Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Wczorajsza zabawa z turbawką

Przed:

d294dbe600449b3329287e8e2151262d.jpg

b812cb8f4f2638539704d87c539a3c68.jpg

925656e92ecf9394f76f3e64c69494a9.jpg

Po:

8762c74f842038ee99a5b807f90c5f45.jpg

fc03dca8fad9f49dfa77c676fdc50293.jpg

5e3b6876e1bec92ac5a007056ff0125c.jpg

https://vimeo.com/141323417

:kox:

Powodem zabiegu było sporadyczne wpadanie w tryb awaryjny na piątym i rzadziej na czwartym biegu przy obrotach 3.5tyś+

myślałem że PDki nie maja tego problemu, ja turbine w AFN wypolerowalem w srodku na wysokie lustro kiedys :decayed:
Czyścilem turbo u siebie, doszedłem do wniosku, że obowiązkowo trzeba splanować,, pierścień'' na którym poruszają się kierownicę. Po tylu latach ma trochę wżery jakieś tam chropowatości. Nawet po wyczyszczeniu na lustro kwestia czasu i problem znowu. U mnie lekko zacinało się. Wyczyścilem na lustro, 2 miesiące później to samo. Słyszałem, że niektórzy lekko szlifują kierowniczki. Roboty trochę jest, lepiej zrobić raz porządnie i mieć spokój. 476f2f8be75ec864c08d883b462beb68.jpg

f289c84c7f23b08c6afc6644d4b857eb.jpg

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to wygląda na dokładkę od B7

Przygotowania są bo do was drutem jechac nie mozna. Auto stoi u lakiernika..bedzie nowy lakier na calym aucie, a ja bawie sie w detale.

Idziesz w mat czy to tylko baza ?

on stoi na lakierni ?

w tych warunkach to będziesz mieć raczej sporo wtrąceń...

Folii do odcięcia lakieru się nie klei, ziarno się robi. Papier obowiązkowo
Nic folia nie było odcinane[emoji6] w tych miejscach szedł podkład. W tym pomieszczeniu oczywiscie nie odbywalo sie malowanie. Nie jest to szopa u janka dzbanka.

Auto juz pomalowane. Szpiegowskie foty.

7192936131e6a90f236bad87ebf0a26b.jpga62a47fdccf05d0d9e5c06b56d7a132c.jpg

dawaj koło :)

Opublikowano

Panowie ile kosztuje McDonald's w tylnie kanapę ?

Opublikowano

Panowie ile kosztuje McDonald's w tylnie kanapę ?

a ty kiedy sie pochwalisz ? :naughty:

Opublikowano

:-) przyjdzie czas ;-)

Opublikowano

:hi:

Wczorajsza zabawa z turbawką

Przed:

d294dbe600449b3329287e8e2151262d.jpg

b812cb8f4f2638539704d87c539a3c68.jpg

925656e92ecf9394f76f3e64c69494a9.jpg

Po:

8762c74f842038ee99a5b807f90c5f45.jpg

fc03dca8fad9f49dfa77c676fdc50293.jpg

5e3b6876e1bec92ac5a007056ff0125c.jpg

https://vimeo.com/141323417

:kox:

Powodem zabiegu było sporadyczne wpadanie w tryb awaryjny na piątym i rzadziej na czwartym biegu przy obrotach 3.5tyś+

myślałem że PDki nie maja tego problemu, ja turbine w AFN wypolerowalem w srodku na wysokie lustro kiedys :decayed:
Czyścilem turbo u siebie, doszedłem do wniosku, że obowiązkowo trzeba splanować,, pierścień'' na którym poruszają się kierownicę. Po tylu latach ma trochę wżery jakieś tam chropowatości. Nawet po wyczyszczeniu na lustro kwestia czasu i problem znowu. U mnie lekko zacinało się. Wyczyścilem na lustro, 2 miesiące później to samo. Słyszałem, że niektórzy lekko szlifują kierowniczki. Roboty trochę jest, lepiej zrobić raz porządnie i mieć spokój. 476f2f8be75ec864c08d883b462beb68.jpg

f289c84c7f23b08c6afc6644d4b857eb.jpg

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Ja kierowniczki robiłem papierem 1500. Przez trzy lata był spokój

Wysłane przez Tapatalk

Opublikowano

Panowie takie pytanie. Ktory pin w tylnej lampie jest od swiatel cofania?

Opublikowano

tak to mniej więcej wygląda :wink:

AR0uqDv.jpg

vLbu6ls.jpg

HHWTi2F.jpg

oVsWmkj.jpg

dokładka s4 look z allegro pomalowana w kolor szary połysk

Opublikowano

To może i ja się pochwalę...

2.75"

potem 2x 2.25"

Łep urywa...

Będzie wymiana na tylne komorowe...

http://imgur.com/a/Qqa4Z

Opublikowano

tak to mniej więcej wygląda :wink:

AR0uqDv.jpg

vLbu6ls.jpg

HHWTi2F.jpg

oVsWmkj.jpg

dokładka s4 look z allegro pomalowana w kolor szary połysk

wg mnie ładniej by to wyglądało jak by było wspawanie w dokładkę,a nie nałożone na wierzch

Opublikowano

Jakoś nijakoś. Jak dla mnie zbytnio wystają, to raz a dwa ta dokładka, to tak chyba na siłę jest. Z braku laku......Ale ważne, że właściciel jest zadowolony :wink:

Panowie, tak na marginesie, to polecam grzaną kierę. Bije na łeb inne mody :D


Dzisiaj miałem możliwość wypróbować, bo pogoda nijaka. Kilka sekund i ciepło w d*pę, plecy i .....dłonie. Tylko jeszcze automat by się przydał :grin::grin:

Opublikowano

Mi się wydaje że przy czarnym macie i bardziej schowanych kominach będzie git :) jak zrobię dam fote ;)

Dokładnie tak jak tu :) zderzak w całość zespawany http://www.directupload.net/file/d/3724/4kwvx79o_jpg.htm

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Panowie, tak na marginesie, to polecam grzaną kierę. Bije na łeb inne mody :D

w zeszłym tygodniu wracałem ze spota, 14 stopni, bez dachu, dupka się podgrzewała, kiera też... zgadzam sięz Tobą w 100% :kox:

Opublikowano

Panowie jakie moze byc najwieksze et z tylu przy 10J w 19', zeby nie haczylo o amor? "Zrobilem" et 27 i mysle czy by z 18mm nie przetoczyc adapterow na 16mm, uzyskujac et29, a nie mam jeszcze gwintu i ciekawi mnie, jak to siadzie. ;) jak cos to felga oklepana Styling 132.

male_b5b0b8e266e8597ec7cc540d63b6ee0.jpgmale_159bd805eaeac9b9aa47a93050781a.jpgmale_4e313ee65e06e4a62ee4c14624ac.jpg

male_9359b6b37c762f4907e5b6117140b.jpgmale_2f29b7577e0fce16d626ea8b1e78d.jpg

Opublikowano

gwint nie ma nic do tego jak daleko będzie koło od amora... możesz zmierzyć jak masz koło na aucie ile tam jeszcze upchasz

za***iste koło KoJ@K ;). tylko kolor jakiś oczojebny zapodaj do tych kół i będzie :kox:

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Jakoś nijakoś. Jak dla mnie zbytnio wystają, to raz a dwa ta dokładka, to tak chyba na siłę jest. Z braku laku......Ale ważne, że właściciel jest zadowolony :wink:

grin:

Mi się tam podoba końcówki że wystają za mocno to wiem :) ale ori dokładki też tak wystają więc nie wydaje mi się żeby to tak źle wyglądało tym bardziej że dokladka nie ma grubego plastiku tylko cienki plastik i nie wystaje dużo, oto też odstaje tylko się tak nie wydaje bo jest w macie a nie w połysku. Tak jak to widzę :) każdy ma inne zdanie :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jakoś nijakoś. Jak dla mnie zbytnio wystają, to raz a dwa ta dokładka, to tak chyba na siłę jest. Z braku laku......Ale ważne, że właściciel jest zadowolony :wink:

grin:

Mi się tam podoba końcówki że wystają za mocno to wiem :) ale ori dokładki też tak wystają więc nie wydaje mi się żeby to tak źle wyglądało tym bardziej że dokladka nie ma grubego plastiku tylko cienki plastik i nie wystaje dużo, oto też odstaje tylko się tak nie wydaje bo jest w macie a nie w połysku. Tak jak to widzę :) każdy ma inne zdanie :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie widziałem tego w realu,na foto właśnie wydaje się, że sporo odstaje

Opublikowano

witam Panowie pomożecie na lustrze z kompasem wyświetla mi się coś takiego. Raz jest ok a raz się właśnie tak pokazuje

ten.jpg

Panowie ktoś się z tym spotkał proszę o Pomoc :/

Opublikowano

Witam panowie nie ma ktoś uszkodzonej lampy lewej (od kierowcy) potrzebuje ten srebrny plastik z klosza.

Opublikowano

gwint nie ma nic do tego jak daleko będzie koło od amora... możesz zmierzyć jak masz koło na aucie ile tam jeszcze upchasz

za***iste koło KoJ@K ;). tylko kolor jakiś oczojebny zapodaj do tych kół i będzie :kox:

Chodzilo mi o to, ze po zalozeniu gwintu i skreceniu go koła sie delikatnie pochylą, przez co optycznie bardziej sie pochowają, wiec wtedy sie zobaczy na gotowo, a zapytalem bo moze ktos juz przerabial temat 10J na tyle. ;) koloru poki co zmienial nie bede, te sa jeszcze w ori lakierze i wygladaja calkiem calkiem. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.