Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopacy rozbieral ktos samemu rozrusznik i wymienial bebechy ze srodka w AVFie ?

Podobno niebardzo jest co wymieniać bi nie ma części zamiennych, tylko chyba tutaj ma też znaczenie producent rozrusznika. W moim przypadku nie było części zamiennych nawet w ASO poza jakaś jedna częścią.
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm ciekawe ?! Ale jakos nie wydaje mi sie, zeby nie bylo...

Opublikowano

a to nie jest tzw procedura startu ?

Bartek w 1.9 tdi procedura startu :polew::decayed:

Dla wielu to rakieta. Zdolna dolecieć na księżyc i dalej :decayed:

Wiesz, magiczny moment i takie tam...

Opublikowano

Zdolna dolecieć na księżyc i dalej


Tylko po drodze na księżyc trzeba zmienić wałek :polew:
Opublikowano

http://allegro.pl/pompa-prozniowa-pompka-cisnieniowa-podcisnieniowa-i6553593210.html

pany nadaje się to do czego czy nie warto? hamulce mam tak zapowietrzone, że z tyłu nie leci płyn momentami wcale :o

Wyciągnąć heble , włożyć coś pod tłoczek i pompować ile wlezie ! Ustawiając zacisk odpowietrznikiem ku gorze !!!!!

Potem to tylko za***rdalać i sie cieszyć z hebli ... jakie by nie były ... chyba , że są seryjne to modlić sie wieczorami o następny dobry dzień :D.

Nie ma za co :hi::)

Opublikowano

Mordeczki, ma ktoś na sprzedaż lusterko wsteczne fotochrom do A6C6 s-line? Ponoć z A4B7 też pasuje.

Mam komplecik z czujnikiem deszczu

Opublikowano

Zdolna dolecieć na księżyc i dalej

Tylko po drodze na księżyc trzeba zmienić wałek :polew:

Się śmiejesz, ale kolega z pracy ma Pasiora B6 z 2005r. z dieslem 2.0 pod machą - to chyba ten najbardziej awaryjny z tego co kojarzę - i pokonał nim już z zapasem dystans jaki dzieli Ziemię od Księżyca :) Na szafie ma już ponad 416tys.km, przy czym osobiście wyjeździł nim ~260tyś. Jak niemal każdy kupił go jakoś 6-7 lat temu z udokumentowanym przebiegiem 160tys. km :wink:

Z tego co mówił to nic przy silniku nie robił (dopytam dla pewności)... rok czy dwa lata temu zajechał do ASO bo mu coś ABS zgłaszał błąd - winowajcą był zanieczyszczony czujnik (swoją drogą poza ASO chcieli go naciągnąć na jego wymianę... :whistling: ) i przy okazji wymienili mu za darmo wtryski ! ! ! :banan: W ramach jakieś zaległej akcji serwisowej.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Panowie gdzie tkwi błąd?

d713a5e05d500240c81bdec3223eeefe.jpg

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zdolna dolecieć na księżyc i dalej

Tylko po drodze na księżyc trzeba zmienić wałek :polew:

Się śmiejesz, ale kolega z pracy ma Pasiora B6 z 2005r. z dieslem 2.0 pod machą - to chyba ten najbardziej awaryjny z tego co kojarzę - i pokonał nim już z zapasem dystans jaki dzieli Ziemię od Księżyca :) Na szafie ma już ponad 416tys.km, przy czym osobiście wyjeździł nim ~260tyś. Jak niemal każdy kupił go jakoś 6-7 lat temu z udokumentowanym przebiegiem 160tys. km :wink:

Z tego co mówił to nic przy silniku nie robił (dopytam dla pewności)... rok czy dwa lata temu zajechał do ASO bo mu coś ABS zgłaszał błąd - winowajcą był zanieczyszczony czujnik (swoją drogą poza ASO chcieli go naciągnąć na jego wymianę... :whistling: ) i przy okazji wymienili mu za darmo wtryski ! ! ! :banan: W ramach jakieś zaległej akcji serwisowej.

Bo na te 2.0 narzekają ludzie, którzy ich nigdy nie mieli ;) ja w firmie miałem 3 sztuki i z żadnym problemów nie było.. 3 lata temu jak sprzedawałem (rocznik auta 2007) to najwięcej przebiegu miał ok 330 tys. I wymienione tylko wtryski na akcji ;)

Opublikowano

Zdolna dolecieć na księżyc i dalej

Tylko po drodze na księżyc trzeba zmienić wałek :polew:

Się śmiejesz, ale kolega z pracy ma Pasiora B6 z 2005r. z dieslem 2.0 pod machą - to chyba ten najbardziej awaryjny z tego co kojarzę - i pokonał nim już z zapasem dystans jaki dzieli Ziemię od Księżyca :) Na szafie ma już ponad 416tys.km, przy czym osobiście wyjeździł nim ~260tyś. Jak niemal każdy kupił go jakoś 6-7 lat temu z udokumentowanym przebiegiem 160tys. km :wink:

Z tego co mówił to nic przy silniku nie robił (dopytam dla pewności)... rok czy dwa lata temu zajechał do ASO bo mu coś ABS zgłaszał błąd - winowajcą był zanieczyszczony czujnik (swoją drogą poza ASO chcieli go naciągnąć na jego wymianę... :whistling: ) i przy okazji wymienili mu za darmo wtryski ! ! ! :banan: W ramach jakieś zaległej akcji serwisowej.

Bo na te 2.0 narzekają ludzie, którzy ich nigdy nie mieli ;) ja w firmie miałem 3 sztuki i z żadnym problemów nie było.. 3 lata temu jak sprzedawałem (rocznik auta 2007) to najwięcej przebiegu miał ok 330 tys. I wymienione tylko wtryski na akcji ;)
jak się dba tak się ma. Tyle w temacie. Jak katujesz silnik to i najlepszy zajedziesz
Opublikowano

Panowie mam taki problem. Dotyczy on spryskiwaczy ksenonów. Do wczoraj pryskały taką mgiełką, a dzisiaj leci taki strumień na wszystkie strony aż piana ląduje na szybie. Co się mogło stać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie mam taki problem. Dotyczy on spryskiwaczy ksenonów. Do wczoraj pryskały taką mgiełką, a dzisiaj leci taki strumień na wszystkie strony aż piana ląduje na szybie. Co się mogło stać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu :D

A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem.

Opublikowano

Panowie mam taki problem. Dotyczy on spryskiwaczy ksenonów. Do wczoraj pryskały taką mgiełką, a dzisiaj leci taki strumień na wszystkie strony aż piana ląduje na szybie. Co się mogło stać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu :D

A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem.

Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez damian92x

Opublikowano

Panowie mam taki problem. Dotyczy on spryskiwaczy ksenonów. Do wczoraj pryskały taką mgiełką, a dzisiaj leci taki strumień na wszystkie strony aż piana ląduje na szybie. Co się mogło stać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu :D

A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem.

Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Pisales, ze spryski lamp swiruja, myslalem ze tylko w tym problem, ale skoro obydwie to pewno cos innego niz pompki
Opublikowano

Panowie mam taki problem. Dotyczy on spryskiwaczy ksenonów. Do wczoraj pryskały taką mgiełką, a dzisiaj leci taki strumień na wszystkie strony aż piana ląduje na szybie. Co się mogło stać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu :D

A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem.

Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Pisales, ze spryski lamp swiruja, myslalem ze tylko w tym problem, ale skoro obydwie to pewno cos innego niz pompki
Wariują obydwa spryskiwacze ksenonów. Te od szyby są ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A co za płyn wlałeś?

Opublikowano

Panowie mam taki problem. Dotyczy on spryskiwaczy ksenonów. Do wczoraj pryskały taką mgiełką, a dzisiaj leci taki strumień na wszystkie strony aż piana ląduje na szybie. Co się mogło stać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Następnym razem jak będziesz dolewać płynu, to nie dorzucaj prostamolu :D

A tak poważnie, może pompka oberwała od mrozu i nie podaje takiego ciśnienia jak powinna? Często pękają, a z racji mniejszego ciśnienia nie zrobi z płynu "mgiełki" tylko sika ciurkiem.

Mrozów nie było. Wydaje mi się, że to może wina zimowego płynu do spryskiwaczy który wlałem. Może jest zbyt gęsty i nie chce powstać ta mgiełka tylko tak dziwnie leje? Dwie pompki by pękły w tym samym czasie?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Pisales, ze spryski lamp swiruja, myslalem ze tylko w tym problem, ale skoro obydwie to pewno cos innego niz pompki
Wariują obydwa spryskiwacze ksenonów. Te od szyby są ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ale pompka jest jedna do dwóch sprysków, więc jakby coś z nią było nie halo to z automatu z dwoma spryskami.

Opublikowano

Ja mam to samo wlałem płyn zimowy SHELL i gorzej pryska na szybę i spryski lamp.:)

Opublikowano

:hi: Pytanko, czy łożysko koła może raz szumieć raz nie ? Czy jak już szumi to cały czas ?

Opublikowano

raczej cały czas i nasila się na łukach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.