Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, kamil-vag napisał:

Ogólnie mam na stanie 3kpl do ogarnięcia ? dlatego kombinuje z tym uniwersalnym adapterem... 

Cieszę się, bo ja też byłbym chętny :decayed: 

Zgodnie z Twoją namową wraz z nadejściem cieplejszych dni, zacznę swoją :a4fan: doposażać w całą niezbędną instalację :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biere komplet:lol1:

To będę miał 2 kpl. zwykłych do sprzedania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak coś tez mam komplet bixow na handel z evoxami, czeka na dokończenie. Chyba ze Kamil dokończysz wypieścisz i będą jak nówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati sam widziałeś, że już w graciarni nie mam miejsca, rób i sprzedaj, przyda się trochę grosza na kolejne mody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kamil-vag napisał:

Mati sam widziałeś, że już w graciarni nie mam miejsca, rób i sprzedaj, przyda się trochę grosza na kolejne mody ?

Panie ja już tyle modów mam w piwnicy że się już więcej gratów nie zmieści, część nawet u @lewiatan1989 na szafie leży i czeka na mnie :decayed: wrócę w lutym to bedzie co robić... A gdzie tu jeszcze czas na rezanie lamp znaleźć, tym bardziej że nigdy nie wiem kiedy mnie do roboty wyślą i na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowej sesji jeszcze nie było...

To jest taka zima, na którą czekało się będąc dzieckiem... Tylko teraz zamiast ciągnąć sanki, ciągnie się auto na sesję :lol:

DSC_0841.jpg

DSC_0842.jpg

DSC_0852.jpg

DSC_0853.jpg

DSC_0854.jpg

DSC_0855.jpg

DSC_0856.jpg

DSC_0858.jpg

DSC_0859.jpg

DSC_0862.jpg

DSC_0863.jpg

DSC_0865.jpg

DSC_0866.jpg

DSC_0867.jpg

DSC_0846.jpg

DSC_0869.jpg

Edytowane przez kamil-vag
  • Pomoc techniczna 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kalendarza któraś jak znalazł. Zima marzenie fakt . :thumbup1:

Pomyśl nad  plastrem miodu w maskę z RSa , Twój 'TOSiek" miał by komplet z przodu. B)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie Paweł, już od dawna nad tym myślę, ale zawsze coś innego kupuje... będzie i góra w plaster, prędzej czy później... Myślę, że na wiosnę już wleci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko Q i zabawy na takim sniegu :D

Wlasnie Quattro to jest cos czego mi brakuje i caly czas mysle o zakupie jakiejs b3/b4 z quattro do zabawy na sniegu. Aczkolwiek caly czas waham sie bo w glowie zrodzil sie pomysl aby nastepca Yarisa byl jakis RWD :decayed:

Edytowane przez trepek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trepek napisał:

Wlasnie Quattro to jest cos czego mi brakuje i caly czas mysle o zakupie jakiejs b3/b4 z quattro do zabawy na sniegu. Aczkolwiek caly czas waham sie bo w glowie zrodzil sie pomysl aby nastepca Yarisa byl jakis RWD :decayed:

Dokucza brak B6? 

B4 Quattro są w cenie. Chyba, że gruz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@george

B6 to wspanialy samochod byl. Wykonany z dobrych materialow ale juz wiekowy. A ja z wiekiem staje sie coraz bardziej wygodnicki ;-) I coraz mniej mam checi na prace przy samochodzie a coraz bardziej kreca mnie prace w domu i kolo domu. Heh, odnalazlem w sobie pasje do gladziowania, stiukow weneckich, trawertynu i ottocento :decayed:

Pewnie jakbym kupil takie b3/b4 Q to poszedlbym grubo i rozebral do zera, odmalowal i zlozyl.

A z drugiej strony jak sobie pomysle ile siana trzeba wlozyc na gruby projekt aby zrobic go od zera i porzadnie to wole chyba jednak ten pieniadz przetransferowac, sprzedac Yarisa, dolozyc i kupic za pare lat Alfe Romeo Giulia albo Lexusa IS ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plaster miodu hmm nie wiem jednym się podoba drugim nie mi się nie podoba ładnie wygląda w tych ori niż plastrach ale są gusta a foty fajne u mnie taka zima to tydzień temu była przez 2 tyg teraz już nie ma śniegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutko :wub: masz przesłony pomalowane na czarno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoJ@K nieee tylko stelaż soczewki i takie ciemniejsze się wydają... przesłona ori stalowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...