Treść opublikowana przez sebidi
-
Brak polaczenia z licznikiem s4
Sęk w tym ze podlaczalem pod audi z 2000r a ten od s4 tez ma elektryczny zegarek czyli 2 lift i d*pa ja mam fisa założonego z 2 lifta i ten się łączy bez problemu nawet jaeger w tej liftowej polfis się łączy a ten od s4 wogle nie ma chęci wspolpracy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Ja go chce zamiast jaegera podłączyć do lifta 2000r Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak polaczenia z licznikiem s4
Ogólnie sam vag działa poprawnie z moim licznikiem łączy się bez problemu jedyny problem to próba połączenia z tym zegarem od s4 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak polaczenia z licznikiem s4
Siemka mam problem sprawdzony w dwóch autach mianowicie licznik poliftowy z s4 nie komunikuje się z vagiem zegary są sprawne tzn działają w sensie wskaźników itp ale vag nie nawiązuje połączenia ..czy esa miała linie diagnostyczna na innym pinie? ? Jakieś wskazówki mile widziane
-
szybka misja jak zdemontować tylne oparcie w sedanie
Oparcie na jeden torx pomiędzy oparciami odkrecasz wyciągasz blachę i juz siedzisko pociągasz i wychodzi .....maska nie wejdzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Cb radio plus symphony 1
Kup adapter aux wyprowadz z cb wyjście dźwięku na Jacku podlacz i juz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zagadkowy RNS-D
Na początku filmiku był komunikat po niemiecku z dopiskiem travelpilot dx...może masz hybryde dół dx a góra non dx ktoś coś kiedyś wymienil i wyszło jak wyszło Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Wspawalem sobie mocowania od paska b5 są takie jak w a6 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Fotele a6 c5 do a4 b5
Zależy jeszcze jak je zamontowales minimalnie wyżej są ale za to tyl można niżej opuścić i siedzi się jak w samolocie jeśli nie wyciął starego mocowania tylko na nim oparles fotel to ci dojdzie parę cm Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Wspawaj mocowanie z a6 albo z passata będzie jak ori i stabilniej
-
RNS-D nie łączy się z satelitami
Możliwe ze antenka gps trafiona lub wypieta nawi w orginale czy dokladana?
-
srebrny lift po swapie 1.6 alz --> 1.8t anb
Jeżdżę na "17" również mam 1.6 i naprawdę jazda spoko niema co narzekać
-
Montaż foteli z Audi A6 C5 do A4 B5
Tylna kanapa grzana .....montaż popoludniami ale do tego wiązki grzanych foteli elektryka no i pierwszy raz to robiłem teraz to co najwyżej jedna sobota by wyszła
-
fotele z pasata b5
W dziale wnętrze jest mój wątek jak wsadzić fotele z a6 c5 passat ma dokładnie tak samo
-
Montaż foteli z Audi A6 C5 do A4 B5
Jak się chce to można :-)
-
Wymiana ori radia concertII na inne
Kolego musisz utworzyć katalogi CD1.....CD6 mp3 luzem yatour nie widzi
-
Radio Ripspeed DV 725
Ta 8g jest pewno sdhc wiec na starszym sprzęcie nie pójdzie radio obsługuje pewno max 4g sd
-
[B5] Navi Plus + głośniki + TV
Albo zrobić sobie kabel i podłączyć tuner dvbt taki wpinany w tv i wtedy mamy centrum multimediów bez zbędnego interfejsu
-
fotele z pasata b5
Nie trzeba spawac szyn tylko przerobić przednie mocowanie fotela
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Jeśli chcesz mieć spryskiwacze dekoracyjne to tak a tak serio to za słabe ciśnienie idzie z tej pompki żeby umyć reflektor ewentualnie pochlapie płynem ori pompka od spryskow jest o wiele mocniejsza Wężyk tez ma inna średnicę te w zderzak są większe
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pociągnąć sygnal z ecu i dać kable do manetki i juz
-
Wygłuszenie drzwi i dystanse 165mm
Te dystanse to zapomnij są na drzwi tył a co do przodu gdzieś był wątek jak upchac 160 do przodu bez rzeźbienia boczkow 165 juz może być ciężko
-
Radio do 400 zł
To w tej kwocie do concerta dokupić zmieniarke usb i masz i ładny wygląd i obsługę pendrive
-
Montaż xenonu a allegro do oryginalnych lamp b5 lift
4300k bo taki jest orginal ewentualnie 5000-6000 ale według mnie już za niebieskie. ...I nie kupuj szajsu za 150 zł bo to jest badziewie i mrugaja zarniki na dodatek Przetwornice mają chyba problem ze stabilizacja napięcia miałem 3-4 takie zestawy i wszystkie chyba z tego samego kontenera wyszly
-
Fotele z a4b6 do a4b5
Możesz prubowac ja się za to nie brałem
-
Fotele Recaro a8 d2 do a4 b5
Ty masz szyny boczne a a8 na w podłodze jeśli już to od a6 c5 passat musisz szukac