Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napowietrzanie spalin to chodzi o tą suszarkę która się włącza przy rozruchu zimnego silnika? bo taką mam a silnik umieszczony poprzecznie.

A po czym poznam czy głowica ma wąskie kanały?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 780,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na oko, znajdz sobie dwie foty obydwu typow i bedziesz mniej wiecej to widzial po stronie ssacej

Opublikowano

Aeb,agu ma tylko szeroki kanał reszta waski

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

AJL tez

Opublikowano

co tam trzeba zrobić mechanicznie zeby to wpasować? cos tam czytalem ze niby dolotowy ma być przerobiony ale wtedy niby wtryski nie pasują?

Opublikowano

Dowiesz się więcej od k64, sporo tego sprzedał i ma sprawdzonego chinczyka

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

słyszał ktoś o korbach firmy MPX ? pełna nazwa to ,Max speeding rods są coś warte ?

Edytowane przez hopek03

Opublikowano

Panowie do b5 1,8T AEB szukam wtryskow większych. Kupiłem jedne, ale trzeba listwe skrócić. Są jakieś wydajniejsze bez ingerencji w listwe?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

z volvo 2.3 T,jedynie trzeba przypiłować dolne wypustki na wtryskach żeby w gniazda weszły


nr. 0280155831

Opublikowano

431 saaba pasuja bez przerobek

Opublikowano

Zna ktos Magica ktory by wymienił korby na kute i przy okazji ogarnał inne sprawy?

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Różnice z kanałami dolotowymi w głowicy znalazłem faktycznie to widać ale po czym poznać czy ma układ napowietrzania spalin czy jak to tam się nazywa?

Może pewniej będzie jak mi podpowiecie przed zakupem bo ja nawet nigdy na żywo głowicy nie widziałem.

Czy głowica z silnika BAM, AIQ lub ANB będzie pasować do AUQ bez żadnych przeróbek?

i czy można coś powiedzieć o stanie głowicy ze zdjęcia bo może bardziej się opłaca kupić drożej a mniej w niej naprawiać?

wielkie dzięki za każdą pomoc.

Opublikowano

panowie czy ktoś z was spotkał się z korbami kutymi ale bez zamków na panewkach ? jest to coś warte ?

Opublikowano

Dodatkowe wejście jest w glowicy z napowietrzaniem po przeciwnej stronie koła rozrządu. Lepiej kupić taniej i porządnie sprawdzic, bądź wyremontować

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam! Posiadam audi a4 b6 1.8t 190kh bex i chciałbym zrobić chiptuning do 220kh bez żadnego wymianania części. I pytanie jest takie. Czy taki mały silnik wytrzyma to wszystko? Jest warto inwestować w tego chipa czy sobie odpuścić? Z góry dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

Silnik wytrzyma lajtowo gorzej z tym małym. K03s które będzie wysterowania na maxa :)

Opublikowano

220 koni to Max z K03s? Wydaje mi sie ze da radę nawet więcej na tej turbawce dmuchnąć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jak motor i turbo zdrowe to nie trzeba mocno żyłować tej turbawki na 220KM.

Opublikowano

Witam! Posiadam audi a4 b6 1.8t 190kh bex i chciałbym zrobić chiptuning do 220kh bez żadnego wymianania części. I pytanie jest takie. Czy taki mały silnik wytrzyma to wszystko? Jest warto inwestować w tego chipa czy sobie odpuścić? Z góry dzięki za odpowiedź.

Rób program nawet się nie zastanawiaj.Jak nie będziesz katował będzie wszystko ok a banan na twarzy bezcenny

Z tym że z czasem zawsze będzie mało :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.