat, bo czasami można niexle przepłacić... mozesz także zakupic na allegro zamienniki ja u siebie takowe wstawiłem i sprawuja sie doskonale
  22. taka oleista maź jest zwykle przyczyną dostania się płynu do oleju silnikowego, a co z kolei zwykle jest wynikiem wcześniejszych przecieków w uszczelce.Objawów wydmuchania uszczelki może być kilka, i rzadko występują jednocześnie.Może np. zwyczajnie pojawić się wyciek oleju pod głowicą,lub wywalać wodę przez korek w zbiorniczku wyrównawczym (ucieka kompresja do kanałów wodnych)Mieszanie się płynu z olejem,pod wpływem temperatury i ciśnienia miesza się z olejem tworząc właśnie taką kremową maź na korku temat przerabiałem na brejdaka kadecie
  23. Kazdy dyszel tak ma,zadna nowośc u mnie tez temp spada jak samochód stoi na biegu jałowym
  24. ja rowniez juz mykam spać boz raniutko musze wstać branoc wszystkim
  25. dokładnie. ale to dlatego, że jutro chyba nie będę mieć neta teraz jak tak sie uzałezniłem :gwizdanie: to nie wytrzymał bym jak bym nie odwiedził forum raz na dzien

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.