Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki ucho :hi:

ewentualnie tańsza opcja, tylko że trzeba sie pobawić z lutownicą, przekaźnik JZC-21F 10ADC12V kupisz go w sklepie elektronicznym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

a to to ja wiem... ale zobaczysz jak będzie wyglądać :decayed: zresztą u paru klubowiczów widziałem tak wyrezane w a4 .. ale wiadomo thalia to nie a4 :grin:

znacie może jakieś sprawdzone przekaźniki na allegro albo automaty to LED;ów tak żebym te ledy podłączył ? na zasadzie ze włączam zapłon i sa LEDy a jak włączam pozycyjne to LEDY off ...

jak chcesz robić ringi to może diodowe :D

RINGI SMD BMW E46 2D 4D 5D SUPER JASNE DRL JAFRA (3259692424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

a to to ja wiem... ale zobaczysz jak będzie wyglądać :decayed: zresztą u paru klubowiczów widziałem tak wyrezane w a4 .. ale wiadomo thalia to nie a4 :grin:

znacie może jakieś sprawdzone przekaźniki na allegro albo automaty to LED;ów tak żebym te ledy podłączył ? na zasadzie ze włączam zapłon i sa LEDy a jak włączam pozycyjne to LEDY off ...

jak chcesz robić ringi to może diodowe :D

RINGI SMD BMW E46 2D 4D 5D SUPER JASNE DRL JAFRA (3259692424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

właśnie LEDowe (diody) założyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten lakier - S-a powinna być w tych barwach :wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

No i fota obowiązkowo do kalendarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś nakładki na sprzęgło RS4? NAkładka oryginalna, nigdy nie zakładana, fabrycznie nowa :wink:. Mam tylko tą jedną na sprzęgło, pasuje również na hamulec, ktoś już tak zakładał. Jak coś to PW :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy przednie nie halo deko :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

http://a4-klub.pl/zamienie-oddam-104/zamienie-zderzak-s4-b6-przod-s-line-274373/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś nakładki na sprzęgło RS4? NAkładka oryginalna, nigdy nie zakładana, fabrycznie nowa :wink:. Mam tylko tą jedną na sprzęgło, pasuje również na hamulec, ktoś już tak zakładał. Jak coś to PW :wink:.

na hamulec nie pasuje ,chyba że ktoś przyklei nakładkę do pedała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten lakier - S-a powinna być w tych barwach :wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

No i fota obowiązkowo do kalendarza.

popieram do kalendarza zgłoś :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyciągnąć popielniczkę dwa din nie ruszając radia i klimatronica? Wczoraj się mocowałem dobrą godzinę i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyciągnąć popielniczkę dwa din nie ruszając radia i klimatronica? Wczoraj się mocowałem dobrą godzinę i nic.

niebardzo:kwasny: trza wyciągać klimatron:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę dalej :decayed: Przy wyciąganiu klimy trzeba ruszyć rns? Zesrała mi się ostatnia sztuka wyjmaków...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę dalej :decayed: Przy wyciąganiu klimy trzeba ruszyć rns? Zesrała mi się ostatnia sztuka wyjmaków...:kwasny:

nio trza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...