Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myśle właśnie czy swojego nie gonić .. tylko tak bardziej koło 30 ...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Myśle właśnie czy swojego nie gonić .. tylko tak bardziej koło 30 ...

Goń! ?

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Myśle właśnie czy swojego nie gonić .. tylko tak bardziej koło 30 ...

 

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Ma ktoś numer osłony lusterka b6. 

IMG-20190319-191047.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, andrzej104513 napisał:

Ma ktoś numer osłony lusterka b6. 

...

dla B6 - 8E0 857 593 4PK (soul)

Opublikowano

Podziękował. 

Opublikowano

Panowie, mam pompę wspomagania do wymiany, najlepsza ori boschowska czy jest coś, co jest trwalsze? Jak już wydawać tysiące to na coś, co potrzyma dłużej..

Opublikowano
9 godzin temu, andrzej104513 napisał:

Podziękował. 

Andrzej104513 , mam kilka pytań odnośnie RNS E LED ale nie można wysłać Ci prywatnej wiadomości 

Opublikowano

Mordeczki, kupował ktoś z Was na ebay.pl ?

Potrzebuje dywaniki na tył,  pozostaje ASO lub ebay.pl. Ale nigdy nic nie kupowałem z tego portalu i nie wiem, jak to może się skończyć......?

Opublikowano
1 godzinę temu, grzes283 napisał:

Mordeczki, kupował ktoś z Was na ebay.pl ?

Potrzebuje dywaniki na tył,  pozostaje ASO lub ebay.pl. Ale nigdy nic nie kupowałem z tego portalu i nie wiem, jak to może się skończyć......?

Kupowałem nie raz części z Niemiec bez problemu. Płać no PayPal masz tam gwarancję zakupu i zwrotu środków. 

Opublikowano

Ok. Dzięki...

Opublikowano

Takie cudeńka wyjeżdżają na sezon letni. Oryginal 19 8.5J ET48.

Wymyte, odsmolone, po deironizacji, glinkowane, odtluszcone a na koniec wjechała ceramika od fx protect.

Na to gumy 235/35/19.

Jaki dystans proponujecie?

20190322_213515_HDR.jpg

20190322_213633.jpg

 

Edytowane przez jaras99

Opublikowano

Pany, takie pytanie.

Mam pełnowymiarowe koło zapasowe ze styropianem jak na foto:

244509 - Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy - 2

Do tego zestawu dokupiłem pokrywę (z lewej):

244509 - Wyposażenie bagażnika - koło zapasowe, dojazdowe, zestaw naprawczy - 6

Przez to, że mam też skrzynki narzędziowe, nie da się jej przykręcić śrubą (mam dłuższą). Po prostu zapiera się na skrzynkach i nie przylega do koła i styropianu. Może powinienem mieć to z prawej, pomimo, że wyklucza się z rozpiską z forum? 

 

Opublikowano

Dobrą kupiłeś, ta po prawej oprze ci się na kole i nie będzie dolegać obrzeżami jak powinna , przymierzałem u siebie, pasuje do dojazdówki

Opublikowano

Panowie, chciałbym obszyć na nowo grzaną kierę B6, ale tapicer ma obawy, że zdzierając starą skórę może uszkodzić przy tym warstwę grzewczą. Jednak obiło mi się o uszy, że takie ryzyko istniało tylko w przypadku kierownic do B5-tki czy przedliftowych A6 C5, a w tych nowszych mata grzewcza jest głębiej, pod pianką.

Jak to więc w końcu jest?

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
W dniu 14.03.2019 o 06:54, greg2505 napisał:

Po włączeniu świateł jest ruch do dołu ,do góry i poziom, ale nie za każdym razem lampy mają potrzebę poziomowania , jak w krótkim czasie wyłączysz i włączysz, lampy nie ruszą się i tak jest ok

Self-test generalnie musi działać za każdym razem ***  Pytanie czy po zapłonie czy dopiero po odpaleniu silnika. To się ustawia w adaptacjach sterownika. Na pewno idzie to zdefiniować w B7, a czy w B6 to na 100% nie jestem pewien. Wydaje mi się, że również.

 

***Może przy szybkim przekręceniu stacyjki z ON na OFF i ponownie na ON jest inaczej, musiałbym sprawdzić :hi: 

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
19 godzin temu, greg2505 napisał:

Dobrą kupiłeś, ta po prawej oprze ci się na kole i nie będzie dolegać obrzeżami jak powinna , przymierzałem u siebie, pasuje do dojazdówki

Dzięki. W takim razie to normalne, że te skrzynki przeszkadzają?

Opublikowano
9 minut temu, nitroo napisał:

Dzięki. W takim razie to normalne, że te skrzynki przeszkadzają?

dookoła osłony przylega ładnie,tylko nie dolega ci do styropianu ,może powinien być inny

Opublikowano

Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.