Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co nazywasz tania?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak najtańsza,szrot, do odratowania, byle klosz był cały

Opublikowano

Siema. Ile takie Alu są warte? d34144769df120f9d08292a1cd90788e.jpg 18 z a4

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

f07c3ad438c3aab057f05c63e9b197ba.jpg 17 z a3

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

18 - 800
17 - 700

O ile proste, na wiosne ze stówke do dwóch można dodać na tych 18 do ceny.

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

Dzięki ; )jakbyś mógł to odpisz na Pw

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Za te 17 to bym ze 400-500 moze dal, zobacz na pierwsza felge, jezeli sa w podobnym stanie to napewno nikt Ci za nie 700 nie wylozy.

Opublikowano

Do renowacji oba komplety. Też bym obstawiał w granicach 500 - 600 zł. O ile proste, w co wątpię przy 18". Ja kiedyś RS6 w dobrym stanie i ori lakierze kupiłem za 1200 zł. Ale teraz ciężko o coś konkretnego. Kupuj 18" za 500, do renowacji i myślę, że za około 1300 zł masz fajne koło :hi:

Opublikowano

Co do 17 to są renowacji ale z 18 to sam nie wiem. Widziałem kilka kompletów na olx za 1200 -1500 gdzie Alu nie były igielki tyle ze opony na sezon albo dwa. Ok 2 tysięcy juz wyglądały fajnie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak to sa Ronale 8J to moze wystaw tysiaka do lekkiej nego.

Opublikowano

W tej chwili wiecej niz 800 nie dostanie za 18

Opublikowano

Panowie gumka od linki recznego przy zacisku w sklepie bedzie dostepna oddzielnie ?

Opublikowano

Witam. Mam problem z procedura regulacji xenonow. Wymieniałem w lampie silniczek. Pojawił się błąd od samopoziomu. Wchodzę w kanał 55. Klikam na błędy. Usnelem błędy. Został tylko jeden przy którym próbie usunięcia lampy robią test dół góra. Błąd wraca niestety. Jak wchodzę w nastawy podstawowe w grupę 001 to tylko błędy wyskakuja. Panowie co robię źle? A i jak włączam zapłon na zapalonych światłach to lampy robią test dół góra

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

2e3e37010e514fc2b27d1e8da22e1b46.jpgab823bdbd18cd08e3ce8211d419fbeca.jpga0595931f33957fba08c51f007c66c08.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie może ktoś się orientuje czy wydech z b7 2.0tfsi podejdzie do b6 1.8t???

Opublikowano

Panowie może ktoś się orientuje czy wydech z b7 2.0tfsi podejdzie do b6 1.8t???

powinien podejsć

Opublikowano

Witam. Mam problem z procedura regulacji xenonow. Wymieniałem w lampie silniczek. Pojawił się błąd od samopoziomu. Wchodzę w kanał 55. Klikam na błędy. Usnelem błędy. Został tylko jeden przy którym próbie usunięcia lampy robią test dół góra. Błąd wraca niestety. Jak wchodzę w nastawy podstawowe w grupę 001 to tylko błędy wyskakuja. Panowie co robię źle? A i jak włączam zapłon na zapalonych światłach to lampy robią test dół góra

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Procedurę przyuczenia robisz na załączonych światłach mijania?

Opublikowano

Panowie potrzebuje pomocy. Podczas jazdy zniknęło mi kompletnie zasilanie w aucie. Nie ma prądu wcale. Jak myślicie co to może być??

Opublikowano

Patrzyłeś ten blaszany bezpiecznik przy aku?

Opublikowano

Patrzyłeś ten blaszany bezpiecznik przy aku?

Polecam sprawdzić, u mnie był luźny i czasami w trakcie jazdy rozłączał zasilanie. Orientujecie się jaką on ma wartość bo mój jest zaśniedziały i kwalifikuje się do wymiany.
Opublikowano

Witam. Mam problem z procedura regulacji xenonow. Wymieniałem w lampie silniczek. Pojawił się błąd od samopoziomu. Wchodzę w kanał 55. Klikam na błędy. Usnelem błędy. Został tylko jeden przy którym próbie usunięcia lampy robią test dół góra. Błąd wraca niestety. Jak wchodzę w nastawy podstawowe w grupę 001 to tylko błędy wyskakuja. Panowie co robię źle? A i jak włączam zapłon na zapalonych światłach to lampy robią test dół góra

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Procedurę przyuczenia robisz na załączonych światłach mijania?

Artur w sobotę na garage się spotkamy bo musze u siebie to zrobić

Bo robiłem u siebie na włączonych światłach i błąd mi wali

Opublikowano

Problem rozwiązany, okazało się ze kabel zasilający rozrusznik się poluzował i zwarł do mocowania silnika. Poprawiony i bangla ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.