Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzieki kolego Andrzeju tak zrobie a jeszcze jedno jakiej firmy polecacie pasek aby bez zadnych obaw wytrzymal te 90 tys. km.?

DAYCO , CONTITECH czy tez GATES?

Z tego co wiem , nie wiem czy na 100% to prawda to GATES obnizyl limit kilometrow na swoje paski o 20 ts. km. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ok dzieki kolego Andrzeju tak zrobie a jeszcze jedno jakiej firmy polecacie pasek aby bez zadnych obaw wytrzymal te 90 tys. km.?

DAYCO , CONTITECH czy tez GATES?

Z tego co wiem , nie wiem czy na 100% to prawda to GATES obnizyl limit kilometrow na swoje paski o 20 ts. km. :eusathink:

90tyś to może nie ale 60 na pewno:good: Conti czy gates i nie będziesz zawiedziony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 30 tys. km to troche duza obnizka :facepalm:

Wlasnie juz zlozylem zamowienie na ori pasek w ASO , kurcze 4 razy wymienialem pasek przez caly okres uzytkowania auta i zawsze robilem wymiane po 90 tys. km i nigdy nic sie nie dzialo , teraz wymieniam bo paske pekl z Mojej glupoty :wallbash: ale dzieki kolego za informacje.

Z tym paskiem ze stara data przydatnosci to sie wkur..... :kwasny: zasze kur.... cos , jakis problem hmmm samo zycie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec założył do b4 pasek gates i dobrze że zajrzał po ok 1m-c i pasek był postrzępiony (szczęście że niestrzelił) zmienił na contitech ,30tyś i narazie spokój, serwis zakłada dayco sam taki nabyłem od kolegi z forum i gość który zakładał powiedział ,że są dobre ,mają jakąś powłokę teflonową dzięki której mniej się zużywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi podgrzewanie lusterek. Czy te wtyczki, które się wtyka we wkład są podzielone na + i - i jest ważne w jakiej kolejności je wkładać?

bez różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez czytalem ze paski DAYCO wytrzymuja owiele wiecej i nawet teraz patrzac porownujac ten pasek ze stara data waznosci CONITECH a DAYCO , ktory mam zalozony w aucie to DAYCO jes minimalnie grubszy i od strony tych zebow , ktor wchodza na kola zebate jest koloru zoltego i wzmocniona jest wloknem szklanym zas CONITECH od wew, strony jest czarny , tylko guma , oba sa wykonane z NYLON PA66 glass field (wlasnie Ja wytwarzam tego typu material w fabryce , granulat do wtryskarek) czyli z domieszka wlokna szklanego ale DAYCO wyglada na solidniejszy :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi podgrzewanie lusterek. Czy te wtyczki, które się wtyka we wkład są podzielone na + i - i jest ważne w jakiej kolejności je wkładać?

Nie ma znaczenia. W jaki dokładnie sposób to sprawdzałeś? Krok po kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej, pamiętasz o fotkach dla mnie? :wink:

Tapnięte z SGS III

Pamiętam ale dopiero jutro będe miał auto w domu bo dzisiaj była zbieżnośc a jutro wymiana cewek więc o 19 bede miał auto to cyknę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej, pamiętasz o fotkach dla mnie? :wink:

Tapnięte z SGS III

Pamiętam ale dopiero jutro będe miał auto w domu bo dzisiaj była zbieżnośc a jutro wymiana cewek więc o 19 bede miał auto to cyknę:wink:

Super, dzięki :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki a Ty co, nie odbierasz dzisiaj samochodu?

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Zapytałem znajomych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki a Ty co, nie odbierasz dzisiaj samochodu?

Nie bo poskladali i im części zostało looool :wink:

Jutro powinienem odebrać :wink:

Wandej, wczoraj ciężko mi się zasypiało a ty znowu bombardujesz :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest z yato nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło:naughty:

Miki jeszcze wcześnie jest może zaśniesz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...