Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Onkel napisał:

Tak, masz aero


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki! 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6554312260

Czyli z tym mocowaniem będą p&p? :)

Opublikowano
5 godzin temu, jolley napisał:

Dzięki! 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6554312260

Czyli z tym mocowaniem będą p&p? :)

Zgadza się.

Opublikowano

A jakieś inne z takim zaczepem ? 

Pytań o inne bo te mają 55 cm a lepiej jak jest 56.

Swoją drogą dostępność wycieraczek na taki zaczep to jakaś tragedia.

Opublikowano

U mnie Bosh AERO TWIN wytrzymał ponad 6 lat i gdyby nie to że potraktowałem gumy chemią pewnie by jeszcze wytrzymały

Dzisiaj założyłem ponownie Bosha i zbierają idealnie...

Opublikowano
14 minut temu, Robero321 napisał:

U mnie Bosh AERO TWIN wytrzymał ponad 6 lat i gdyby nie to że potraktowałem gumy chemią pewnie by jeszcze wytrzymały

Dzisiaj założyłem ponownie Bosha i zbierają idealnie...

A co to za firma?

Opublikowano

Za pół roku Ci padną.

Opublikowano
W dniu 14.12.2017 o 21:17, afroo. napisał:

A co to za firma?

oj literówka była miało być Bosch i o ile będą podobnej jakości te co poprzednie to nie będzie pół roku na poprzednich  takich samych przejeździłem 6 lat a nie wiem ile miał je poprzedni właściciel.

Opublikowano

Tylko oni mega upadli na jakości... W poprzednim aucie miałem je też 6 lat, a tu 6 miesięcy...

Opublikowano

Witajcie,

U mnie Valeo zaczęło hałasować po ok. 3 miesiącach od założenia...

Parę miesięcy temu wpadło Oximo, b.ładnie, cichuteńko chodzą :D 

Pozdrawiam

Opublikowano
4 godziny temu, nitroo napisał:

Tylko oni mega upadli na jakości...

ale piszesz o tym konkretnym modelu ?  

hmmm na wszelki wypadek zachowam paragon

Opublikowano

No niestety koledzy może w innym sprzęcie tak ale teraz Bosch wycieraczki to nieporozumienie. Daje 3m-ce MAX jeżeli dobrze pójdzie bo tak naprawdę po 2m-cach padają.


Tapnięte z iPhone

Opublikowano
ale piszesz o tym konkretnym modelu ?  
hmmm na wszelki wypadek zachowam paragon
No Bosch Aero.
Opublikowano

A ja polecam Denso. 

Opublikowano

Również nie polecam Bosch aero twin, po 3 miesiącach zaczęły hałasować a następnie rozmazywały wodę zamiast ją zbierać. Teraz kupiłem Valeo xtrm, jestem ciekawy ile te wytrzymają.

Opublikowano

Ja kolejne biorę Denso.

Opublikowano

Witam wszystkich! :)

Od tygodnia jestem posiadaczem małyszówki i niemałe było moje zdziwienie jak po kupnie piór alca nie pasowały one do a4 :grin: Valeo i bosch to jakość nieadekwatna do ceny - odpada.  Czy ktoś użytkował pióra takich marek jak good rain, oximo czy rain pro ? Denso też niemało kosztują, a czy są warte swojej ceny? Szukam średniej półki :wink:

Opublikowano
37 minut temu, kamil-vag napisał:

Jeżdżę na Oximo w 2 autach i nie narzekam ;)

W poprzednich autach zawsze kupowałem alci i byłem zadowolony, a jak kiedyś akurat nie było ich w sklepie to wziąłem 3x droższe valeo i po pół roku żałowałem :angry: A tutaj ten nietypowy sposób montażu i klips trochę ogranicza swobodny dobór piór :kwasny:

Edytowane przez franc321

Opublikowano

Cześć;) widziałem, że chwalone są Valeo V302. Kupiłem i.. tragedia. Nie dość, że skrzypią to wycieraczka pasażera nie dolega na końcu i nie ściera z 4-5 cm od rantu. Co polecacie w zamian? Coś co przylega w 100% do szyby. W poprzednim aucie mam Visee i bajka - cichutkie nawet na suchej szybie, zbierają super, zastanawiam się własnie nad nimi. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć jaki numer maja ori ramiona wycieraczek aero od b7 i jaki jest ich koszt w serwisie? Bo zastanawiam się nad wymiana i nie wiem czy brać ori czy kupić zamienniki na allegro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.