Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jak kupisz razem 8E0711181B + 8E0798151B to jedno do drugiego będzie siłą rzeczy pasować. Kwestia tego, czy na drążek przełączający będzie pasować , ale myślę, że będzie OK.

Edytowane przez kamil-vag

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@kamil-vag ten rysunek techniczny jest trochę nieprecyzyjny, u mnie drążek nr 12 przykręcony jest do skrzyni po prawej stronie, a przegub kulowy wkłada się i przykręca w czepień wychodzący z lewej strony. Tak jak na grafice zresztą Twojego autorstwa :)
_DSC0167.JPG

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

źle odczytujesz rysunek ,wszystko jest jak najbardziej poprawnie,drążek 12 po prawej,kula po lewej,czyli jak na foto wyżej

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Poprawiłem się, miałem na myśli drążek przełączający, no ale i tak wiadomo o co lotto :P;)

Opublikowano
13 godzin temu, Gregory87 napisał:

Masz nr ? bo są dwa rodzaje tych przegubów, ten ze zdj to prawdopodobnie 8E0 711 181B

Niestety nie bo to było w zeszłym roku ale  są do b6 lub b7 wybieraka o ile nie masz z przełomu to łatwo dobrać ja miałem gorzej bo miałem wybierak wyjęty z b7 ale z początku produkcji i okazało się, że to jednak z b6

Pozdrawiam 

Opublikowano

Panowie chce ktoś sprzedać jakąś ładna b6 w Q ?

Opublikowano
59 minut temu, Karol89 napisał:

Panowie chce ktoś sprzedać jakąś ładna b6 w Q ?

sprecyzuj...bo znajomy ma fajne a4 ale w budzie s4?

Opublikowano

Panowie, czy standardowo bez żadnych modów, ksenon po włączeniu powinien się sam wypoziomować? Żadnych błędów z czujnikami nie mam, a po włączeniu światła stoją jak wryte..

Opublikowano

xenon się poziomuje po odpaleniu auta a nie po włączeniu świateł jeżeli nie masz błędów to jest ok no chyba że nie masz fabrycznie założonego xenonu i ktoś nie dodał modułu oraz silniczków do samomopoziomowania 

Opublikowano
6 godzin temu, _małyTM_ napisał:

sprecyzuj...bo znajomy ma fajne a4 ale w budzie s4?

podeślij zdjęcia jak możesz na pw 

Opublikowano
9 godzin temu, Langista napisał:

Panowie, czy standardowo bez żadnych modów, ksenon po włączeniu powinien się sam wypoziomować? Żadnych błędów z czujnikami nie mam, a po włączeniu światła stoją jak wryte..

Same się poziomują i to dość szybko, że czasami ledwo zauważalne bynajmniej ja tak mam u siebie.  

Ps spróbuj najpierw  zapalić światła i uruchomić silnik po zmroku. Wtedy powinieneś zauważyć samopoziomowanie ?

Edytowane przez matisstz

Opublikowano
6 godzin temu, Langista napisał:

Panowie, czy standardowo bez żadnych modów, ksenon po włączeniu powinien się sam wypoziomować? Żadnych błędów z czujnikami nie mam, a po włączeniu światła stoją jak wryte..

Po włączeniu świateł jest ruch do dołu ,do góry i poziom, ale nie za każdym razem lampy mają potrzebę poziomowania , jak w krótkim czasie wyłączysz i włączysz, lampy nie ruszą się i tak jest ok

Opublikowano

szukam czterech  lub pięciu ładnych alufelg 16" ze zdrowymi letnimi oponami 205/55-16"

ma ktoś na sell ?

Opublikowano

Panowie, jak to jest w końcu z tymi bakami w naszych b6? Autocentrum podaje 62l a Wikipedia podaje 70l.. tankowałem mając 1/4 baku i weszło 48l do odbicia po czym wnioskuję że musi tam być więcej jak 62/63 l.. 

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Mi jak na kompie pokazuje że mam około 30-50 km zasięgu na baku to wchodzi średnio 65 litrów.

Opublikowano

Strony podają ilość baku według serwisowki często. Audi ma duży bufor bezpieczeństwa, czasami nawet 8-10l. Ja potrafiłem tankowac nawet 70l do b6. 

Opublikowano

Panowie... czy jestem w stanie zmiescic orygininalny głośnik i wzmacniacz bose do oryginalnej obudowy harmana? 

Oczywiście mowa o avancie. 

Na pierwszy rzut oka paczki wyglądają bardzo podobnie tylko bose ma nieco wyższy wzmacniacz 

 

Opublikowano

Średnica głośnika jest taka sama, więc powinien wejść, wzmak ma inny rozstaw mocowania, trzeba by pokombinować 

Opublikowano
11 godzin temu, Langista napisał:

Panowie, jak to jest w końcu z tymi bakami w naszych b6? Autocentrum podaje 62l a Wikipedia podaje 70l.. tankowałem mając 1/4 baku i weszło 48l do odbicia po czym wnioskuję że musi tam być więcej jak 62/63 l.. 

ośka 70, quattro 63

Opublikowano

Dobry, nie sprzedaje ktoś ładnego avanta s-line 1.9 avf albo 1.8t? Tak do 25k, ale szukam czegoś w eleganckim stanie :D 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.