Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. a cos nie tak z autem ???? ta masa powietrza jak na 1Z az za ladna ... moze jakas minimalna nieszczelnosc jest
  2. patrzac na dawke paliwa to tam z dolu podlane jest i dwumas ze sprzeglem latwo nie ma ... poza tym kazac tej rumunskiej sprezarce dmuchac powyzej 1.5 bara to tez nie daje jej latwego zycia ...
  3. no to masz punkt zaczepienia , sprawdz krociec od vacumpompy i podmien N75 na inny ,oraz sprawdz droznosc przewodu podcisnienia od N75 do gruszki
  4. Geometria nie ma nic wspolnego ze spakiem mocy w Twoim przypadku W logach nie widac nic co by moglo wskazywac na jakas usterke , wiec albo przyzwyczailes sie do mocy albo powoli cos mechanicznie zaczyna szwankowac (uklad paliwowy) i nie bedzie tego widac w logach . Zrob jeszcze dynamiczne 007 i kiedy wymieniales filtr paliwa ?
  5. to nie dawka startowa, a dawka na wolnych obrotach !!! ustaw na ~4 i bedzie ok
  6. vag-com'em nie odczytasz ... potrzebujesz hex-can VCDS
  7. ja bym kontrolnie zrobil dynamiczne
  8. jest dziurka/nieszczelnosc ... przemik dobrze prawi ...
  9. "Funkcje dodtakowe" -> "edc15-edc16 przebieg"
  10. Rozrząd wymieniany był dokładnie 5 tys. temu czyli w kwietniu to popraw sobie synchronizacje ....
  11. Wgraj serie , szkoda auta na takie wydumki .
  12. jezlie to pytanie do mnie to info na PW
  13. zrob komplet dynamicznych , ale patrzac na doladowanie to reszta pewnie tez nie bedzie dobrze swiadczyc o programie ktory jest tam wgrany
  14. auto po programie meczacym sprezarke [jezeli to seryjna sprezarka]
  15. Takie przeładowanie to nie problem, trochę nie masz racji. Turbo późno się budzi i dlatego turbo przeładowywuje. Takie pozostawienie tego bez poprawki skutkować może później jeszcze większym przeładowaniem. Źle ustawiona jest gruszka na turbinie lub pierścień do sterownia żaluzjami wew. turbo jest zamontowany w odwrotną stronę. Gdyby turbo wstawało prawidłowo i w średnim zakresie obrotów by tak było to wtedy jest to nie duży problem. Ale w momencie późnej reakcji turbo tak być nie może. Skróć sztangę turbo o 1-2mm stad napisalem ze to nie probblem , bo najpierw trzeba zwrocic uwage na pozne budzenie ... rozwiaze sie problem z budzeniem [zabawa sztanga powinna pomoc - jak slusznie zauwazyles] - potem sie zobaczy jak bedzie dmuchac i trzymac doladowanie w ryzach
  16. Przekadowanie zostaw w spokoju bo to zadne przeladowanie .... Bardziej mozna sie przyczepic do troszke poznego budzenia sie sprezarki
  17. Filtr będzie w przeciągu miesiąca, w kolektorze dolotowym był syf że hej. Jakie grupy zlogować żeby sprawdzić czy coś to dało ? Najlepiej komplet dynamicznych
  18. spanky odpowiedział(a) na dor4do temat w 1.9TDI
    pewnie sprezarka do czyszczenia , ale najpierw logi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.