Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak można jeździć na letnich oponach zaraz zadzwonię na Milicję i będziesz miał mandat . Dobrze że się już przyznałeś będzie łatwiej zebrać dowody .

A jak wjedziesz w rów to pamiętaj w ASO ci nie naprawia bo byłeś na letnich gumach @Dev

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

13 godzin temu, Dev napisał:

Ja pierd....e... :facepalm: 

Dobrze żeś to napisał bo bym się sam nigdy nie dowiedział ani nie domyślił.

Nie jeżdżę eSą zimą, chodziło tylko o zwykły zakład, a górkę mam przy swoim warsztacie gdzie garazuję auto.

 

Tak z ciekawości, bez kontroli trakcji mam rozumieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej chcesz wjechać ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na zimówkach miałby wystarczająco trakcji, żeby z kagańcem wjechał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Langista napisał:

Ciekawe czy na zimówkach miałby wystarczająco trakcji, żeby z kagańcem wjechał ?

ASR to chyba jedyny system który jest zbędny w aucie. Nie rozkręcisz kół bo to gó...o blokuje co skutkuje brakiem ingerencji EDSu a co za tym idzie stoisz w miejscu.

Kilka lat temu będąc zimą w USA widziałem że jakiś spasiony Amerykaniec nie mógł wyjechać mercedesem S350 z parkingu bo było delikatne wzniesienie, auto kopało się w miejscu i debil nie mógł wyjechać a Wystarczyło tylko wyłączyć ASR

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zbędnych systemów w aucie.

Każdy jest po to, by pomagał kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu ludzie stali się wygodni i leniwi. Kiedyś były zimy, że śnieg po pachy. I ludzie jakoś się przemieszczali. Fakt ilość samochodów była niewielka. I to większość z napędem na tył.

I nie miały one elektroniki jak dziś. A dzis? 2 cm śniegu i stan klęski żywiołowej bo nie mogą wyjechać z domu bo służby nie odśnieżyły i nie posypały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, NelsonPL napisał:

Nie ma zbędnych systemów w aucie.

Każdy jest po to, by pomagał kierowcy.

Dla ciebie wszystko jest nie zbędne i dostępne w ASO tylko ..

Akurat przy ruszaniu na śliskim bez ASR dużo łatwiej jak ktoś umie operować gazem . Ja zima jak jeżdżę i jest np ślisko czy sniego to na wyłączonych systemach . Bo jak się zrobi poślizg to jak umiesz to skontrujesz i nic się nie stanie a jak masz włączone wszystko auto ściąga chcesz skorygować dodajesz gaz a tu kontrolka mruga i lipa

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, karolek_ust napisał:

chcesz skorygować dodajesz gaz a tu kontrolka mruga i lipa

Dokładnie. Jak spada śnieg pierwsze co robię po wejściu do auta to wyłączenie ASR :D Przy napędzie na jedną oś nie ma już tak łatwo ale przy dwóch osiach na raz dużo szybciej wychodzi się z poślizgu, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Dokładnie. Jak spada śnieg pierwsze co robię po wejściu do auta to wyłączenie ASR :D Przy napędzie na jedną oś nie ma już tak łatwo ale przy dwóch osiach na raz dużo szybciej wychodzi się z poślizgu, 

Ja mam ośkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Ja mam ośkę

No to nie ma się czym chwalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dev napisał:

No to nie ma się czym chwalić. 

Muszę jechać do ASO na wycenę montażu Quattro heh

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś dlaczego przy żwawym starcie na śniegu przy ESP OFF czułem przyhamowanie kół i nic się nie działo. Po włączeniu ESP ruszył normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany przeglądałem sobie z nudów yt i znalazłem coś takiego jak na ss... Na jednym "ekranie" pokazuje tymczasowe i średnie spalanie oraz ile kilometrów na baku zostało. U mnie wszystko pokazuje na osobnych ekranach. Da się to zakodować? Czy może licznik polift tylko tak ma?

Zrzut ekranu (4).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć wszystkim życzenia Noworoczne . Aby kolejny rok był lepszy ,paliwo było tańsze hehe oraz by każdy spełnił swoje marzenia i zrealizował mody które planuje . ?????????

 

I chciałby zachęcić do subskrypcji mojego kanału YT . Chciałbym od nowego roku bardziej go rozwinąć ale bez oglądaczy nie ma chęci na to . Zostawcie suba i like.

https://youtube.com/channel/UCyQQEF-i32FbLKne6EhSGRw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedam moduły kierunkowskazów sem-dynamic do sedanów lift. Kupiłem przez pomyłkę do swojej. Pasują pod lampy o nr 8K5 945 095 AC 8K5 945 095 AD Oddam za tyle co kupiłem więc 130zł + wysyłka.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś na zbyciu takich wtyczek do głośników B&O? Potrzebuje 2 szt. 

 

IMG_20220107_085022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.konektory.pl albo ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...