Treść opublikowana przez quadral20004
-
wymiana przegubu
- Duże ciśnienie w układzie chłodniczym.
wywala przed i po wymianie plynu tym zaworkiem.bo jakos tak przez przeonania to napisales:)- Audi Q7 2006r demontaz klamki kierowcy. POMOC
bez rozebrania tapicerki nie dostaniesz sie do klamki- gorzej odpala gdy cieply [1.9 tdi AVF]
moze rzeczywiscie rozrusznik.jedna szczotka nie dociska jak powinna ,kreci ale nie ma pelnego momentu obrotowego.a disel tego nie lubi- Zerwany pasek rozrządu
oswiece cie danolek po zerwanym pasku rozrzadu o odszkodowanie lub naprawe na koszt aso mozesz sie starac tylko i wylacznie wtedy jak autko na biezaco jest serwisowane u nich .czyli chcesz gwar na rozrzad,wymien go w aso,serwisuj stan paska w aso ,plac dla aso:)- Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
ja mam 187 tys najechane. jak u ciebie zero znakow zuzycia.choc boje sie ze mopja ciezka noga szybko ja wykonczy.- gorzej odpala gdy cieply [1.9 tdi AVF]
sprawdz czy czasami masa na silniku ci sie nie poluzowala.moze to byc zawor na listwie wtryskowej lub zaworki w pompie wtryskowej. opcji jest mega duzo.bez logow chybna nie trafisz za pierwszym razem- Nowicjusz - wątek powitalny
- Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
do b8 cr caha nic nie ma:( a szkoda:)- Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
jakich modeli to dotyczy?- Kotrolka silnika 3.0 204km
...- Dziwna praca silnika 2.0 TDI CR
stawiam na potencjometr pod pedalem gazu- Różnica pomiędzy dwumasem sachsa i luka - silnik 2.0 TDI
ja mam prawie 190 i smigam na org.fakt poprzednik byl dziadkiem:)- Włączający sie wiatrak
odepni czujnik i kontroluj czy sie wlacza.jesli przestanie to masz odp- Kotrolka silnika 3.0 204km
podlacz sie pod kompa.on ci prawde powie. zadnych objawow oprocz tego nie ma?- Limo by Kasku&Nosb:)
jeszcze tylko zaloz swiatlowody z tylu i bedzie idealna;)- Limo by Kasku&Nosb:)
cos pieknego.lampy ze swiatlowodami 2012 rok podchodza bez problemu do tych wczesniejszych ledowanych?- dziwny problem z centralnym zamkiem
tak jak mowisz.kwestia zaprogramowania centralnego z kluczykiem- Dymienie 2.0 ALT
heh to nic nie pomoze:) sam kiedys to uzywalem.pic na wode fotomontaz chociaz slyszalem ze ceramizer wysokiej jakosci pomaga.ale pol liyta tego specyfiku kosztuje cos kolo 200 zl. zeby byl jakis efekt trzeba to wlewac co wymiane oleju- dziwne szum (syczenie) turbiny ?
przedewszytskim sprawdz stan filtra powietrza. stan przewodow ktore wyzej wymienilem.czy z intercooler jest szczelny.jesli wszystko bedzie ok to zostaje turbinka.ale nie konecznie wymiana .moze lopatki zarypaly sie brudem.- Wycieraczki przod a4 b6
tu masz schemaciki przekaznikow.przy okazji wyczytalem ze styki w kostce kolo silniczka sniedzieje i tez moga sie tak objawiac http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178919-b6-amb-przekazniki/- Dziwny dźwięk przy kręceniu kierownicą
jakby sie zapowietrzyl to kiera by ciezko chodzila kolego.na 99 procent ktorys lacznik poszedl.mozliwe tez ze swozen .no ale on by stukal.- dziwny problem z centralnym zamkiem
wydaje mi sie ze w sterowniku cos sie pomieszalo.podlacz sie pod kompa.- Dymienie 2.0 ALT
owszem bialo-niebieski.ale to tez zalezy od oleju. typowo bialy jest jak spala sie plyn chlodniczy.- Brak częściowego podświetlenia przycisków w RNS-D
tom ale co jest przyczyna? - Duże ciśnienie w układzie chłodniczym.