Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam też soczewki z B8 wraz z adapterami.......polecam, wszystko pięknie bangla :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Soczewki są pod h7 czy tylko ksenon?

Opublikowano

Ponawiam apel :) czy felgi 17" et 28 7.5j podejda bez problemu? To fele z a5.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Soczewki są pod h7 czy tylko ksenon?

Pod H7 są z A6C7.

Opublikowano

Soczewki są pod h7 czy tylko ksenon?

Pod H7 są z A6C7.

W B6 przecież były soczewki z h7 :wink:

Opublikowano

Zgadza się ryju, ale uznałem, że chodzi o soczewki do swapa, bo świeczka daje więcej światła niż te z B6 :)

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

Zgadza się ryju, ale uznałem, że chodzi o soczewki do swapa, bo świeczka daje więcej światła niż te z B6 :)

Projektor jest w miarę bo xenon świeci ładnie. ja miałem ori to dawały radę. Ale bix :facepalm:

Opublikowano

Ja miałem ori na H7 i w lesie nie widziałem nic, póki nie zmieniłem soczewek i zrobiłem założyłem bixa na Koito :kox:

Opublikowano

Lukasz_N adaptery będzie miał od poniedziałku.Dzięki panowie.Nie wiem jeszcze na jaki olej zmienię.

Pany kto handluje adaptery do soczewek od b8?

Querty ja od niego załatwiłem soczewki i adaptery

naciepane z GT-I9195

ja mam jego adaptery plastikowe i soczewka nie jest ustawiona idealnie także nie polecam.

To jesteś chyba jedyną niezadowoloną z jego usług osobą na tym forum.

Secio - Gwerty, nie Querty.

mlodziak22 zmień olej na cokolwiek poza Motulem - Valvoline, Liqui Moly i przestanie Ci klekotać. Miałem to samo.

E tam, gadanie. Ja zmieniłem olej na LM 4100 i jak klekotało, tak klekocze. Jedyne rozsądne rozwiązanie to wymiana, ale na sprawdzony i pewny osprzęt - ale z kolei z tym jest problem.. Obstawiam, że na 10 wymian, to tylko 2 są ok, reszta pozostaje z dziwną pracą silnika....

Masz prawo do swojego zdania, ale Domin też próbował Motula i mu motor klekotał, dlatego nigdy więcej go nie zalał (ja również więcej tego błędu nie popełnię).

Poprzedni właściciel mojej B6 lał LM4200, kolejna wymianę też zalałem LM4200, a ostatnio zniemiłem na Motula (z czystej ciekawości bo polecacie na forum, a tańszy od LM) i klekocze, czego wcześniej nie było, także następna wymiana powrót na LM :) Może to błachy powód, ale tak zrobię :wink:

Opublikowano

ja tez mam od 2 tygodni koito z d4s od Gwertego i powiem ze jest MEGA!!!

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Kupiłem te miodowe już :)

miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich :naughty:

Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106]

Doszły ? :decayed:

Opublikowano

Ja mam plastikowe adaptery i są okropne problemy z ustawieniem soczewki, nie polecam za uja takiego rozwiązania, tylko metalowe adeptery z precyzyjnie wymierzonymi otworami, bo inaczej są cyrki ze światłami. Za cholere nie da się tego ustawić żeby było dobrze.

Opublikowano

nie ma ktoś diod do klamek na zbyciu ?

Opublikowano

Ja mam plastikowe adaptery i są okropne problemy z ustawieniem soczewki, nie polecam za uja takiego rozwiązania, tylko metalowe adeptery z precyzyjnie wymierzonymi otworami, bo inaczej są cyrki ze światłami. Za cholere nie da się tego ustawić żeby było dobrze.

Ustawić się na pewno da skoro inni ustawili na blaszki ;) w przyszłym tygodniu powinienem mieć od Łukasza adaptery to zobaczymy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kupiłem te miodowe już :)

miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich :naughty:

Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106]

Doszły ? :decayed:

GLS widocznie nie ma pośpiechu, jutro będą :wink::decayed:

Kupiłem te miodowe już :)

miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich :naughty:
Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106]

Doszły ? :decayed:

GLS widocznie nie ma pośpiechu, jutro będą :wink::decayed:

9733dff7f390af9ba935023820a94af5.jpg

05997da45a1fbb0065b6fd40df078e78.jpg

c6908b91e09b7c3024b18058fac3f806.jpg

W sumie wszystko spoko tylko dywanik kierowcy był lekko przerwany i muszę go skleić [emoji25]

Opublikowano

O dzięki wielkie :decayed: Dobrze siedzą :wink:

Opublikowano

Mam te same u siebie i wygladowo mi sie podobaja, tylko te przetloczenia/wypustki moglyby miec troche wyzsze/glebsze. Teraz chyba kupilbym petexy.

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Panowie pasuje listwa oświetlenia tablicy z sedana do avanta?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie ma ktoś diod do klamek na zbyciu ?

Ja mam gdzies diody do klamek ale z a6 c5. Nie wiem czy beda oki[emoji4]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Beny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.