Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no wiem zle kliknelem hehe skasowalem posta bo wczesniej juz przeczytalem jutro jak bede mial chwile to zobacze jakie mam przetwornice czy wpasuja w oryg bix a jak beda te duze to uśmiechne sie do ciebie i bedziemy przerabiali bo mam lampy oryginalne bix do kupienia bez osprzetu ale wszystko zalezy czy mam te plaskie czy te wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki za link

Marcin fajnie wyszlo ale na lato trzeba zrobić jeszcze raz folia poleciała źle dociete wiadomo kto robił widać na fotach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem zle kliknelem hehe skasowalem posta bo wczesniej juz przeczytalem jutro jak bede mial chwile to zobacze jakie mam przetwornice czy wpasuja w oryg bix a jak beda te duze to uśmiechne sie do ciebie i bedziemy przerabiali bo mam lampy oryginalne bix do kupienia bez osprzetu ale wszystko zalezy czy mam te plaskie czy te wieksze

pamiętaj tylko ze ori bix na standardowym projektorze świeci kiepsko warto wstawić projektory b8. w ori bix b6 da sie to zrobić bez rozklejania lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaguś polecam na prawdę przeróbkę z soczewkami od b8, świecą o niebo lepiej, Grzesiu jeszcze raz dzięki za żarniki, świecą elegancko...nie wiem czy pamiętasz ja tam coś miałem z samopoziomem...dziś rano zrobiły ruch odpowiedni ale nie po włączeniu tylko po ruszeniu,co trzeba by tam zrobić?? MCE ma coś do tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaguś polecam na prawdę przeróbkę z soczewkami od b8, świecą o niebo lepiej, Grzesiu jeszcze raz dzięki za żarniki, świecą elegancko...nie wiem czy pamiętasz ja tam coś miałem z samopoziomem...dziś rano zrobiły ruch odpowiedni ale nie po włączeniu tylko po ruszeniu,co trzeba by tam zrobić?? MCE ma coś do tego??

Raczej sterownik autopoziomu (55).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty a ile bedzie mnie kosztowala zmiana soczewek na te z b8?masz takie?ile czasu zajmuje taka robota bo mieszkam nie daleko a zastanawiam sie nad regenaracj bo znam HC mieszkam 5 km od niego ale jesli faktycznie jest duza roznica to bym zmienil soczewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty a ile bedzie mnie kosztowala zmiana soczewek na te z b8?masz takie?ile czasu zajmuje taka robota bo mieszkam nie daleko a zastanawiam sie nad regenaracj bo znam HC mieszkam 5 km od niego ale jesli faktycznie jest duza roznica to bym zmienil soczewki

nie napisałeś jakie masz lampy.

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

jaguś polecam na prawdę przeróbkę z soczewkami od b8, świecą o niebo lepiej, Grzesiu jeszcze raz dzięki za żarniki, świecą elegancko...nie wiem czy pamiętasz ja tam coś miałem z samopoziomem...dziś rano zrobiły ruch odpowiedni ale nie po włączeniu tylko po ruszeniu,co trzeba by tam zrobić?? MCE ma coś do tego??

Raczej sterownik autopoziomu (55).

ale działa za każdym razem czy sporadycznie. kiedyś wspominałeś ,ze nie możesz połączyć się ze sterownikiem może to w nim leży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporadycznie, i to jak zauważę, ja nie próbowałem się połączyć ze sterownikiem, czasem jest tak, że przy maksymalnie skręconych kołach przy manewrowaniu na fisie wyświetla się samopoziom:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori bixy

to od reki moge wstawić projektory b8 z adapterami bez rozklejania.

a co do świecenia to popytaj na forum,

moim zdaniem nawet zregerenowane ori b6 swieca kiepsko.( wina kształtu odbłyśnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty czy w polifcie da radę wyciągnąć lampy bez zdejmowania zderzaka? ( dwa torxy widać )

Kierunkowskaz mi nie działa a nie mam małych chińskich rączek i przy tych temperaturach nie mogę wyciąnąć żarówki , latem mi się kiedyś udało ale co mięsem narzucałem *%$ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile taka przyjemnosc bedzie mnie kosztowac i ile czasu na to trzeba poswiecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty czy w polifcie da radę wyciągnąć lampy bez zdejmowania zderzaka? ( dwa torxy widać )

Kierunkowskaz mi nie działa a nie mam małych chińskich rączek i przy tych temperaturach nie mogę wyciąnąć żarówki , latem mi się kiedyś udało ale co mięsem narzucałem *%$ ;-)

tak. trzeciego torxa masz za kierunkiem a przy chłodnicy jest mocowanie na wcisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporadycznie, i to jak zauważę, ja nie próbowałem się połączyć ze sterownikiem, czasem jest tak, że przy maksymalnie skręconych kołach przy manewrowaniu na fisie wyświetla się samopoziom:kwasny:

Zacznijmy od podłączenia się do samopoziomu i odczytu zapisanych błędów (może czujnik na wahaczu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty a ile bedzie mnie kosztowala zmiana soczewek na te z b8?masz takie?ile czasu zajmuje taka robota bo mieszkam nie daleko a zastanawiam sie nad regenaracj bo znam HC mieszkam 5 km od niego ale jesli faktycznie jest duza roznica to bym zmienil soczewki

Ja mam soczewkę od B8 i szczerze polecam, różnica jest kolosalna jak dla mnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporadycznie, i to jak zauważę, ja nie próbowałem się połączyć ze sterownikiem, czasem jest tak, że przy maksymalnie skręconych kołach przy manewrowaniu na fisie wyświetla się samopoziom:kwasny:

Też miałem komunikat na fisie. Czujnik był źle założony. Na początku sprawdź vagiem jaki błąd się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaguś tak na marginesie Gwerty:wink:

Uwazaj bo Grzesiek na to jest uczulony :)

wiesz coś o tym:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...