Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no i ja wlete poczekacie do 19 bo kończe robote?

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

na 22 auta fajnie zdjecie wychodza, przepreszam koledzy ale robata mnie wykancza i latanie za okolicznosciami slubnymi "czytaj kościół" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja wlete poczekacie do 19 bo kończe robote?

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

na 22 auta fajnie zdjecie wychodza, przepreszam koledzy ale robata mnie wykancza i latanie za okolicznosciami slubnymi "czytaj kościół" ;)

a my tak czekaliśmy na Ciebie ostatnio :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również życzę wszystkiego najlepszego Banan:)

Bart-S - dzięki za informację w takim razie. A w B6 seryjnie wychodziło grzanie w dwóch szkłach czy w jednym?

Instalacja grzania szkieł jest zawsze - ale czasem w Ingolstadt montowali najzwyklejsze szkło bez ogrzewania (zawsze jednak parami więc raczej z prawej strony miałeś wymienione i ze względów oszczędnościowych wlazło zwykłe). Druga ewentualność - jest po prostu nie podłączone. Trzecia opcja - jest grzane ale jebło :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

Banan 100 lat! Życzę Ci żebym był dla Ciebie milszy i miał więcej czasu jak przyjeżdżasz :polew:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Pany... potrzebuje linka z warsztatu o dolozeniu lampek w drzwi ( biale i czerwone lamki )

Zawsze możesz zapytać cycu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty doczytałeś mojego posta o kołach
ee:decayed:chyba nie a co proponowałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan 100 lat! Życzę Ci żebym był dla Ciebie milszy i miał więcej czasu jak przyjeżdżasz :polew:

ojtam ojtam :decayed: w sumie masz racje zawsze jak potrzebny mi był kanał to nigdy Tobie nie pasowało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumanek, u mnie prawe padło .. już zamówiłem nowe w IC

niecałe 50PLN z paragonem za grzane asferyczne do B7 .. w B6 pewnie to samo .. bez kreski pewnie byłoby taniej

jutro odbieram , ale może okazać się, że coś ze stykiem z obecnym, więc wtedy miałbym na sprzedaż :)

w sobotę pewnie beę grzebał, bo czekam jeszcze na silniczek od klapki do grzanego powetrza z lewej strony

Do B5 widzę że tez są w IC jakieś BLIC - te kupiłeś?

A ja kleiłem dwa lata temu maty :facepalm: i na dole mam taki zaciek chyba poszaleje i kupię sobie nowy komplet - lewe grzane asferyczne 36 zł i prawe 28 zł nie spodziewałem się że tak tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Barts za informacje w takim razie na spocie trzeba to zobaczyć;) o co chodzi z moim.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, brat ma czerwone lampki w drzwiach. Chce dolozyc biale. Pod co sie podpiac? Korby na tyle...

Weź zasilanie z czerwonych (porównaj tylko na kostce czerwonej abyś kable dał w te same piny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu pisałem, że trzeba powoli je odebrać bo szykuję wylot z miejscówki, najlepiej przyszły tydzień bo jutro na Wawę lecę

ok. no problem. to po weekendzie będę dzwonił. a gdzie się przenosisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mam nowej miejscówki, szukam

to obyś szybko znalazł i robota ruszyła z kopyta. będziemy w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumanek, u mnie prawe padło .. już zamówiłem nowe w IC

niecałe 50PLN z paragonem za grzane asferyczne do B7 .. w B6 pewnie to samo .. bez kreski pewnie byłoby taniej

jutro odbieram , ale może okazać się, że coś ze stykiem z obecnym, więc wtedy miałbym na sprzedaż :)

w sobotę pewnie beę grzebał, bo czekam jeszcze na silniczek od klapki do grzanego powetrza z lewej strony

Do B5 widzę że tez są w IC jakieś BLIC - te kupiłeś?

A ja kleiłem dwa lata temu maty :facepalm: i na dole mam taki zaciek chyba poszaleje i kupię sobie nowy komplet - lewe grzane asferyczne 36 zł i prawe 28 zł nie spodziewałem się że tak tanio

cokolwiek zamówiłem .. na pewno nie są kradzione :)

mam nadzieję, że jutro będą w InterCars do odbioru

btw.

dzisiaj słyszałem opinię .. ze ktoś ma wypasione Audi, bo ma grzane fotele i nie tylko siedziska, ale też lędźwie/plecy

były takie warianty że tylko siedzisko było grzane czy raczej "się wymądrzyłem" ?

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

...

a na pot jeszcze chyba S4 B8 wpadnie ....

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Bart-s ... znalazłbyś rozpiskę wtyczek panelu kliamtronika B7 ?

A najlepiej to jak to znaleźć w ELSIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumanek, u mnie prawe padło .. już zamówiłem nowe w IC

niecałe 50PLN z paragonem za grzane asferyczne do B7 .. w B6 pewnie to samo .. bez kreski pewnie byłoby taniej

jutro odbieram , ale może okazać się, że coś ze stykiem z obecnym, więc wtedy miałbym na sprzedaż :)

w sobotę pewnie beę grzebał, bo czekam jeszcze na silniczek od klapki do grzanego powetrza z lewej strony

Do B5 widzę że tez są w IC jakieś BLIC - te kupiłeś?

A ja kleiłem dwa lata temu maty :facepalm: i na dole mam taki zaciek chyba poszaleje i kupię sobie nowy komplet - lewe grzane asferyczne 36 zł i prawe 28 zł nie spodziewałem się że tak tanio

cokolwiek zamówiłem .. na pewno nie są kradzione :)

mam nadzieję, że jutro będą w InterCars do odbioru

btw.

dzisiaj słyszałem opinię .. ze ktoś ma wypasione Audi, bo ma grzane fotele i nie tylko siedziska, ale też lędźwie/plecy

były takie warianty że tylko siedzisko było grzane czy raczej "się wymądrzyłem" ?

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

...

a na pot jeszcze chyba S4 B8 wpadnie ....

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Bart-s ... znalazłbyś rozpiskę wtyczek panelu kliamtronika B7 ?

A najlepiej to jak to znaleźć w ELSIE :)

Napisz jak odbierzesz jak z jakością.

W B5 u mnie grzeje siedzisko i oparcie ( i kierownica :banan2: ) - więc możliwe że ktoś ma popalone maty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...