Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Mokry zbiorniczek skąd wyciek?
Interpunkcja.. tego się nie da czytać. Daj jakieś foty, bo z Twojego opisu ciężko coś wywnioskować.
-
Co się dzieje z tą tarczą i klockiem?!
Klocki szmelc.. jeżeli tak wygląda tarcza po 300km, to przy najbliższej wymianie klocków będziesz musiał liczyć się też z wymianą tarcz. ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Potwierdzam, pomaga przy tego typu przypadłościach.
-
Wymiana pompy i wiskozy
Potwierdzam, nie ma problemu z wyjęciem alternatora bez ruszania przodu. Tu ładnie widać wycięcie we wsporniku http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/53/60/80/2453608031
-
Od czego to węże? Poci się z nich... Prośba o pomoc.
Chłodnica wspomagania. Ktoś założył nowszy przód przy ostatnim dzwonie nie podłączając chłodnicy wspomagania bo w Twoim 1Z`cie jej nie było.
-
ABS załącza się przy lekkim hamowaniu
Można... w ABS nie pamiętam już na którym kanale jest pokazana prędkość dla każdego z kół w km/h. Ruszasz obserwując prędkość każdego z kół i zobaczysz, który czujnik mierzy inaczej.
-
Jak rozebrać tylni zacisk?
Audi 80 Klub Polska :: [ALL] Regeneracja tylnych zaciskw hamulcowych.
-
Czym steruje przekaźnik 214? Problem z tym przekaźnikiem
214 jest od podgrzewacza płynu w króćcu przy głowicy.
-
Wymiana na większe tarcze przy 15 calach felg
Tommy, czytaj ze zrozumieniem.. jeżeli kolega chce zostać przy 15" felgach, to nie włoży nic mocniejszego.
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
Mondeo jest jakiś zaczarowany, nie wiem jakim cudem, ale w większości tarcze są gładkie do końca swojego żywota, gdzie w A4 zastanawiam się nad wywaleniem po pierwszym komplecie klocków.
-
Problem z ręcznym
wciskałeś tłoczki czy wkręcałeś?
-
Prośba o dobranie tarcz 312 i klocków do nich
Tak, TEXTAR (TMD Friction, który jest producentem również PAGID`a) jest jednym z trzech producentów klocków, którzy produkują na pierwszy montaż. Pozostali producenci to JURID i Ferodo. Pamiętajcie o tym, że ATE, Bosch i TRW nie dostarczają klocków na pierwszy montaż. Firmy te są producentami układów hamulcowych.
-
[B5 ADP] Czy w orginale są osłony na tarcze hamulcowe?
to podejdą
-
[B5 ADP] Czy w orginale są osłony na tarcze hamulcowe?
a z czego one są?
-
Piąty bieg wchodzi ze zgrzytem.
skrzynię musisz zmienić, a nie lewarek
-
Spotkania na drodze
Czerwony Avant B5 na numerach WY XXXXX zaparkowany dziś na Domaniewskiej.
-
Spotkania na drodze
no jasne że ja:wink: trza było podejść , zagadać Nie rób tego, raz we Władku do niego podszedłem, powiedziałem że ładne auto to z liścia wypłacił!
-
Cieknie olej
Wklej je w wątku to już całkiem fajnie będzie
-
Wyciek oleju okolice przeustnicy.
jakiej przepustnicy?!?!?!? daj foto
-
Filtry oleju
Już dawno montują... przykład: filtr paliwa z ASO do AWX`a. http://s3.postimage.org/9qjbhel6p/07072011005.jpg
-
[ALL B5] Pompa wody
Niestety, mój przypadek nie jest odosobniony. Ewidentnie wyszła na rynek wadliwa partia materiałów. Łożyskowania pompy niestety nie widać gołym okiem. Wadliwa pompa leży w garażu, postaram się ją przeciąć i sprawdzić czyje łożysko siedzi w środku. Części zawsze kupuję z pewnego źródła. Jeżeli komuś zależy koniecznie na metalowym wirniku to z czystym sumieniem mogę polecić pompy HEPU. Czarnego PR`u dla SKF`a się nie wyprę.
-
[ALL B5] Pompa wody
Wszystko zależy od partii i dostawcy części, niemniej do SKF`a się zraziłem. Na liście dostawców (producentów) łożysk dla produktów SKF są takie firmy jak: Wuxi Future Bearing Co. Ltd, Wenzhou Aumi Co. Ltd, Shanghai Oupan Bearing Co. Ltd, Shenzhen Youmeite Bearings Co. Ltd. w 2009 roku SKF otworzył fabrykę w Tianjin. Niestety, w dzisiejszych czasach koszty tnie większość firm, przez co w dużej części przypadków odbija się to na jakości i trwałości produktów. Płacąc jednak niemal dwukrotność ceny produktów konkurencyjnych, wymaga się też odpowiedniej jakości zakupionego produktu.
-
[ALL B5] Pompa wody
Pompy wody SKF to kupa i to duża i śmierdząca. Padają jak muchy. Siada w nich łożyskowanie, pompa nie cieknie, ale okropnie hałasuje. U mnie SKF padł po śmiesznym przebiegu, podobnie u Flyera i Boberka. Ze swojego doświadczenia mogę polecić pompy HEPU.
-
Pasek wielorowkowy chodzi na boki ( film)
Dasz radę bez zdejmowania przodu. Będziesz musiał tylko najpierw zdjąć pasek od klimy. Do klimy dojście od dołu, do paska osprzętu od góry.
-
Pasek wielorowkowy chodzi na boki ( film)
Nie zmieniałeś sprzęgła od alternatora? Ile rowków ma koło na alternatorze??
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
miodzio