Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ty D U P O nakladki za grosze na przod nie kupiles a teraz sie za tylem rozgladasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ty D U P O nakladki za grosze na przod nie kupiles a teraz sie za tylem rozgladasz? :)

nie pękaj to po tanioszce wpadnie-tylko czy to pójdzie w świat czy będzie mi w garażu leżało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Zaczynam mieć wyrzuty sumienia przez tą dokłądkę.. Że zabrałem z przed nosa..

:D A Marcin jutro pójdzie do sklepu i kupi Johnego W. za 135zł i wywali wieczorem ze szwagrem :polew: :polew:

Rano się skapnie, że za tą kasę mógł mieć całą dokłądkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pokazujesz to wydaje mi sie ze bedzie wersja usa ale moge sie mylic... Generalnie osralbym to wolalbym tą ms design tylnia :)

Nosfer jakie wyrzuty ? Niech sie d*py naucza ze jak jest okazja to trzeba brac :) a nie zastanawiac sie 3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Zaczynam mieć wyrzuty sumienia przez tą dokłądkę.. Że zabrałem z przed nosa..

:D A Marcin jutro pójdzie do sklepu i kupi Johnego W. za 135zł i wywali wieczorem ze szwagrem :polew: :polew:

Rano się skapnie, że za tą kasę mógł mieć całą dokłądkę :polew:

ta co wziąłeś jeszcze się trafi- tą tylną na handel bym wziął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym tą już NOsferską dokładkę łyknął, bo właśnie w zderzaku mi poszły zatrzaski i po zimie trzeba będzie coś z tym zrobić.

Już mam dosyć tej yebanej zimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz 5 chetnych a tak to sE odstepowali :decayed: Sam moglem lyknac teraz za prawa do niej zadalbym 50 zl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zderzakiem uderzyłem w śnieg czy inne tam hoojstwo lodowe, no nic teraz szukać dalej okazji :decayed:.

teraz 5 chetnych a tak to sE odstepowali :decayed:

Bardzo kulturni Panowie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem że do A6 allroada

tu taki sam

http://moto.allegro.pl/audi-a6-c5-allroad-zderzak-tyl-tylny-parktronic-i1417216749.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 21:30_________________________________________________

jak ktoś szuka to cena normalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ori S-line ? :blink: to ile było rodzai tych zderzaków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ori S-line ? :blink: to ile było rodzai tych zderzaków ?

To nie jest s line, to ms design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy przedmiotów na Allegro doprowadzają mnie już do szału :wallbash: ale powoli zaczynam ogarniać wszystkie zderzaki do B6 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy przedmiotów na Allegro doprowadzają mnie już do szału :wallbash: ale powoli zaczynam ogarniać wszystkie zderzaki do B6 :good:

Zacznij od przestania sugerowania się tym co piszą sprzedawcy na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy przedmiotów na Allegro doprowadzają mnie już do szału :wallbash: ale powoli zaczynam ogarniać wszystkie zderzaki do B6 :good:

możesz sobie szukać pewnej rzeczy a trafiasz do czegoś innego... i na odwrót :confused4:

też się rozglądam za s-linem na tył :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 01:11_________________________________________________

Opisy przedmiotów na Allegro doprowadzają mnie już do szału :wallbash: ale powoli zaczynam ogarniać wszystkie zderzaki do B6 :good:

Zacznij od przestania sugerowania się tym co piszą sprzedawcy na allegro :)

chociaż z jednej strony to czasami dobrze iż nie wiedzą co sprzedają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze teraz na wiosne wszystkie audiole beda lataly ze zderzakami s-line :gwizdanie:

tak swoja droga...

kazdy gada, ze "wszyscy maja sline'a" - a ja kuzwa nie moge spotkac na drodze ani jednego!

codziennie robie 50km po miescie i widze sporo B6/B7 i w 98% to sa zwykle serie, rzadko ktory ma na oko 1BE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt.

Na forum tych S-linów też nie jest aż takie zatrzęsienie.. Dużo się o tym pisze, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wiecej - ostatni raz widzialem sline'a w miescie jakis rok temu, albo lepiej :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...