Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

w czym pomoże jak 90% nie czai pakietów audi a się mądrzy

po tej wypowiedzi wnioskuję, że ty wiesz wszystko najlepiej i nie potrzebujesz niczyjej porady i pomocy, więc po co w ogóle tu jesteś? Zalogowałeś się, bo masz coś do sprzedania?

dokładnie, a może zalogował się, żeby sobie jakąś furmankę wypatrzeć i pociągnąć na wędkę...

tego się nie dowiemy, natomiast już wiemy, ze Gość ma zderzak do sprzedania,a gdzie lepiej go |"zepchnąć" , jak nie na forum stricte tematycznym a4?:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy czy pasek rozrzadu posiada tzw. "date przydatnosci" ?

Wiem , ze to nie chleb czy mieso ale z tego co wiem , ze jezeli sie nie nakreci wymaganego limitu kilometrow kwalifikujacego pasek do wymiany w ciagu chyba 5 lat to i tak trzeba go wymienic :eusathink: ale jak to sie ma do nowego i nie uzywanego paska ?

Pytam gdyz zakupilem nowke sztuke ori Audi/VW pasek rozrzadu z oznaczeniami "Contitech" do Mojego AWXa gdyz stary pasek pek :facepalm: a na ori opakowaniu od nowego paska jest "expire date"- data przydatnosci do 03/2010r.

Pasek jest nowy , nie uzywany , zapakowany orginalnie w pudelku ale do konca nie jestem pewien czy moge go zalozyc i nakreciic na nim 90 tys. km. lub 5 lat ?

Zanim założysz ten nowy pasek, zdejmij pokrywę zaworów, bo z tego co rozmawiałem z kumplem masz na 100% wystrzelone szklanki (popychacze zaworów), czase też uszkadza się wałek rozrządu. Więc zakładanie nowego paska jak na razie może nie mieć sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy pasek rozrzadu posiada tzw. "date przydatnosci" ?

Wiem , ze to nie chleb czy mieso ale z tego co wiem , ze jezeli sie nie nakreci wymaganego limitu kilometrow kwalifikujacego pasek do wymiany w ciagu chyba 5 lat to i tak trzeba go wymienic :eusathink: ale jak to sie ma do nowego i nie uzywanego paska ?

Pytam gdyz zakupilem nowke sztuke ori Audi/VW pasek rozrzadu z oznaczeniami "Contitech" do Mojego AWXa gdyz stary pasek pek :facepalm: a na ori opakowaniu od nowego paska jest "expire date"- data przydatnosci do 03/2010r.

Pasek jest nowy , nie uzywany , zapakowany orginalnie w pudelku ale do konca nie jestem pewien czy moge go zalozyc i nakreciic na nim 90 tys. km. lub 5 lat ?

każdy element ma "jakiś" czas przydatności, szczególnie, jeśli jest wykonany z materiałów pochodzenia mineralnego, takiego, jak np guma-żeby sprawowało swoje zadanie należycie-musi być przechowywane w odpowiednich warunkach, bo temperatura, światło wilgotność ma "jakiś" wpływ na żywotność, zazwyczaj się ogląda paski, w poszukiwaniu pęknięć, przebarwień, et cetera...tak, czy inaczej-jeśli pasek rozrządu ma gwarancję na 5 lat-na pewno może być używany trochę więcej, to tylko sugestia Producenta, bo zawsze jest jakiś margines zużycia w różnych warunkach klimatycznych i to, w jakich warunkach auto jest używane, bo jeśli weźmiemy dwa takie same egzemplarze-jeden na zimnej Syberii, odpalany raz dziennie, na dwa km i drugi w Afryce , używany cały dzień-tan pierwszy na pewno będzie miał pasek bardziej zużyty po 5 latach, choć ten drugi był używany częściej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprytnie :)

znalezione przez google czy jakoś inaczej?

Ogólnie zastanawiam się kto sprzedaje zderzak od esy wiedząc co to za rarytas za 300zł? hmm dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie, ze gość nie wie, co sprzedaje i po ile takie zderzaki chodzą, czy On chce nam wmówić, ze my nie wiemy po ile takie rzeczy chodzą? i płacąc 1000zł jesteśmy waleni?bo nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze on chce kase towaru nie wyslac i tyle takie moje zdanie :whistling:

co za debil wpłaci kasę w ciemno? :doh::doh::doh:

najlepiej jakby wysłał do kupujących realne foto towaru :decayed:

Hamer jak TY to ogłoszenie znalazłeś?:hi: nie wiem czy to nie Czestera ogłoszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za debil wpłaci kasę w ciemno?

ciemno nie ciemno-za 300zł-to wsiadam w auto i jadę sam po zderzak do esy-towar nie odpowiada temu, co widziałem na zdjęciu-gość robi zwroty za paliwo i po kłopocie:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj trafią, trafią....

ja nawet jeśli bym czegoś bardzo potrzebował to na pewno nie kupiłbym od osoby która z miejsca obraża połowę użytkowników... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze on chce kase towaru nie wyslac i tyle takie moje zdanie :whistling:

co za debil wpłaci kasę w ciemno? :doh::doh::doh:

uwierz ze sie tacy trafia :facepalm:

eh to podstawy regaluminu działu sprzedam się kłaniają- ja tam swoją kasę szanuję - ale nie ma co się spinać może nie będzie dramatu

:decayed::decayed::decayed:

Słowa Debil użyłem w celu wstrząśnięcia kupującymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze tu Marcin :wink:

e ot

pany jak juz pisalam w dziale o bt

"mam BT wszystko pienie tel mi sie automatycznie z nim łączy tyle że jest taki problem zgaszę samochód wyciągnę kluczyki a tel dalej połączony z bt i jak rozmawiam to w sam muszę siedzieć

mam lumie 610 muszę coś w ustawieniach zmienić tel czy jak by mi się rozłączył z chwilą gdy radio się wyłączy "

wina modułu czy tel:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer jak TY to ogłoszenie znalazłeś?:hi: nie wiem czy to nie Czestera ogłoszenie

Zderzak Audi S4 i w google grfika wyskakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer jak TY to ogłoszenie znalazłeś?:hi: nie wiem czy to nie Czestera ogłoszenie

Zderzak Audi S4 i w google grfika wyskakuje :decayed:

:polew:

Najprostrze metody zawsze najskuteczniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj trafią, trafią....

ja nawet jeśli bym czegoś bardzo potrzebował to na pewno nie kupiłbym od osoby która z miejsca obraża połowę użytkowników... :thumbdown:

jakże trafne spostrzeżenie...:whistling::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...