Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedyś wystawiłem swoje z A5 za 200zł... leżą od 10 lat w garażu ;)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
50 minut temu, jedrekx napisał(a):

kiedyś wystawiłem swoje z A5 za 200zł... leżą od 10 lat w garażu ;)

Teraz inflacja, to już ze 250 może będzie :grin:

Opublikowano
11 minut temu, Michu1996 napisał(a):

Teraz inflacja, to już ze 250 może będzie :grin:

 

i kolejne 10 lat w garażu :decayed:

Opublikowano
27 minut temu, jedrekx napisał(a):

 

i kolejne 10 lat w garażu :decayed:

Przecież to lampy z wersji ULTRA :slina: spokojnie 500zł i możliwe że będzie jeszcze licytacja kto da więcej :naughty:

Opublikowano
18 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Pytanie:

Na ile wyceniacie komplet oryginalnych lamp (tył, przedlift) (foto)

Chce je sprzedać bo mam założone (Ledowe)

Zaznaczam że są w doskonałym stanie. Jaka jest cena max jaką mogę wystawić? Sprzedawał ktoś?

 

Sam kupujesz tylko nowe rzeczy w ASO, a innym chcesz wcisnąć UŻYWANE?!?! :co::co::co::co::co:

Opublikowano
5 godzin temu, szafa napisał(a):

Przecież to lampy z wersji ULTRA :slina: spokojnie 500zł i możliwe że będzie jeszcze licytacja kto da więcej :naughty:

500 ale za sztukę, nie za komplet.

Opublikowano

Niech wystawi na WOŚP, cel szczytny, a i lampy z wersji Ultra to i łakomy kąsek dla koneserów i szansa na wysoką kwotę końcową.

Opublikowano
W dniu 18.01.2023 o 21:43, NelsonPL napisał(a):

Pytanie:

Na ile wyceniacie komplet oryginalnych lamp (tył, przedlift) (foto)

Chce je sprzedać bo mam założone (Ledowe)

Zaznaczam że są w doskonałym stanie. Jaka jest cena max jaką mogę wystawić? Sprzedawał ktoś?

20221015_213255 (2).jpg

20221015_213041 (3).jpg

 

Zwykle lampy, może 300zl za nie dostaniesz

Opublikowano

QTo normalne w tym modelu ? 

W B6 to wiem że standard ale tu ??

20230121_155742.thumb.jpg.03fb1620ae3c58b6344b2d7f00c5c4a2.jpg

Opublikowano

Normalne. Przy jeździe na światłach dziennych jest brak ciepła w lampie. W moim B9 i Golfie 7 FL (oba LED Matrix) też parują gdy śnieg pada.

Opublikowano
46 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Normalne. Przy jeździe na światłach dziennych jest brak ciepła w lampie. W moim B9 i Golfie 7 FL (oba LED Matrix) też parują gdy śnieg pada.

Hmm. Pierwsze słyszę o takiej przypadłości a ze śniegiem mam dosyć częsty kontakt.

Kolegi autko widzę że z USA to pewnie było coś dziubnięte i nie wiadomo czy dobrze odpowietrzniki zostały ułożone.

Takie moje luźne myślenie.

Opublikowano

LED wytwarzają za mało ciepła.

Ty masz z pewnością z zalegającym śniegiem doczynienia. Tu chodzi o nagłą znianę/różnicę temp. czyli jak nagle zacznie padać śnieg, który jak na zdjęciu przylepia się do lamy, wytwarzająć dużą nagłą różnicę temp. To powoduje powstanie pary. Gdy na zewnątrz dłuższy czas jest zimno nie ma tego zjawiska. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Wszystko tam jest na miejscu, każdy odpowietrznik i każda zaślepka składałem ten samochód sam więc wiem że wszystko gra jak należy. Ale chwilę auto w garażu postoi i zaparowanie znika 

Opublikowano
1 godzinę temu, marky2552 napisał(a):

Wszystko tam jest na miejscu, każdy odpowietrznik i każda zaślepka składałem ten samochód sam więc wiem że wszystko gra jak należy. Ale chwilę auto w garażu postoi i zaparowanie znika 

Oki, tak jak pisałem to było tylko przypuszczenie, odpowiedzą jest wyjaśnienie przez Muskel1:hi:

Opublikowano

u mnie nic sie takiego nie dzieje a też mam juesa

Opublikowano

Potzebuje nowej tej gumeczki co podtrzymuje korek wlewu paliwa (urwała się)... Macie może namiar gdzie to kupic do A4 B8?  

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

W ASO, nawet drogie nie jest chociaż nie wiem, czy to na plus w tej sytuacji.

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał(a):

W ASO, nawet drogie nie jest chociaż nie wiem, czy to na plus w tej sytuacji.

W ASO jest tylko z korkiem, samego sznurka nie kupisz u nich, bo nie istnieje jako osobna część (przynajmniej kiedyś tak było). Musisz rozejrzeć się po portalach aukcyjnych. 

Opublikowano

To jednak będzie tanio, chyba aż za tanio dla kolegi Nelsona

 

 

 

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

ma ktos sprawdzona firme w temacie przednich lamp ?

mam problem w Tiguanie 2013r, lampy BIX Intemo, swiruje ASF

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.