Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie co jakiś czas znajomy lakiernik mi poleruje maszynowo. Chodzi mi głównie o to ze myje auto i chce by się ładnie świeciło ;) powiedzmy warunki domowe ;) jakiś firm wosku pasty itd szukać?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skoro co jakiś czas masz odświeżany lakier to zakładam, że jest w dobrej kondycji. Najważniejsza jest technika mycia, żeby go w dobrej formie utrzymać. Jeżeli chcesz nadać mu blasku to polecam co jakiś czas nałożyć cleaner i na to wosk. Jako cleaner polecam HDC Zymola i na to wosk Carbon tego samego producenta ;)

Opublikowano

Witam ..Panowie wydech od BEXa z ośki podejdzie do awxa???

Opublikowano

Jeżeli masz na myśli od środkowego do końca to tak. Sam mam wydech z 1.8T ;)

Opublikowano

A średnica wydechu z 1.8t i 1.9 tdi jest taka sama??

Opublikowano

Dobre pytanie ale ponieważ nic nie kombinowałem i wszystko było P&P to zakładam, że tak ;)

Opublikowano

jest gdzieś taka stronka jak kiedyś była u Gajosa? muszę sprawdzić cenę zbiorniczka płynu chłodzącego bo ucieka :facepalm:

Jest ale musisz znać numer czyli czyli 8E0.... i tak dalej

http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

sory nie zauważyłem wyżej :)

Edytowane przez Robero321

Opublikowano

Jeżeli masz na myśli od środkowego do końca to tak. Sam mam wydech z 1.8T ;)

no od środkowego bo wiadomo ze bedzie tam brakowac z 20 cm i bd trzeba dosztukowac .....zamierzam srodkowy wywalic ...tylko zastanawiam sie czy moj magik od wydechow ogarnie ten temat tzn jak to pozniej sie tam trzyma na srodku ???

Opublikowano

Jeżeli masz na myśli od środkowego do końca to tak. Sam mam wydech z 1.8T ;)

no od środkowego bo wiadomo ze bedzie tam brakowac z 20 cm i bd trzeba dosztukowac .....zamierzam srodkowy wywalic ...tylko zastanawiam sie czy moj magik od wydechow ogarnie ten temat tzn jak to pozniej sie tam trzyma na srodku ???
Mam AWX i pakowalem miesiąc temu kompletny czyli środkowy + końcowe od 1.8T, w moim przypadku musiałem tylko uciąć 8cm rurę od środkowego i wszystko siadlo idealnie

Bierz kumpla, 4pak i po godzinie cieszysz się z dwururki :)

Opublikowano

Siema :hi:

Jestem ciekaw czy wyświetla wskazówki nawigacji w FIS-ie.

Opublikowano

Siema.

Podpowie mi ktoś na co zwrócic uwage przy kupnie b6 z 1.8 t 163km albo BEX-a jak się trafi ? :)

Jak pozwoli sprzedawca zrób logi :D .
Opublikowano

Chodzi mi głównie o to ze myje auto i chce by się ładnie świeciło ;) powiedzmy warunki domowe ;) jakiś firm wosku pasty itd szukać?

Jeżeli chcesz nadać mu blasku to polecam co jakiś czas nałożyć cleaner i na to wosk.

Do czarnego przed woskiem zastosowałbym Black Hole od Poorboys'a. Bardzo fajnie wyciąga głębię koloru

Opublikowano

Jeżeli masz na myśli od środkowego do końca to tak. Sam mam wydech z 1.8T ;)

no od środkowego bo wiadomo ze bedzie tam brakowac z 20 cm i bd trzeba dosztukowac .....zamierzam srodkowy wywalic ...tylko zastanawiam sie czy moj magik od wydechow ogarnie ten temat tzn jak to pozniej sie tam trzyma na srodku ???
Mam AWX i pakowalem miesiąc temu kompletny czyli środkowy + końcowe od 1.8T, w moim przypadku musiałem tylko uciąć 8cm rurę od środkowego i wszystko siadlo idealnie

Bierz kumpla, 4pak i po godzinie cieszysz się z dwururki :)

wywalałeś środkowy tłumik?

Opublikowano

Mam pytanie, piszczy mi lewe przednie koło. Tarcze i klocki wymieniane z 2 miesiące temu, wszystko ferodo. Przy naciśnięciu hamulca pisk ustaje. Czego szukać? Rozbierałem zacisk 3 razy i wszystko wygląda, że jest OK, tłoczek nie jest zapieczony, pływaki przesmarowałem smarem odpornym na temp.

Opublikowano

Pany taka sytuacja- podczas jazdy zapala się sporadycznie kontrolka aku i to najczęściej jak mu dam buta. Zapala się i gaśnie. Klemy ok, nie wiem co jeszcze może być powodem. Aku jest roczny

Opublikowano

Może szczotki się przywieszaja. Trzeba by regulator wytargac. Ale łatwy dostęp.

Opublikowano

Panowie mam lustra zewnetrzne 5 pinowe i lewe uległo uszkodzeniu ....wpadło mi w rece w kolor lustro ale 10 pin ...Podejdzie i bedzie wszystko działac czy nie ma szans ??

Opublikowano

Silniczki i przełącznik i masz składane. Plus szkła jak chcesz fotochrom.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Panowie mam lustra zewnetrzne 5 pinowe i lewe uległo uszkodzeniu ....wpadło mi w rece w kolor lustro ale 10 pin ...Podejdzie i bedzie wszystko działac czy nie ma szans ??

Podejdzie ale musisz zmieniać silniczki w drzwiach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.