Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Dobrze jest wywalić kata i wstawić tłumik przelotowy- rury będą się lepiej podgrzewać i wody będzie za każdym razem mniej. Można też u dołu puszki wywiercić mały otwór żeby woda swobodnie wylatywała.
  2. Ja tam bym wolał coś takiego: http://moto.allegro.pl/item588259061_bmw_530_diesel_navi_dvd_tv_fajne_auto_full.html
  3. Trzeba zadzwonić żeby uaktualnił zdjęcia :polew:
  4. Zaraz pewnie Ci się dostanie Temat wałkowany setki razy. Notlauf[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 21:14_________________________________________________Silnik wchodzi w tryb awaryjny i bez diagnostyki komuterowej nikt Ci tu wiele nie podpowie. A i jak to nie wiesz co te skróty oznaczają?- to symbol silnika a jak nie wiesz jaki Ty masz to znajdziesz go na wklejce przy kole zapasowym w bagażniku. Tyle w tym temacie!
  5. Sławek Spełnienia Marzeń - nawet tych najskrytszych!!!
  6. Ejj... mi się to podoba Ale cena w tym Alcar troche odstrasza
  7. No i otwór na piaste. W Audi jest 57mm. ale jeśli będzie większy to zakłada się pierścienie centrujące.
  8. A co z filtrem paliwa? Musashi napisał że co 60tyś. ale czy to nie za dużo biorąc pod uwagę jakość naszego ON
  9. A może złącze elastyczne na wydechu i to może jest odgłos uciekających spalin :gwizdanie:
  10. mi też się nie podoba
  11. A przy wężach od wspomagania nikt nie dłubał? Mi wąż wysokiego ciśnienia puszczał olej i dorobiłem w firmie która się trudni hydrauliką i miało być git a tu pompa zaczęła wyć przy skręcie na biegu jałowym (na wyższych obrotach było ok). Kupiłem wąż z odzysku i jak ręką odjął.
  12. eee... Polak potrafi - jeszcze coś z niej będzie. Z dwóch jedną się sklei i będzie 100% bezwypadkowa Dobrze że Cię nie połamało
  13. ...pierwszy jest
  14. Można: zdjąć gumowy wąż z turbiny złapać za wirnik i sprawdzić czy nie ma luzów wzdłużnych i poprzecznych, wsiąść i przejechać się dynamicznie przekraczając 120km/h w celu sprawdzenia czy kierownice się nie przycinają i nie łapie notlauf-a, obsłuchać turbine (jedyne dopuszczalne dźwięki to świst powietrza), a najlepiej zrobić log dynamiczny 011
  15. Może i poczęściowo macie racje lecz nie zmnienia faktu że koleś z Allegro sprzedał N18 jako EGR Z tym zaślepianiem EGR to temat sporny od zawsze
  16. To teraz zadzwoń do sprzedającego i trochę go opier...ol i zażądaj zwrotu kasy i odeślij mu ten zawór bo wprowadził Cię w błąd EGR kosztuje troche kasy - ja na Twoim miejscu bym zaślepił i spokuj a za 400-500 zł. można sobie coś innego przy samochodzie zrobić
  17. Odrazu wywal kata. Tu masz jeszcze małą lekture na temat czyszczenia: http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=11
  18. Ja też obstawiam na immo :gwizdanie: A jak zapali i zgaśnie to kontrolka od immo nie mruga?
  19. Ale to w linku to nie jest EGR
  20. Opiłki aluminium przyciągają się do magnesu? Chyba nie a właśnie głowica jest aluminiowa.
  21. Ja jak bym taką jeździł to gdyby nie uszy to morda by mi się cieszyła na okrągło.
  22. A co się dzieje z Twoim sprzęgłem Ja bym z Allegro nie ryzykował. Wolał bym zapłacić troche drożej i mieć pewne że to jest to co powinno i na dodatek mniejsze prawdopodobieństwo trafienia na podrube No chyba że różnica w cenie jest spora to czasami ryzyko może się opłacić .
  23. Ciekawe jaka cena wyskoczy w pln? No i jak to się będzie miało do LPG
  24. Witam witam!!! Gdzieś już widziałem tą A4 AFN to AFN jeśli ktoś dbał o niego to na pewno się nie zawiedziesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.