Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie poratuje ktos numerem osłony podwozia od strony pasazera zaczyna się ona od nadkola i laczy sie z tą podłużną osłoną

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: mordeczki, ile może kosztować plastik - wykończenie tunelu nad przyciskiem ESP, wizytownikiem, awaryjką i kubkiem?

Mój jest trochę porysowany i zastanawiam się nad wymiana. Kolor czarny, tj SOUL

Opublikowano

Kiedyś płaciłem coś koło 100zł.

Opublikowano

Nówka w ASO coś około 100 zł bez zniżek chodzi. Bardziej mnie ciekawi jakaś używka w uczciwym stanie. Sprawdzałem na allegro i są od 20 zł, ale stan nieciekawy.

Opublikowano

Jeśli dobrze pamiętam, to biggman miał ostatnimi czasy do sprzedania taki :)

Opublikowano

Pany orientuje się ktoś ile może być warte turbo z AFN'a w dobrym szczęściu? I czy zamieniając turbo z AFN na AVF i robiąc program polepszą się znacznie osiągi?

Opublikowano

Panowie czy amortyzatory przód z B7 o takiej samej klasie wagowej jak B6 mimo innych nr na końcu różnią się czymkolwiek od tych z B6?

Jestem na kupnie nowy 1BE i pytam bo cenowo jest to samo ale może cos w b7 poprawili?

jeżeli masz na myśli zamienniki jak np sachs to nie ma rozgraniczeń b6/7

Opublikowano

Panowie czy amortyzatory przód z B7 o takiej samej klasie wagowej jak B6 mimo innych nr na końcu różnią się czymkolwiek od tych z B6?

Jestem na kupnie nowy 1BE i pytam bo cenowo jest to samo ale może cos w b7 poprawili?

jeżeli masz na myśli zamienniki jak np sachs to nie ma rozgraniczeń b6/7

Chodzi mi o ori bo takie zamawiam w ASO.

Opublikowano

coś takiego odpadło od sprężarki klimy stąd jej brak,teraz trzeba sprawdzić czy sprężarka zatarta czy tylko się sprzęgło zerwało

RLS5fLE.jpg

Opublikowano

coś takiego odpadło od sprężarki klimy stąd jej brak,teraz trzeba sprawdzić czy sprężarka zatarta czy tylko się sprzęgło zerwało

RLS5fLE.jpg

Miałem to samo i walczyłem z tym cholerstwem przez prawie 3 lata, za każdym razem jak założyłem nowe to zrywało tarczkę. Okazało się, że łożyska na wałku sprężarki powiedziały dość i niemal doprowadziły do zatarcia samego kompresora. Nie robiłem tego tylko kupiłem inną sprężarkę i teraz jest malina.

Opublikowano

coś takiego odpadło od sprężarki klimy stąd jej brak,teraz trzeba sprawdzić czy sprężarka zatarta czy tylko się sprzęgło zerwało

RLS5fLE.jpg

Sprezarka bedzie ok podejrzewam. Albo skonczylo sie sprzeglo , ktore jest pod ta metalowa czescia ze zdjecia albo poprostu wykrecila sie sruba od tego i odpadlo.

Mi jak wymienili sprzegielko w kompresorze to ta czesc co pokazujesz na zdjeciu stara dali na zapas gdyz gosciu mi mowil , ze lubi sie sruba luzowac i wtedy ta czesc odpada i sie gubi po drodze.

Lezy na zas na polce i sie kurzy ale jesc nie wola to moze lezec.

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

zaglądałem w sprężarkę ,seger siedzi na miejscu,wygląda to tak jakby się śruba wykręciła,jakiś czas temu słychać było metaliczny dźwięk ,być może już to było luźne


Marcin wymieniałeś całość z kołem pasowym ,pytałem się w inter cars ,mają komplet za 190zł

Opublikowano

zaglądałem w sprężarkę ,seger siedzi na miejscu,wygląda to tak jakby się śruba wykręciła,jakiś czas temu słychać było metaliczny dźwięk ,być może już to było luźne

Marcin wymieniałeś całość z kołem pasowym ,pytałem się w inter cars ,mają komplet za 190zł

Kolego nie , kolo pasowe zostalo to samo.

Ja placilem za nowe kompletne sprzegielko DENSO + wyjecie i uszczelnienie kompresora (na kompresorze znajduje sie takie wieczko z pod , ktorego saczyl sie olej) + montarz kompresora + nabicie ukladu i ozonowanie 550zl.

Z jakich okolic jestes kolego ?

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

okolice Makowa Mazowieckiego

Opublikowano

okolice Makowa Mazowieckiego

Aha to daleko od Poznania.

Tam wlasnie jest ten warsztat gdzie ja robilem swoja klime i tez jechalem do nich z Gorzowa Wlkp. bo u mnie w miescie i okolicy to same glaby łase na kase.

Ale jak cos to ten warsztat handluje ori DENSO czesciami z wysylka rowniez jak i mozna do nich wyslac kompresor i tez zrobia gdybys nie znalazl jakiegos madrego u siebie szpeca.

To jest Autoklima.pl w Poznaniu rowniez polecany warsztat na forum.

Opublikowano

Witajcie Panowie ma ktoś wymiary oryginalnej plecionki (łącznika elastycznego) z 1.8t avj seria wydech a przedziurawiła mi się i bym sobie zamówił na all i to zrobił ;) do tego też opaska ta na skręcanie mi potrzebna

Opublikowano

wkręciłem śrubę w wałek sprężarki i obracałem palcami ,więc chyba się nie zatarła,co do wymiany zamierzam zrobić to sam ,opuszczę kompresor i wymienie sprzęgło ,chyba że gumki będą ok to przykręcę tą pokrywę co spadła i zobaczę co się będzie działo,co do fachowców to w corsie chcieli mi wymieniać kompresor ,poczytałem trochę w necie ,wymieniłem cewkę i klima 4 rok śmiga ,koszt 100zł cewka(częsta przypadłość opla)

Opublikowano

Pany byłby ktoś chętny na opony Firmy: Haida, Rok produkcji 2014, 225/45/r17 mam na zbyciu - bieżnik 7/8mm :) 120zł za sztukę bym sobie życzył hmm? <jak coś priv>

Opublikowano

Witajcie Panowie ma ktoś wymiary oryginalnej plecionki (łącznika elastycznego) z 1.8t avj seria wydech a przedziurawiła mi się i bym sobie zamówił na all i to zrobił ;) do tego też opaska ta na skręcanie mi potrzebna

55x120

Opublikowano

Ktos moze potrzebuje d2s osram cool blue 5500k za 250 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.