Treść opublikowana przez rex
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Życzonka już złożone na privie ale oczywiście tutaj też skorzystam z okazji Hugo - Wszystkiego Najlepszego
-
Spotkania na drodze
Do usług
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Tak jak pisałem w Krakowskich, jeszcze zapodałem temat na QTK - a nuż oni też będą chętni
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Unreal Tournament Unreal Tournament 2003 Unreal Tournament 2004 Counter-Strike Planescape:Torment (jak dla mnie n1 RPG) Fallout (cała seria) F1 Racing Simulation (stara, ale mocnooooo jara)
-
[ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?
Mam podobne zdanie jak Morgoth. Cena na pewno pójdzie w górę, jak co rok, ale na pewno nie będzie to jakiś dramatyczny wzrost cen. Po prostu stopniowe jej zwiększanie.
-
Jakie POZYTYWY lub NEGATYWY nabyłem w A4-klub.pl
Minusów nie dostrzegam Plusy: -Ludzie -Pomoc (nie tylko teoretyczna - wiedza, ale także i praktyczna - Vagowanie, ustawianie lampek i wieeele innych pierdół) -Imprezy firmowane logiem A4-Klub (zainteresowani wiedzą o co chodzi )
-
[BDG B7] Chipowanie tiptronica 2.5 tdi 163KM - warto czy dać sobie spokój ??
No to Michas - zwracam honor A Tobie Flyer dzięki za info
-
[BDG B7] Chipowanie tiptronica 2.5 tdi 163KM - warto czy dać sobie spokój ??
Michas, w B7 takich silników nie ma 2.0 TDi, 2.7 TDi i 3.0 TDi. 2.5 były w B5 i B6
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
Nie ma sprawy, jak coś pisz tu, albo pytaj na privie
-
co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?
Furio, powiem Ci na moim przykładzie: A4 B6 1.8 TQ : Seria - miało mieć 150 km i 8,9 sek. Miało 157 km i 8.4 - 8.5 sek. Program - ok.195 kuców i 6.8 sek. \edit Takie osiągi miałem na gumach 205/55/16. Teraz (gumy 225/40/18) przyspieszenie spadło (na oko) do ok. 7 sek.
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Yelo, ale jeśli to mają być urodziny, to pasowałoby żeby zlot odbył się jakoś na początku marca. A co do sesji - dunno
-
Strefa Śmiechu
They are simply the best :D Szkoda mi tylko kibiców Vitesse Arnhem (jak dobrze dojrzałem) że musieli się czymś takim katować :D
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
Niekoniecznie, ja jestem w stanie zrobić wysoką 14'stkę - a do setki mam 6.8 Takie AEB po chipsie powinno mieć z 7.1-7.3 0-100. Oczywiście FWD
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
Poziek kur.. - Marka nie znasz :polew:? Nie chcę gdybać ale pewnie koło niskiej 15'stki.
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
Nie muszę do nikogo dzwonić Po naszych ulicach jeździ wiele A4 AEB 1.8T zestrojonych na 185+ kuców i przy normalnym użytkowaniu nic się dziać nie będzie. A tak jak napisał Poziek - po prostu uwierz nam na słowo
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
On ma coś 180 kuców, czy ciut ponad to, ale tam była walnięta przepływka, LPG i cuś jeszcze, stąd wynik taki a nie inny. Ale fakt, faktem, jak na to co było, to mu jego niuńka ładnie jeździła
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
Żadne zdrowe B5 1.8T nie ma programu na 180 kuców, chyba że tuner programów robić nie umie Zdrowe B5 po chipsie powinno mieć ok. 185-195 kuców i takie B5 Cię bankowo zrobi
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
Nie zawsze, wszystko zależy od tego ile turbina ładuje na wysokich obrotach
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
eMeM , bez obrazy ale pierniczysz okrutne głupoty Nie ważne czy B5 czy B6 po chipsie, bo z obu tych silników spokojnie da się wygenerować 190 kuców. 190 kuców, które spokojnie wystarczy na 2.8 V6 Mierzyłem się niedawno moim 1.8 TQ + chips z A6 2.8Q V6 i różnica 0-100 wyniosła jakieś 2 długości, a 0-150 już jakieś 3-4. Było to co prawda A6, ale uwierz mi, z A4 byłoby bardzo podobnie I jeszcze jedna rzecz - nie sureguj się danymi katalogowymi. Dla przykładu miałem 8.8, a spokojnie robiłem 8.3-8.4, a raz udało mi się na 8.2 zejść. Po chipie spadło to do ok. 6.8. Oczywiście podaję przyspieszenie 0-100. MAX - podsi ma chipsa, ale program jest słabszy niż na przykład u mnie. Schiller - nie byłby, bo on ma Q , ale za to słaby program stosunkowo.
-
nasze hobby / co lubimy
1. Sport - a dokładnie piłka-nożna, hokej i ping-pong. Wszystkie trzy pratykuję, a oprócz tego w dwóch pierwszych jestem jeszcze kibicem. 2. Języki obce - z racji zboczenia studenckiego można powiedzieć że lubię uczyć się innych języków i je poznawać. 3. Niektóre gry komp. - kiedyś Unreal Tournament po sieci, teraz Football Manager i Gran Turismo 3. 4. Jakieś 2 late temu również z kumplami graliśmy covery Metallici, ale to narazie "w zawieszeniu"
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Have fun lads
-
[B7 BRD] Moj samochodzik :)
Pikna niunia Jedynie szkoda że nie , ale i tak mocno daje radę
-
[B5 AHU] Która klapa lepsza - mały casting małe głosowanko
3 albo 4
-
Wyposazenie mojej A6 :)
4M0 without cup holder Bez uchwytu na napoje. 1C1 antifreeze up to -25 degree celsius tolerance up to -30 degree C Antyzamarzacz (nie wiem czego sie tyczy) do -25 stopni, tolerancja do - 30. 5K0 without paint preservative Bez środka konswerwującego lakier. 1E1 activated carbon canister Posiada kanister węglowy.
-
Wyposazenie mojej A6 :)
Tego to akurat zazdroszcze, bo mi się ich ściągać nie chce :D