Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukam teraz s-line przód :naughty: Jakby ktoś trafił za dobrą kase na allegro a mu nie potrzebna to piszcie :decayed: Zastanawiałem się nad tym riegerem bo za***iście tani ale za duży spych :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:good:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 16:39_________________________________________________Te pedały z allegro nie wiedzą co sprzedają :wallbash: :wallbash:

niech mi ktośpoda nre zderzaka tylnego s line do B6 i do B7 :wallbash:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj::szukaj: :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=11.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na jakiejś Japońskiej stronie znalazłem, że jest to zderzak do B7 :wallbash: tylko dziwi mnie czemu tego numeru nie ma w etce :mysli:

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:38[/size]_________________________________________________Czester może to i nawet nie od B6 być tak się znają na allegro [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:42_________________________________________________http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/29/27/81/1429278137_4 ależ chętnie bym taką dokładeczkę przytulił :confused4:[br]

Według tego co jest napisane na forum to chyba jest ta dokładka 8E9 807 521 G GRU, ale nie wiem czym się różni numer od normalnej dokładki na 2 dyfuzory, bo w etce nie jest napisane, że jest to s-line

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

Chyba trochę zmasakrowany, ale można by obczaić na żywca jak jest jeszcze

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:36_________________________________________________Nosfer jak rozpoznać w etce, że to o s-line chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre będą czy kiszka?? :decayed: Dodam że cena za sztuke 6.80zł :decayed::naughty:

dsc02335o.jpg

dsc02336y.jpg

90mm średnica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszka z mlekiem = rzygi :sick3:

toś mnie pocieszył :decayed:

:kox: jak chcesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/29/27/81/1429278137_4

a takiego zderzaka nie mogłem sprzedać przez dwa lata :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na jakiejś Japońskiej stronie znalazłem, że jest to zderzak do B7 :wallbash: tylko dziwi mnie czemu tego numeru nie ma w etce :mysli:

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:38[/size]_________________________________________________Czester może to i nawet nie od B6 być tak się znają na allegro [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:42_________________________________________________http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/29/27/81/1429278137_4 ależ chętnie bym taką dokładeczkę przytulił :confused4:[br]

Według tego co jest napisane na forum to chyba jest ta dokładka 8E9 807 521 G GRU, ale nie wiem czym się różni numer od normalnej dokładki na 2 dyfuzory, bo w etce nie jest napisane, że jest to s-line

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

Chyba trochę zmasakrowany, ale można by obczaić na żywca jak jest jeszcze

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:36_________________________________________________Nosfer jak rozpoznać w etce, że to o s-line chodzi ?

Kod wyposażenia dla zderzaków S-Line to 2K7. W wątku o S-Line masz to opisane tak, że dokładniej się nie da...

8E5 807 521 H GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant bez profili na końcówki)

8E5 807 521 F GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E5 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 H GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 F GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E9 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant z profilami na dwie końcówki)

Uzupełniając Twoje pytanie - pozostałe spojlery dla seryjnych tylnych zderzaków to...

8E9 807 521 A 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 B 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E9 807 521 A 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 B 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena, szkoda ze przygieta dokladka.. :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena, szkoda ze przygieta dokladka.. :disgust:

tyle to nic :thumbdown: i tak do malowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód tak tył ne :decayed:

przednie fotele w Cabrio maja uchwyty na gorze do skladania sie i odsuwania do przodu a w sedanach i avancikach tego nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te z cabrio, a w b6 tez takie wypuszczali ? w srodku z cicikiem ?

No ba - skóra perlnappa + alcantara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

to nie jest s line tylko oettinger i juz jest zarezerwowany do mojego pakietu :tongue4:

ku*wa który to taki mądry ty Czester????? pisałem ze jest zarezerwowany

zadzwonilem rano do sprzedającego umówilem sie na 11 ze bede po zderzak osobiscie samochodem audi A4 Avant

jechalem 350 km po zderzak zajezdzam na miejsce a gosc mówi ze 20 min wczesniej był ktos twierdzący ze przyjechał po zderzak jak sie umawiał.

a sprzedający poza mną sie z nikim na zderzak nie umawiał i na moją prosbe usunął wczoraj aukcje z allegro.

ku*wa jechałem na darmo 350 km :wallbash: :wallbash: :wallbash::evil: :evil: :evil: :evil:

chyba mnie popie*doli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...