Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał(a):

VIN

Wauffafl8gn017056

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, Marfiol napisał(a):

Wauffafl8gn017056

 

Napisz do.mnie na WhatsAppa 

693456699

Opublikowano
W dniu 20.12.2025 o 17:52, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli to rzeczywiście amortyzator, to mam nadzieję, że zostało Ci kasy po kupowaniu prezentów na Święta, bo amortyzatory do MR są dostępne tylko oryginalne w ASO, a że wymieniamy zawsze parami (czyli oba na osi), to przyjemność podwójnie droga, a tanie to one nie są:whistling:

Nie prawda.

Są dostępne zamienniki o jakości oryginału (CDC) niemieckiej firmy SACHS lub Areosus w bardzo przystępnych cenach za sztukę 1100-1500 zł

Opublikowano
W dniu 20.12.2025 o 18:07, Muskel1 napisał(a):

Niektóre sklepy sprzedają takie Sachsa

Napisałem Ci tutaj. Musisz czytać co ludzie piszą...

Opublikowano

Rozumiem.. OK:thumbup1:

Proszę jeszcze o odpowiedzi na 4 pytania które zadałem dużo powyżej (1737)...

Z góry dziekuję...:hi:

Opublikowano

A jakie były pytania  ?

Opublikowano

Nie no proszę Was....

 

Opublikowano
15 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Rozumiem.. OK:thumbup1:

Proszę jeszcze o odpowiedzi na 4 pytania które zadałem dużo powyżej (1737)...

Z góry dziekuję...:hi:

Nie, tam nie ma na to osłony, kabel musisz owinąć taśmą izolacyjną, bo to jest cała główna wiązka idąca do środka auta, i ECU na podszybiu.

Opublikowano

Jak wyłączyć ESP/ASR całkowicie? Przyciskam klawisz ESP pod mmi trzymam te 3 sekundy pierw wyskakuje ASR OFF z ostrzeżeniem na fisie i zaraz po niej znika ASR OFF i zostaje samo powiadomienie o ostrzeżeniu. Nie umiem wyłączyć całkowicie ESP/ASR, jak to działa i jak to rozumieć mam. Pierwsze zdjęcie od lewej tak jak mam a środkowe i prawe tak jak ma koleś na Youtube i włącza mu kontrolkę od trakcji na zegarach a nie na górnym panelu z kontrolkami

image.png.327037b3714e47abb1ce2fbec80cb5f6.pngimage.png.d7c7a22babccc308d87196ff34eb71af.pngimage.png.e5f544c189b29c71335d72fa8aa82226.png

Edytowane przez Shkf

Opublikowano

Sa wersję gdzie wyłączysz tylko ASR, ESP zostaje.

I  sa takie gdzie wyłączysz ASR i pierwszy stopień ESP i tez całkowicie ESP

Gdzieś widziałem temat na audziIne jak to ogarnąć ale z bani nie pamietam

Europa zwykle ma tak ja u Ciebie, US maja tak jak Ci opisalem

Opublikowano

Ja mam usa i jak kliknę raz to wyskakuje mi,że ESC jest w trybie sport (ale dalej działa) jak przytrzymam dłużej to mam duży komunikat na fis ESC OFF i wtedy jest zabawa.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bliskie spotkanie z dzikiem.:hi:

Uderzenie przy prędkości nie większej jak 30km/h pod lekkim kątem (zakręt w prawo) 

Na szczęście jechałem 60km/h i zdążyłem sporo wyhamować auto, chociaż ostro nie mogłem zahamować bo była noc, ślisko, błoto pośniegowe i zakręt..

Mysle, ,że w momencie uderzenia w tylny bok szanownego  dzika auto mogło jechać nie szybciej jak 25-35 km/h:)

Awaryjne itd 

Dzik się przewrócił,  wstal, otrzepał się i poszedł z swoją rodziną dalej...

Zero krwi śladów na zderzaku, rys, wgnieceń itd

Pytanie:

Co jeszcze sprawdzić?:cygaro:

Czy mógł coś uszkodzić???:eusathink:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Podałeś tylko prędkość. Bez podstawowych danych jak np. kąt zakrętu ciężko cokolwiek powiedzieć.

Opublikowano

Na początek sprawdź pisownię: "wychamować", "zachamować"  :facepalm:

Opublikowano
3 godziny temu, krzysiek_f napisał(a):

Podałeś tylko prędkość. Bez podstawowych danych jak np. kąt zakrętu ciężko cokolwiek powiedzieć.

 

Myślę ze tutaj ważniejszy jest kąt padania  promieni slonecznych na źrenice oka dzika 

Edytowane przez Dev

Opublikowano

W nocy Słońce?:P:nabijasie:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
32 minuty temu, NelsonPL napisał(a):

W nocy Słońce?:P:nabijasie:

Może byłeś na dalekiej północy Norwegii gdzie jest noc polarna i to był renifer, a nie dzik 😁

Opublikowano

Tak na poważnie..

Co jeszcze sprawdzić?

Uderzenie było w tym miejscu.

Zakręt nie ostry w prawo i zdążyłem przyhamować i odbić lekko w lewo do środka jezdni.

Lampy całe, czujniki parkowania też (sprawne)

Zero śladów uszkodzenia.

 

A4.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Jeździć, obserwować. Nic nie powinno się wydarzyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.