Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

To Lemforder już taki syf się zrobił, że MS zakładają wszyscy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To Lemforder już taki syf się zrobił, że MS zakładają wszyscy?

NIe...ale cena troche inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Lemforder już taki syf się zrobił, że MS zakładają wszyscy?

NIe...ale cena troche inna.

Ok, nie zwróciłem uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi gdzie ty jeździsz tymi swoimi 381 koniami:) :no: ile masz do 100? chyba zejdziesz ponizej 4 sekund? :) chyba musze zmienic auto na mocniejsze bo za cienko te moje 165 koni wyglada :)heh :hi:

czterystutrzynastoma :) jeżdże codziennie po naszych super drogach na zimówkach 255/18/35 i ani razu nawet nie pogiąłem w tym roku felg :) . Czasów nie mierzyłem ale na 100% nie jest niżej niż 4sek

To tak apropos wahaczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli piszecie ze warto zainwestowac w te Master Sporty??musze wymienic cala zawieche i juz mialem kupywac lemfordy:D robie rocznie okolo 15 tys km to,wiec chyba skusze sie na te mastery:D a jeszcze jedno ,ma moze ktos dojscia do tych wahaczy z forumowiczow?? :gwizdanie:

takie znalazlem: http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1487493945.html dobre beda??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakies 2-4 tygodnie bede obnizal zawieszenie, więc i rozepne wszystko-zdam relacje. Po stronie mastersporta jest cisza... febi jak już pisałem daje o sobie znać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 3 lata smigam na MS kolo 18 zawieszenie -gwint - u mnie zawias nie ma latwo a ten wytrzymal ponad 70 tys/km . Jezdze po roznych drogach dosyc szybko przed na dziurach raczej nie zwalniam i dlatego czesto prostuje felgi . A zawieszenie zaczelo mi teraz pukac ,wiec wymienilem caly komplet i tak najlepiej robic bo dzisiaj puka tutaj wymienisz jeden wachacz a za tydziem puka gdzie indziej i znowu szukanie gdzie to jest . Ogolnie jestem bardzo zadowolony z nich i do zony A4 tez takie bede zakladal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze mam straszny dylemat po przeczytaniu tego wątku... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze mam straszny dylemat po przeczytaniu tego wątku... :disgust:

Łaj?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakosci tych wahaczy

wymienie dwa razy i mam tyle samo kilometrow co na lemach a cena mniejsza

oczywiscie loteria czy sie nie wysypią po 10k km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli piszecie ze warto zainwestowac w te Master Sporty??musze wymienic cala zawieche i juz mialem kupywac lemfordy:D robie rocznie okolo 15 tys km to,wiec chyba skusze sie na te mastery:D a jeszcze jedno ,ma moze ktos dojscia do tych wahaczy z forumowiczow?? :gwizdanie:

takie znalazlem: http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1487493945.html dobre beda??:)

ja od nich bralem tyle ze poza allegro w sklepie takze mozesz zaufac sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli piszecie ze warto zainwestowac w te Master Sporty??musze wymienic cala zawieche i juz mialem kupywac lemfordy:D robie rocznie okolo 15 tys km to,wiec chyba skusze sie na te mastery:D a jeszcze jedno ,ma moze ktos dojscia do tych wahaczy z forumowiczow?? :gwizdanie:

takie znalazlem: http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1487493945.html dobre beda??:)

ja od nich bralem tyle ze poza allegro w sklepie takze mozesz zaufac sprzedawcy

Ja jutro jade do nich po 2 komplety. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakosci tych wahaczy

wymienie dwa razy i mam tyle samo kilometrow co na lemach a cena mniejsza

oczywiscie loteria czy sie nie wysypią po 10k km

chłopaki którzy handlują tym we Wro dają niby 2 lata gwarancji ale jak powszechnie wiadomo always a catch ... ciekawe na jakich warunkach uznają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów miłośników MS'ów. Ja zrobiłem na nich dopiero 10t km i góra zaczyna się odzywać - niestety :kwasny: Jeżdżę na 15", nie wiem co by było jakbym jeździł na 17" podejrzewam że 5t km bym nie zrobił. Szkoda tylko kasy było na robociznę. Teraz trzeba znów zmieniać i za robotę 200zł do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...