Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Podejdzie jak najbardziej
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Krzysiek powinien się pochwalić jak odpychała się jego honda 1.3 Wrzucałem kilka razy jego filmik na batalionie ale większość bolało to , że 1.3 objedzie ich 1.9 po modach i nie komentowali
-
B6 DIVISION
A myślisz że Twoj jakby był srebrny albo granatowy to co? Też o spustach mógłbyś zapomnieć Bielun jutro teraz wypoczywam To prawda, avant żeby wyglądał musi być porobiony albo mieć kolor. Z sedana jest łatwiej zrobić wpadający w oko samochód. Avant o to samochód budzący skojarzenie: rodziny albo pożyczony od taty. I może mieć koła, air a i tak będzie tylko kombiakiem.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Lepiej, że wygląda mega na żywo i nieźle na zdjęciach niż dobrze tylko na zdjęciach
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Nie przesadzajmy
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Będą Dwa niebieskie avanty na tym samym kole z tego samego forum. Wyrezane w tym powiecie (oba auta miały poprzednio blachy LPU) Wiadomo, żart. Ale to koło na niebieskim avancie już było. I tu na forum i "internetach".
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Na 0.01 - będzie kopią B5 Lu_angela...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Gratuluję! Takie kreski wynagradzają wszelkie wydatki. B6,Q z 2.7 i taka moc to auto idealne.
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
WOW! Zrealizowałeś wszystko co planowałeś gdy ostatnio rozmawialiśmy czyli na OEM-ie w sierpniu. Super fotele, sam na takie poluję. Najchętniej zamieniłbym moje skórzane kubełki na takie. Podrzucisz cenę na PW?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Wszystko oprócz dachu. Przód był tragiczny już momencie kupna - maska, zderzak i błotniki całe w białych odpryskach od kamyczków. Tył był do malowania bo gość nie wyhamował. Trzeba było pomalować i przód i tył, więc żeby nie było łat to pomalowałem cały. Dostanie jeszcze wosk na zimę od razu jak go odbiorę.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Byłem sprawdzić jak przebiegają prace przy lakierowaniu. Wyszło ekstra Jak widać, prawa lampa zaparowana ale doktor Gwerty już się nią zajmuje. Na początku przyszłego tygodnia odbiór.
-
A4 Diesel
Jakie opony masz te 215/40? Mam Nankangi 215/35, jak nowe, po niecałym jednym sezonie (nie przejechałem nawet 10k) i mogłbym je sprzedać ewentualnie zamienić na jakieś o profilu 40.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Większość rzeczy mechanicznych robię sam. W A3 GTB17 montowalem sam to i w B6 GTB22 ogarnę. Tak samo fmic-ki, wydechy, polerki, zawieszenia, wymienialem tez silniki. Komuś oddaje jak nie mam czasu. A jesli chodzi o przerobienie turbo to pewniaki ma min. juby_p i Spanky (od Krzyska, ktorego nicku nie moge sobie teraz przypomniec).
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
I na OEM-owych felgach
-
B6 by Armi - sesja s.25
B6 aktualnie jest u lakiernika. Malowany nie tylko tył ale i przód (był cały w odpryskach od kamyczków). Mam nadzieję, że uda się wyjechać na zakończenie sezonu. Opony są jakie są (18" wygląda na 19") ale dojdą dystanse z przodu i z tyłu i zacznie wyglądać. A później będę myślał o zwiększeniu mocy tzn GTB22.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Ha, kojarzę golfa z forum golfa. Niewiele zabrakło a kupiłbym od Ciebie felgi "mam nuvo 7" ale "baba" kręciła nosem. Będę obserwować temat
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Bycze jaja to odboje do przyczepek/busów. http://allegro.pl/odboje-gumowe-odboj-gumowy-4-5t-od-producenta-i4636534422.html http://allegro.pl/odboje-odboj-odbojnik-gumowy-4t-10cm-i4616266614.html
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Oj tam oj tam, nowe jest lepsze
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jest problem, szczególnie jeśli był malowany u różnych lakierników, w różnych latach, z wiekiem też się kolor zmienia i dochodzi do sytuacji, że np. przód jest ciemniejszy a tył jaśniejszy. Tak było w B6. Cieniowanie da radę jeśli maluje się nawet kilka elementów ale cały samochód nie był wcześniej w różnych odcieniach. W A3 były malowane 4 drzwi na dole. I nawet pod różnym kątem nie widać różnicy bo samochód nie był w łaty. Kolor dobrany idealnie, wycieniowany idealnie. Tak samo było na srebrnym u brata. Jasne lakiery są trudne do zrobienia ale jak lakiernik jest ogarnięty to sobie poradzi. Jestem zdania, że jeśli samochód jest w łaty i się tego nie akceptuje zostaje malowanie całości.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Właśnie dlatego może lepiej dopłacić i mieć pewniaka.
- Spalanie 1.9 TDI PD
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A tak się cieszyliście z tej obwodnicy, takie v-maxy leciały . Mówiłem, ze to fuszerka. Na cb też to krzyczeli, że obwodnica otwarta ale leżą kamyczki. Czester chyba też z v-maxem po autostradach latał bo zderzak i maska były całe w odpryskach. Lakiernik się śmiał, że samochód wygląda tak jakby ktoś w wapno wjechał. Dlatego pomalowałem go całego (oprócz dachu). Jak odbiorę to zobaczysz czy Ci się $ i robota podoba. I w razie czego podjedziesz. Ostatnio za zderzak i błotnik w A3 wziął 600zł. Kolor dobrany idealnie. Robota 2 dni.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Mi rejestracja
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Widziałem na parkingu przed torem cztery B5 z ramkami klubowymi. Srebrny avant na LC Granantowy avant na LUB Granatowy avant na LU i sedana w szampańskim kolorze ze tylnymi światłami Depo red - white. Pozdrawiam, ja śmigałem po torze. A3 na różowych felgach
-
A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Widzisz miałem B6 na prosiakach ale poszły z B5. Czasem żałuję Podjebki Roti ale Hammer są takie sobie. Na dobrych zdjęciach wyglądają ekstra ale na żywo są przeciętne bo nie są błyszczące. Jeśli Roti to ori. Hamulce Felga hmm