Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

A co Wy na to Panowie? Byłem dzisiaj w Serwisie Bursiak w łódzi. Maja salon i serwis Wiecie ile kosztuje komplet zawieszenia do A4? 4800 zlotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jaka to firma Wszystko zapakowane w oryginalne pudełka Audi Volkswagen Masakra Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

omplet zawieszenia do A4? 4800 zlotych

:polew:

dajmy na to że są mega trwałe i wytrzymają 5lat

5lat = 4800zł

teraz kupujemy najtańsze wahacze z allegro na rok starczą :gwizdanie:

1 rok = 500zł

500zł x 5 = 2500zł

:gwizdanie:

na pewno to były wahacze do b5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafilem na ten temat szukajac...jakie koncowki drazka sa polecane...i moje pytanie brzmi czy te firmy w takiej samej koelnosci byscie ustawili jesli chodzi o koncowki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uzytkuje moze ktos MEYLE ??

poczytałem trochę o tym i nie polecają, jakość podobna do febi,lepiej kup lema to najlepszy wybór :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie apropo tego MEYLE HD użytkuje to ktoś? Bo W sklepie u znajomego mówiono mi że są wytrzymalsze jak LEMFORDER? Czy to prawda? Podobno to jest jakaś specjalna wersja na polskie drogi wzmacniana. Co Wy na to? Mam do wymiany wszystkie górne wahacze + końcówki drązków nie wiecie jakie bedą koszty zakupu części ewentualnie wymiany tez? Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie apropo tego MEYLE HD użytkuje to ktoś? Bo W sklepie u znajomego mówiono mi że są wytrzymalsze jak LEMFORDER? Czy to prawda? Podobno to jest jakaś specjalna wersja na polskie drogi wzmacniana. Co Wy na to? Mam do wymiany wszystkie górne wahacze + końcówki drązków nie wiecie jakie bedą koszty zakupu części ewentualnie wymiany tez? Dzięki za pomoc

Kolego na Twoim miejscu wymienił bym już całą zawieche. Kupując pojedyncze wahacze i końcówki po prostu się to nie opłaci a tak dołożysz nie wiele i masz całą zawieche nową. Po za tym za miesiąc albo 2 zacznie Ci pukać banan i później prosty. Także nie opłacalna inwestycja.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie apropo tego MEYLE HD użytkuje to ktoś? Bo W sklepie u znajomego mówiono mi że są wytrzymalsze jak LEMFORDER? Czy to prawda? Podobno to jest jakaś specjalna wersja na polskie drogi wzmacniana. Co Wy na to? Mam do wymiany wszystkie górne wahacze + końcówki drązków nie wiecie jakie bedą koszty zakupu części ewentualnie wymiany tez? Dzięki za pomoc

:polew: bez przesady ale jeszcze nigdy nie słyszałem żeby robili zawieszenie specjalnie na rynek Polski - ściema i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie apropo tego MEYLE HD użytkuje to ktoś? Bo W sklepie u znajomego mówiono mi że są wytrzymalsze jak LEMFORDER? Czy to prawda? Podobno to jest jakaś specjalna wersja na polskie drogi wzmacniana. Co Wy na to? Mam do wymiany wszystkie górne wahacze + końcówki drązków nie wiecie jakie bedą koszty zakupu części ewentualnie wymiany tez? Dzięki za pomoc

:polew: bez przesady ale jeszcze nigdy nie słyszałem żeby robili zawieszenie specjalnie na rynek Polski - ściema i tyle

szczerze to sie nie znam na zawieszeniu prawie nic a nic...ale szukajac koncowek...uzyskalem taka sama infirmacje jak kolega Sobol :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie objeździłem trochę sklepów i powiem Wam że naprawdę jestem troszkę zaskoczony i teraz zdezorientowany bo stawiałem cały czas na LEMFORDERA. W przypadku wymiany kompletu dostajemy od producenta 1rok gwarancji natomiast jeśli chodzi o MEYLE HD dostajemy aż 4lata gwarancji więc musi chyba coś w tym być skoro dają tyle gwarancji wiedzą co mają. I w sklepach mówią że jakościowo są lepsze jak LMF. Teraz to już naprawdę nie wiem co brać. Różnica w cenie na jednym wahaczu jest ok 30zł (MEYLE tańsze). Co proponujecie? Jak pisałem wyżej do wymiany mam całą górę + końcówki. Na komplecie by mnie to mniej wyniosło bo licze się z tym że i dół też się wkrótce rozsypie. :( Więc brać komplet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz komplet nawet się nie zastanawiaj. A co do tych MEYLE HD to jakie są warunki gwarancji?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyle to straszny szajs,ale nie mam zamiaru tu nikogo przekonywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów. Dołączam się do opinii o testowanych przeze mnie master sportach. Wymieniłem niedawno komplet zawieszenia i...po przejechaniu 200km padła mi końcówka drążka :shocked:. Dodam, że całość była montowana w dobrym serwisie. Jeśli chodzi o wahacze to mają już przejechane ponad 3000km i póki co nie mam żandych obiekcji na ich temat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej to samo :wallbash: Praktycznie nie ma na tym forum a nawet w tym temacie wachaczy o których by nic nie pisało. Ludzie korzystjcie z opcji "szukaj" bo tak to ten temat naprawdę będzie jak niekończąca się opowieść i wkoło wychodzi masło maślane. Poza tym moja prośba do Administratora aby juz naprawdę w jakiś sposób jak się da zamknąć ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...