Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 ADP] Po gazie cieknie, leje się woda
Dobrze jest wywalić kata i wstawić tłumik przelotowy- rury będą się lepiej podgrzewać i wody będzie za każdym razem mniej. Można też u dołu puszki wywiercić mały otwór żeby woda swobodnie wylatywała.
-
[ALL] BMW 3er 330D
Ja tam bym wolał coś takiego: http://moto.allegro.pl/item588259061_bmw_530_diesel_navi_dvd_tv_fajne_auto_full.html
-
[B5 ADP] golf 4 przebieg
Trzeba zadzwonić żeby uaktualnił zdjęcia :polew:
-
[B7 BRE] Nie przyśpiesza powyżej 120km/h, brak mocy
Zaraz pewnie Ci się dostanie Temat wałkowany setki razy. Notlauf[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 21:14_________________________________________________Silnik wchodzi w tryb awaryjny i bez diagnostyki komuterowej nikt Ci tu wiele nie podpowie. A i jak to nie wiesz co te skróty oznaczają?- to symbol silnika a jak nie wiesz jaki Ty masz to znajdziesz go na wklejce przy kole zapasowym w bagażniku. Tyle w tym temacie!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek Spełnienia Marzeń - nawet tych najskrytszych!!!
-
[ALL] Ukryte wentyle
Ejj... mi się to podoba Ale cena w tym Alcar troche odstrasza
-
[B5 ADR] Czy takie fele będą pasowały 7Jx15H2 ET35
No i otwór na piaste. W Audi jest 57mm. ale jeśli będzie większy to zakłada się pierścienie centrujące.
-
[B5 1Z] Wymiana płynów, rozrządu
A co z filtrem paliwa? Musashi napisał że co 60tyś. ale czy to nie za dużo biorąc pod uwagę jakość naszego ON
-
[B5 AFN] Dźwięk silnika - filmik
A może złącze elastyczne na wydechu i to może jest odgłos uciekających spalin :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
mi też się nie podoba
-
[B6 AVF] Hałas z silnika
A przy wężach od wspomagania nikt nie dłubał? Mi wąż wysokiego ciśnienia puszczał olej i dorobiłem w firmie która się trudni hydrauliką i miało być git a tu pompa zaczęła wyć przy skręcie na biegu jałowym (na wyższych obrotach było ok). Kupiłem wąż z odzysku i jak ręką odjął.
-
[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
eee... Polak potrafi - jeszcze coś z niej będzie. Z dwóch jedną się sklei i będzie 100% bezwypadkowa Dobrze że Cię nie połamało
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
...pierwszy jest
-
[B5 AVG] Sprawdzanie turbiny
Można: zdjąć gumowy wąż z turbiny złapać za wirnik i sprawdzić czy nie ma luzów wzdłużnych i poprzecznych, wsiąść i przejechać się dynamicznie przekraczając 120km/h w celu sprawdzenia czy kierownice się nie przycinają i nie łapie notlauf-a, obsłuchać turbine (jedyne dopuszczalne dźwięki to świst powietrza), a najlepiej zrobić log dynamiczny 011
-
[B5 AFN] Czy EGR powoduje spadek mocy ?
Może i poczęściowo macie racje lecz nie zmnienia faktu że koleś z Allegro sprzedał N18 jako EGR Z tym zaślepianiem EGR to temat sporny od zawsze
-
[B5 AFN] Czy EGR powoduje spadek mocy ?
To teraz zadzwoń do sprzedającego i trochę go opier...ol i zażądaj zwrotu kasy i odeślij mu ten zawór bo wprowadził Cię w błąd EGR kosztuje troche kasy - ja na Twoim miejscu bym zaślepił i spokuj a za 400-500 zł. można sobie coś innego przy samochodzie zrobić
-
[B5 AFN] Czyszczenie turbosprężarki
Odrazu wywal kata. Tu masz jeszcze małą lekture na temat czyszczenia: http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=11
-
[B5 AFN] Po uruchomieniu gaśnie
Ja też obstawiam na immo :gwizdanie: A jak zapali i zgaśnie to kontrolka od immo nie mruga?
-
[B5 AFN] Czy EGR powoduje spadek mocy ?
Ale to w linku to nie jest EGR
-
[B5 AFN] Zapieczona świeca żarowa
Opiłki aluminium przyciągają się do magnesu? Chyba nie a właśnie głowica jest aluminiowa.
-
A5 8T 3.0 TDI Q Tiptronic S-line
Ja jak bym taką jeździł to gdyby nie uszy to morda by mi się cieszyła na okrągło.
-
[ALL] Gotowy zestaw sprzęgła z jednomasem
A co się dzieje z Twoim sprzęgłem Ja bym z Allegro nie ryzykował. Wolał bym zapłacić troche drożej i mieć pewne że to jest to co powinno i na dodatek mniejsze prawdopodobieństwo trafienia na podrube No chyba że różnica w cenie jest spora to czasami ryzyko może się opłacić .
-
Świece impulsowe
Ciekawe jaka cena wyskoczy w pln? No i jak to się będzie miało do LPG
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL B5] Moje Czarne A4
Witam witam!!! Gdzieś już widziałem tą A4 AFN to AFN jeśli ktoś dbał o niego to na pewno się nie zawiedziesz - [ALL B5] Moje Czarne A4