Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, marky2552 napisał:

Dobra wyjąłem. Dzięki 

20220422_212256.thumb.jpg.b0734f5db978e09d62fb5aeb27d563f9.jpg

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie:

Wiecie może czy te projektory RINGI) to są z szeroką wtyczką?

Numer: 4G0.052.130G

Czy będą pasować do Mojej B8?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Będą, są na dużą wtykę.

Opublikowano
14 godzin temu, NelsonPL napisał:

Pytanie:

Wiecie może czy te projektory RINGI) to są z szeroką wtyczką?

Numer: 4G0.052.130G

Czy będą pasować do Mojej B8?

A nie płynęły już czasem z USA paczka już 

Opublikowano
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

A nie płynęły już czasem z USA paczka już 

Wstrzymałem.

Zostały zamowione w ASO.

Opublikowano

No tak...

Opublikowano
6 godzin temu, karolek_ust napisał:

A nie płynęły już czasem z USA paczka już 

Statek zawrócił zamówienie anulowane 

Opublikowano
Godzinę temu, ivan1977 napisał:

Statek zawrócił zamówienie anulowane 

Utonął

Opublikowano
22 godziny temu, NelsonPL napisał:

Pytanie:

Wiecie może czy te projektory RINGI) to są z szeroką wtyczką?

Numer: 4G0.052.130G

Czy będą pasować do Mojej B8?

Jak to w ASO polskim od tych polaczkow,?kolega będziesz miał nie oryginalne co USA to USA :pali:

Edytowane przez Leszczonka

Opublikowano
5 godzin temu, marky2552 napisał:

Ktoś wie jak wyłączyc te pikadła jak zapłon włączony i drzwi kierowcy otwarte bo strasznie to denerwuje tymbardziej jak się takie auto składa i włącza zapłon i się  wsiada i wysiada a to i pika i pika strasznie to wk*rwia chyba że się nie da 

Na prawej manetce kliknij i przestanie 

Opublikowano
7 godzin temu, karolek_ust napisał:

Utonął

Utonąć może człowiek lub  zwierze. :)

Statek mówi się ,,zatonął'' :cygaro:

Zwyczajnie nie opłaciłem i zrezygnowałem z zamówienia.

Będzie z ASO innego które jakoś znalazło w Niemczech. Przyjdzie za tydzień.

Opublikowano

trzymamy za słowo

Opublikowano
59 minut temu, NelsonPL napisał:

Utonąć może człowiek lub  zwierze. :)

Statek mówi się ,,zatonął'' :cygaro:

Zwyczajnie nie opłaciłem i zrezygnowałem z zamówienia.

Będzie z ASO innego które jakoś znalazło w Niemczech. Przyjdzie za tydzień.

No widzisz nie każdy jest taki jak ty biegły w gramatyce i pojęciach ,chodź kto chciał to zrozumiał co napisałem . 

 

Opublikowano
15 godzin temu, marky2552 napisał:

Ktoś wie jak wyłączyc te pikadła jak zapłon włączony i drzwi kierowcy otwarte bo strasznie to denerwuje tymbardziej jak się takie auto składa i włącza zapłon i się  wsiada i wysiada a to i pika i pika strasznie to wk*rwia chyba że się nie da 

Na prawej manetce nacisnij "Reset"

Opublikowano
W dniu 24.04.2022 o 15:24, marky2552 napisał:

Ktoś wie jak wyłączyc te pikadła jak zapłon włączony i drzwi kierowcy otwarte bo strasznie to denerwuje tymbardziej jak się takie auto składa i włącza zapłon i się  wsiada i wysiada a to i pika i pika strasznie to wk*rwia chyba że się nie da 

46 - Sterownik komfortu

 

[Kodowanie - 07]

Byte 15 - zamienić na 4F 

alternatywnie 

Byte 15  zmienić na 0F 

Jeżeli to nie wystarczy to jeszcze

 

[Adaptacje -10]

Grupa 98 wpisać nową wartość 0

 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 5.04.2022 o 08:59, mariusz36 napisał:

Tak , ta uszczelka jest wymienialna . To jest uszczelka komory silnika nr. 8T0 823 723 A . 

Zaktualizuj sobie dane. :cygaro:

Numer uszczelki to: 8T0 823 723 B  :)

Właśnie byłem w ASO i zamówiłem.

Jutro do odebrania.:dance2:

Opublikowano

Pany może wiecie czy  ktoś w potrafi już ogarnąć temat przeróbki tunera TV  4G0919129C z dvb-t na dvb-t2 HEVC tak żeby po zmianie standartu nadawania dało się dalej oglądać?

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

46 - Sterownik komfortu

 

[Kodowanie - 07]

Byte 15 - zamienić na 4F 

alternatywnie 

Byte 15  zmienić na 0F 

Jeżeli to nie wystarczy to jeszcze

 

[Adaptacje -10]

Grupa 98 wpisać nową wartość 0

 

 

Pomogło ustawienie 0 w adaptacjach grupa 98 dzięki 

Opublikowano

Pytanie:

Pewnie to dla was banalnie proste,  ale ja wole zapytać. :hi:

Wymieniam tą uszczelkę komory silnika. (foto)

Moje pytanie czy tylko należy ściągnąć starą i założyć nową, czy radzicie jeszcze coś z tą uszczelką zrobić przed założeniem itp:cygaro:

Wiem że to banalne pytanie, ale chce to zrobić tak jak należy. :)

Z góry dzięki za odpowiedź. :hi:

20220426_160751 (3).jpg

20220426_160741 (2).jpg

uszczelka.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Nic nie musisz. Możesz po całej długości uszczeliki psiknąć w nacięcie, które wchodzi na krawędź ściany grodziowej, psiknąć sprayem silikonowym aby łatwiej ją można było nałożyć. Normalnie bez także wejdzie ale po psiknięciu jest  łatwiej. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.