Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. W kategorii przyrostów i potencjału 2,0 TFSI to inna liga. To co dla 1,8 T to stage 2, to 2,0 TFSI osiąga samym softem. Na sam silnik nie mogę narzekać, ale jest seria.
  2. Tak, z 66,6 na 57,1 mm. Auto przeszło metamorfozę.
  3. U mnie wibracje, a raczej bicie na kierze przy hamowaniu. Mocniejsze wciśnięcie hamulca = większe uderzenia. Dodatkowo przy 130 km/h i więcej pojawia się te same zjawisko.
  4. Nie tylko szwajcar. Swój również kupiłem lekko uszkodzony z Niemiec. Nieruszone auto i w dobrym stanie nie będzie opłacalne dla handlarza, inaczej wygląda sprawa, gdy bierze coś na konkretne zamówienie.
  5. Tak. Kolejna rzecz po heblach od B7 320/288 do B6.
  6. W czym problem? Patrząc po podpisie to stage 2.
  7. george odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Goodhope w miejscowości Dobra Nadzieja lub @Łukasz13 zdalnie.
  8. Ładna sztuka! Powodzenia w pracach.
  9. VFIZ fajna sprawa - znajduje się daleko na liście zachcianek. Gratulacje unikatowego auta.
  10. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podczas którejś z wizyt u lakiernika pojawiła się farba na uszczelce drzwi. Czy ktoś z Was usuwał takie zanieczyszczenie w nieinwazyjny sposób dla tej gumy?
  11. 1LB - 288 mm przód 1KD - 245 mm tył
  12. Tył od S4 ?
  13. Tak.
  14. Racja, w B7 halogen lub bix.
  15. Nocą praktycznie nie używam drogowych. Znając życie z @MaTeo85 ogarniecie samopoziom, więc kwestia dołożenia przetwornicy i palników - masz bihalogen.
  16. Widać wkład pracy nad autem. W planach quattro? 4800 K to już zbyt wysoka temperatura barwowa? Miałem Osram NB (obecnie @MaTeo85 posiada te lampy) 4300 K i tle obecnych Philipsów 4350/4800 K wpadają bardziej w biały.
  17. Fajny egzemplarz. Zaglądaj do grupy Pomorskiego i pojaw się na spocie!
  18. Z tego vo widzę to masz przyciskbdo deaktywacji poduszki pasażera.
  19. Dobrze wiedzieć o półosiach z Exeo. Co wydatków to znam problem - dużo zrobione i jeszcze końca nie widać. Bezawaryjności!
  20. Lub V-Power Racing 100. Jak znosiliście w trasie krótką skrzynię BEXa? Do 120 km/h jest ok, ale powyżej robi się głośniej.
  21. george odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Jeżeli ucieka to prawdopodobnie przez o-ring przy króćcu wchodzącym do filtra. Ewentualnie turbo może mieć jakąś nieszczelność.
  22. george odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    Napęd 4x4, który według Audi nosi nazwę handlową quattro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.